Profile cover photo
Profile photo
hesabeman ir
33 followers -
www.hesabeman.ir
www.hesabeman.ir

33 followers
About
Posts

قابل توجه خانوارهای ایرانی، یارانه مهرماه ،فردا (۲۶مهر) واریز می شود. بیش از ۷۴ میلیون نفر در کل کشور، یارانه نقدی دریافت می‌کنند و بر اساس آخرین آمارها، ۲.۱ میلیون نفر از دریافت یارانه نقدی محروم شده‌اند.
در پی انتشار خبر کذبی در فضای مجازی مبنی بر این که “دارندگان سهام عدالت نسبت به ثبت مشخصات خود باید به فوریت در سایتی به نشانی www.sahamedalat.com اقدام کنند” سازمان خصوصی سازی با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: مرجع اصلی انتشار خبرهای مرتبط با موضوع سهام عدالت تنها سایت رسمی این سازمان به نشانی www.ipo.ir است و سایر سایت ها و پایگاه های اطلاع رسانی هیچ گونه وجاهت قانونی ندارند.
بر این اساس تاکید می نماید: هر گونه اطلاع رسانی در خصوص سهام عدالت تنها از طریق رئیس کل سازمان خصوصی سازی در گفتگو با رادیو و تلویزیون و نیز روزنامه و جراید و همچنین از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان خصوصی سازی به نشانی www.ipo.ir انجام خواهد شد.
Add a comment...

Post has attachment

 براساس آمار سایت emarketer شرکت‌ها در سال 2014 بیش از 488میلیارد دلار صرف تبلیغات از طریق تمام رسانه‌های سنتی و نوین کرده‌اند و این رقم با رشد پنج درصدی از مرز 513میلیارد دلار در سال 2015 گذشت و پیش‌بینی می‌شود این رقم تا سال 2020 به 674میلیارد دلار برسد. با توسعه دیجیتال در اقتصاد، این رقابت تنگاتنگ شرکت‌ها برای جذب مشتری به شبکه‌های اجتماعی و اینترنت کشیده شده به‌طوری که سهم تبلیغات دیجیتال از هزینه کل تبلیغات در رسانه شرکت در سطح بین‌الملل 8/ 26درصد است که در سال 2015 به مرز 30درصد رسیده و انتظار می‌رود این رقم در سال 2019 از مرز 39درصد بگذرد.
Add a comment...

توجه به استقبال کاربران در شبکه های مجازی، به عنوان تجربه شخصی نکات ذیل برای تولید محتوای شبکه های اجتماعی پیشنهاد می شود
موضوع و کلمه کلیدی مفید و محبوب انتخاب کنید
اولین قدم در جذب مخاطب تولید محتوای جذاب می باشد، خود را به جای مخاطب قرار دهید و مطلب مفید اراده دهید.
فرهنگ دیجیتال داشته باشیم
فراموش نکنید احترام احترام و همراهی متقابل به همراه دارد.
برای خود اهداف کمی و کیفی درنظر بگیرید
تعداد مطالب و کیفیت آنرا طبق جدول زمانبندی ارتقا دهید.
حجم محتوا برای شبکه های مختلف متفاوت می باشد
Add a comment...

Post has attachment
http://www.hesabeman.ir/%d8%a7%d8%a8%d9%87%d8%a7%d9%85-%d8%af%d8%b1-%d9%82%d8%b1%d8%a7%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%af-%d8%b1%d9%86%d9%88-%d8%a8%d8%a7-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86/
ابهام در قرارداد رنو با ایران
نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن از دعوت وزیر صنعت و رئیس ایدرو به مجلس برای ارائه توضیحاتی درباره قرارداد با «رنو» خبر داد.وی بیان اینکه مجلس با کلیت انعقاد قراردادهای جدید خودرویی موافق است، گفت: قرارداد رنو با سازمان گسترش با ابهاماتی رو به رو است که از نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و معظمی  ریاست هیات عامل ایدرو دعوت شده است تا با حضور در کمیسیون صنایع و معادن مجلس برای رفع ابهامات موجود و پاسخ سوالات نمایندگان در زمینه این قرارداد، توضیحاتی را ارائه میدهند.
وی به ابهامات موجود در این قرارداد اشاره کرد و افزود: ابهاماتی که در قرارداد رنو با سازمان گسترش مشهود است، سهام ۶۰ درصدی رنو و ۴۰ درصدی ایران است و همچنین ایدرو یک سازمان توسعه‌ای است و انتظار این بود که شرکت‌های زیرمجموعه این سازمان در اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی قرارداد منعقد می‌کردند.
این عضو کمیسیون صنایع اظهار کرد: نقش قطعه‌سازان داخلی در قرارداد ایدرو و رنو مشخص نیست و باید شفاف‌سازی صورت گیرد که چه بخشی از قطعات در داخل تولید و چه بخشی از خارج تامین می‌شود.
اسماعیلی با تاکید بر اینکه ابهامات باید رفع و در صورت نیاز اصلاحاتی در این قرارداد انجام شود، تصریح کرد: باید توجه داشت که انعقاد قراردادهای خودرویی  براساس سه مولفه صورت می‌گیرد که رعایت این مولفه‌ها الزامی است. مولفه اول، انتقال تکنولوژی به داخل، استفاده از  ظرفیت‌های تولید داخلی همچون قطعه‌سازان و سوم اینکه کیفیت افزایش یافته و قیمت کاهش یابد. تنها در این صورت قراردادها مفید و به نفع کشور و صنعت خودرو می باشد.
حساب من
حساب من
hesabeman.ir
Add a comment...

اخبار مالی حساب من
 در بازار داخلی دلار با رشد ۰.۵ درصدی به ۳۵۸۸ تومان رسیده و سکه بهار آزادی طرح جدید با افت ۲.۲ درصدی، یک میلیون و ۹۰ هزار تومان معامله می‌شود.
نهایی شدن قرارداد رنو
کاهش تولید نفت اوپک و افزایش بهای نفت
رشد صادرات بخش معدن
گزارش صندوق بین‌المللی پول
دستورالعمل نرخ گاز اتان پتروشیمی‌ها
برگزاری نشست هفته قبل سران اوپک، نهایی شدن قرارداد بین شرکت رنو و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برای تولید محصولات جدید رنو در ایران و همچنین رشد صادرات محصولات معدنی امیدواری سرمایه‌گذاران را نسبت به آینده وضعیت اقتصادی کشور افزایش داده است. انتشار بیانیه پایانی نشست اوپک در خصوص کاهش تولید نفت کشورهای عضو به استثنا ایران، افزایش بهای نفت را در پی داشته و موجب تعدیل انتظارات برای رشد اقتصادی کشورها از جمله ایران گشته است. همچنین پیش‌بینی صندوق بین‌الملل پول نسبت به رشد اقتصادی ایران در پسابرجام تأیید کننده همین موضوع است. طی این هفته به جز خودروسازان که تحت تاثیر اخبار مطلوب صنعت خودرو با افزایش تقاضا و رشد قیمت همراه بوده اند، اغلب صنایع با کاهش شاخص ها روبرو شده اند. در این بین با افزایش قیمت نفت پالایشگاه ها نیز رشد محدودی را تجربه کرده اند. با این حال شاخص کل بورس نتوانسته رشد هفته قبل را ادامه دهد و با کاهش ۰.۲ درصدی روبرو شده است.
بازار سهام:
Add a comment...

