Profile cover photo
Profile photo
Gabinet Psychologiczny – Psychoterapia, Poradnictwo, Szkolenia Mgr Eliza Jabłońska-Janowska
About
Gabinet Psychologiczny – Psychoterapia, Poradnictwo, Szkolenia Mgr Eliza Jabłońska-Janowska's posts

Post has attachment
Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania ofertowe to zapraszamy do kontaktu. Udzielimy szczegółowych informacji ofertowych oraz pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania. Dokładne dane teleadresowe umieszczone zostały pod adresem: http://psycholog-kalisz.org.pl/. 
Photo

Prowadzimy psychoterapię osób, które znalazły się w sytuacjach kryzysowych. W naszej przychodni każdy będzie miał okazję poczuć się wyjątkowo. Zapraszamy do kontaktu i umówienia wizyty: http://psycholog-kalisz.org.pl/.

Post has attachment
Pacjentom oferujemy miłą i przyjazną atmosferę. Do każdego pacjenta podchodzimy z odpowiednim zaangażowaniem. Jeżeli szukacie Państwo rzetelnego i godnego zaufania psychologa to zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wybierzemy najlepszą formę pomocy: http://psycholog-kalisz.org.pl/.
Photo

Wiemy, że nie ma dwóch jednakowych osób, dlatego każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. W swojej pracy spotykamy się z najróżniejszymi problemami oraz kryzysami. Jeżeli cierpicie Państwo na stany depresyjne, macie problem ze swoją seksualnością lub przechodzicie ciężkie chwile w związku to zapraszamy do kontaktu: http://psycholog-kalisz.org.pl/.

Post has attachment
Pamiętajcie, że początek schizofrenii może być nagły. Bywa tak, że choroba rozwija się w ciągu kilku dni, a jej rozwój nie budzi żadnych wątpliwości w otoczeniu. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało na stronie internetowej: http://psycholog-kalisz.org.pl/. 
Photo

Post has attachment
Przeprowadzamy terapię on – Line. Jeżeli mieszkacie poza granicami kraju i chcielibyście porozmawiać o swoich problemach, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przekonajcie się sami, dlaczego warto nam zaufać: http://psycholog-kalisz.org.pl/.
Photo

Jeżeli zauważyliście Państwo u siebie stany depresyjne lub stany lękowe to zachęcamy do skorzystania z usług naszego gabinetu. Ofertę kierujemy zarówno do osób dorosłych, nastolatków, jak i do dzieci. gwarantujemy indywidualne podejście oraz pełną dyskrecję: http://psycholog-kalisz.org.pl/.

Post has attachment
Czy wiecie, że zespół Retta to poważne zaburzenie rozwojowe, dla którego przez pierwsze sześć miesięcy charakterystyczny jest normalny rozwój, po czym następuje stopniowa utrata ruchów celowych? Osoby chore na zespół retta cierpią również na ataraksję oraz wyraźne opóźnienie. Po więcej informacji zapraszamy na: http://psycholog-kalisz.org.pl/.
Photo

Według definicji Dollarda i Millera agresja jest wynikiem frustracji, związanej z pojawieniem się przeszkody, uniemożliwiającej osiągnięcie ważnego celu. Zablokowanie dążeń powoduje u jednostki złość i frustrację. Małe frustracje kumulują się wytwarzając tym samym silną reakcję agresywną. Po więcej informacji zapraszamy na: http://psycholog-kalisz.org.pl/.

Post has attachment
Czy wiecie, że mianem rodzica schizofrenogennego określa się matkę lub ojca, który jest zimny, obojętny, zdystansowany, ale równocześnie dominujący. Cały czas toczą się dyskusje na temat tego, czy taki styl wychowania może wywołać u schizofrenię u dziecka, które ma do tego predyspozycje. Więcej informacji na ten temat umieszczonych zostało na stronie: http://psycholog-kalisz.org.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded