Profile

Cover photo
conf system
Lives in Tehran-Iran
AboutPostsPhotosVideos

Stream

conf system

Shared publicly  - 
 
ویژگی های یک سالن همایش خوب
برگزاری کنفرانس و جلسات بخشی از زندگی روزمره صاحبان کسب و کارها شده است و از همین رو بسیاری از مردم بر این باورند که اتاق برگزاری جلسات ، می تواند تاثیر زیادی بر روی مشتریان فعلی و مشتریان بالقوه شما بگذارد.

از دکور اتاق کنفرانس گرفته تا چیدمان و همین طور جزئیات ساده ای که می توان در این فضا در نظر گرفت. هر کدام از این ویژگی ها کمک می کنند تا محیط سالن کنفرانس شما شرایطی داشته باشد که میهمانان شما احساس خوشایندی در حین برگزاری جلسه داشته باشند.


جزئیات بسیار دیگری نیز وجود دارد که به بهبود جلسات شما کمک شایانی می کند، به عنوان مثال استفاده از تکنولوژی ها و ابزارهای نوین در سالن کنفرانس و قرار دادن بخشی از فضای سالن برای پذیرایی از حاضرین، نه تنها جلوه و کلاس خاصی به نحوه ارائه شما در سالن مورد نظر می دهد بلکه این تضمین را هم می دهد که حاضرین در جلسه مجذوب کنفرانس شما شوند.

ویژگی ها و تجهیزات یک سالن کنفرانس مناسب
سالن کنفرانس بایستی شامل چه امکاناتی باشد؟

زمانی که اتاق کنفرانس را بررسی می کنید بایستی این مسئله را در نظر بگیرید که کسب و کار شما دقیقاً به چه مواردی احتیاج دارد و این را هم باید در نظر گرفت که سالن کنفرانس چه امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد. به عبارت دیگر ویژگی های سالن و ایده های نو شما بخش بیشتری از مواردی را شامل می شود که برای یک سالن خوب و برگزاری کنفرانس مناسب بایستی در نظر گرفت:

پذیرایی از شرکت کنندگان – آیا سیستم پذیرایی در محل سالن کنفرانس تعبیه شده است یا این که بایستی برای شرکت کنندگان نوشیدنی و خوراکی را از جای دیگر مهیا کنید ؟

مشتریان گرسنه بی توجه به جلسه می شوند و به راحتی حواسشان پرت می شود.

چیدمان – آیا چیدمان سالن کنفرانس با روش و سبک برگزاری کنفرانس حرفه ای همخوانی دارد ؟ آیا این چیدمان به شما اجازه می دهد که به درستی با مشتریانتان ارتباط برقرار کنید؟

مبلمان – آیا مبلمانی متناسب با سالن شما در محل کنفرانس قرار دارد ؟ آیا صندلی ها و میزهای استفاده شده در محل با نیاز شما برای برگزاری کنفرانس هماهنگی دارند ؟

امکانات و تجهیزات – آیا تجهیزات موجود در سالن کنفرانس همان چیزی است که شما برای برگزاری جلسه نیاز دارید ، مثلاً آیا سالن کنفرانس مجهز به دیتاپروژکتور سقفی ، صفحات نمایش و سیستم های سمعی بصری می باشد؟

قابلیت دسترسی – آیا محل سالن شما برای مشتریانی که از فواصل دور و حتی شهرستان ها به محل جلسه می آیند به سادگی قابل دسترس است ؟

چگونه موارد ذکر شده بر مشتریان من اثر می گذارند؟

سبک و مدل سالن کنفرانس می تواند از بسیاری جنبه ها اثری عمیق بر مشتریانتان بگذارد و چه خوب می شود اگر مشتری شما را اولین بار در این فضا ملاقات کند، زیرا در این صورت برداشت اولیه مشتری از شما فوق العاده خواهد بود. اگر شما دنبال این هستید که در همان ابتدا مشتری خود را تحت تاثیر قرار دهید سالن کنفرانس شما می تواند به این امر کمک زیادی بکند.

بهره وری این موضوع می تواند افزایش پیدا کند زمانی که محل برگزاری کنفرانس متناسب با شان پرسنل شما چیده شده باشد و این موضوع تضمین خواهد کرد که کارمندانتان همیشه در همه امور با دقت و هوشیار هستند.

القا کردن این حس به کارمندان زمانی میسر می شود که میز پذیرایی سالن همیشه از نظر خوراکی ها و آشامیدنی ها تکمیل باشد و چیدمان داخل اتاق به صورتی باشد که آن ها حس برابری و مشارکت را در زمان برگزاری جلسه داشته باشند.
 ·  Translate
1
Add a comment...

conf system

Shared publicly  - 
 
ویژگی های سایت همایش
یکی از مهم ترین اقدامات در نظر گرفته شده در اجرای خوب همایش و کنفرانس اطلاع رسانی کافی و درخور می باشد. گردآوری افراد علاقه مند و صاحب نظر در خصوص موضوع کنفرانس و یا همایش یک از دغدغه های برگزارکنندگان همایش می باشد. حال این سوال مطرح می شود که با بهره گیری از کدام استراتژی می توانیم اطلاع رسانی کافی در خصوص زمان، مکان و موضوع کنفرانس را فراهم نماییم. با پیشرفت تکنولوژی ، یکی از موثرترین روش های اطلاع رسانی افراد استفاده از بستر وب سایت می باشد. بدین منظور طراحی سایت همایش یکی از اصلی ترین ملزومات می باشد.


به اشتراک گذاشتن اطلاعات در خصوص زمان همایش، مکان، موضوع کنفرانس، شرکت کنندگان، سخنرانان، نحوه شرکت نمودن در کنفرانس تمامی مواردی است که برگزارکننده کنفرانس می بایست در خصوص اطلاع رسانی آن اقدام نماید و طراحی سایت کنفرانس بدین منظور یکی از موترترین روش ها خواهد بود. افراد بودن محدودیت زمانی و مکانی می توانند از کنفرانس اطلاعات کسب نمایند یا حتی دیگران را نیز مطلع نمایند. در گامی فراتر از اطلاع رسانی، طراحی سایت همایش این امکان را فراهم می آورد که محتوایات کنفرانس برگزار شده را نیز به اشتراک افراد قرار دهیم. این محتوا می تواند درج تصاویری از کنفرانس و یا تهیه نمودن متنی در خصوص یافته های حاصل از کنفرانس و یا حتی بارگذاری فیلم ویدیویی از جلسه همایش باشد که تمامی این موارد در بستر طراحی سایت کنفرانس امکان پذیر می باشد.

با در نظر گرفتن موارد ذکر شده در بالا طراحی سایت همایش یکی از اقدامات الزامی برای مدیریت بهینه کنفرانس ها می باشد و برگزاری کارآمد همایش در ازای انجام اقدامات مناسب در این خصوص می باشد پس می بایست یکی از دغدغه های مدیریتی همایش قرار گیرد.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
مدیریت حرفه ای یک کنفرانس
Contact Information
Work
Phone
021-86072117
Email
Address
تهران - خیابان شهید مطهری - نرسیده به مترو مفتح - جنب بانک صادرات -طبقه 4 -واحد غربی
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Tehran-Iran