Post has attachment
 مصاحبه با شهرام جزایری پیرامون تاسیس بانک جهانی 
ارزیابی شما از عملکرد اقتصادی دولت چیست؟
از شما سوال می کنم شما که در مورد برنامه اقتصادی دولت روحانی سوال می کنید می توانید این برنامه را به من نشان بدهید؟ من پاسخ سوال شما را دارم. ایشان برنامه خاصی ندارد به صورت جسته و گریخته اعضای کابینه شعارهایی داده اند اما ما در دوران پسا تحریم توسط دولت آقای روحانی برنامه مشخصی ندیدیم. شاید تنها دلیل مهم این باشد که معلوم نبود توافق حاصل می شود یا نه اما حالا که به این توافق دست یافته ایم چه؟
از سوی سازمان بورس اوراق بهادار چه برنامه مشخصی برای فردای تحریم تنظیم شد؟ من ندیدم که کار منسجم و هماهنگ متناسب با شرایط انجام بگیرد. به نظر من روحانی در بحث توافق بسیار قشنگ عمل کرده و من به ایشان تبریک می گویم. ایشان ضمن برقراری هماهنگی با چارچوب نظام و رهبری عزیز با دنیا تعامل کرد به همین نسبت اما در بحث اقتصاد ضعیف عمل کرده است. ۵ وزیر اقتصادی کابینه هیچ برنامه عملیاتی منسجم و مشخصی از نظر کمی و کیفی برای اقتصاد مقاومتی ندارند.
شما اگر جای یکی از اعضای اقتصادی بودید چه می کردید؟
حساب من
حساب من
hesabeman.ir
Add a comment...

ر شبکه های اجتماعی، روحانی باشید
بی شک افراد بارز و موفق بی دلیل به اهداف خود نرسیده اند پس میتوان بدون درنظر گرفتن هیچ گرایش و پیش زمینه فکری، به نقاط قوت افراد دقت کنیم و این نکات را برای رسیدن به موفقیت در ذهن خود حک کنیم.
مردم ایران در هیچ زمانی مردم قانعی نبوده اند و با وجود کمبودهای مادی بهترین نتیجه را طلب می کنند، دولت امید جناب روحانی با راه اندازی موج تبلیغاتی مناسب مردم را از یکنواختی خارج و امید به بهترین بودن را در دل مردم زنده کرد.
مسئول شبکه اجتماعی (ادمین) هم برای موفقیت هرچه بیشتر صفحات خود با برگزاری کمپین های متنوع و مسابقات می تواند انگیزه و تنوعی دلپذیر را به کاربران خود هدیه کند و کاربرانی ماندگار در طولانی مدت برای خود داشته باشد
Add a comment...

Post has attachment
عرفی وبسایت های خارجی اخبار مالی و اقتصادی
اخبار مالی و اقتصادی همراه برای تمامی تجار در سراسر جهان از اهمیت ویژه ای برخوردار است . از همین رو سایت های ایرانی و خارجی فراوانی در زمینه اخبار مالی و اقتصادی تاسیس شده است .
در ادامه به معرفی برخی از مشهورترین و مهم ترین سایت های خارجی در زمینه اخبار مالی و اقتصادی می پردازیم .
صندوق بین المللی پول
صندوق بین المللی پول یکی از مشهورترین موسسات اقتصادی و از معتبر ترین منابع پیش بینی و ارزیابی اقتصاد جهان است . ازاهداف اصلی تاسیس صندوق بین المللی پول ، تثبیت نرخ ارز و رفع محدودیت های ارزی می باشد .
آدرس اینترنتی صندوق بین المللی پول http://www.imf.org می باشد .
 
سایت بانک جهانی اقتصاد
بانک جهانی اقتصاد که نام دیگر آن نام دیگر بانک بین‌المللی توسعه و ترمیم (IBRD) است ، به عنوان سازمانی حمایت کننده برای کاهش فقز جهانی و ارتقای سطح زندگی عمل می نماید .
Add a comment...

روش های تبلیغات رسمی فیسبوک و اینستاگرام
تبلیغات فیس بوکی انواع مختلفی دارند، که امروز ما به یکی از پر بازده ترین نمونه های آن ها برای سایت های تجاری و کسب و کار ها می پردازیم. البته توجه داشته باشید، که توضیحات آرتا، مرتبط با تبلیغات نیوز فید در دسکتاپ و موبایل است . در مورد تبلیغات ساید بار در این مقاله موردی ذکر نشده است چرا که این مدل تبلیغات دارای محدودیت زیادی است، که از جمله آن می توان به عدم امکان ایجاد صفحه اشاره داشت. البته بازدهی پایین تبلیغات ساید بار نسبت به نیوز فید هم واقعیت دارد.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded