Profile cover photo
Profile photo
Med-Expert
1 follower
1 follower
About
Med-Expert's posts

Post has attachment
Badanie radiologiczne polega na przechodzeniu przez wybraną cześć ciała badanego (np. klatkę piersiową) kontrolowanych dawek promieni rentgenowskich (promieni X) rzutowanych na prostopadłą płaszczyznę z detektorem tych promieni. Wysyłane z lampy rentgenowskiej promienie X przed dotarciem do detektora są częściowo pochłaniane przez przeszkody (tkanki osoby badanej) znajdujące się pomiędzy tymi obiektami. Stopień osłabienia promieniowania zależy od spoistości i rodzaju naświetlanych tkanek, co rejestrowane jest przez detektor. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.med-expert.pl/uslugi.
Photo

Post has attachment
Fizykoterapia wykorzystuje jedynie takie naturalne czynniki, jak temperatura, promieniowanie UV, prąd elektryczny czy ultradźwięki. Rehabilitacja ruchowa również wspomagana jest przez zabiegi fizykoterapii, które pomagają w zwiększeniu ogólnej wydolności organizmu, zwalczają ból i stany zapalne oraz wspomagają pracę narządów wewnętrznych. Fizykoterapia jest podstawą leczenia uzdrowiskowego. Do zabiegów fizykoterapeutycznych zaliczamy kriokomorę, laseroterapię, elektrolecznictwo, magnetoterapię, terapię ultradźwiękami jak również saunę czy łaźnię. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.med-expert.pl/uslugi.
Photo

Post has attachment
Zasady zdrowego odżywiania powinno znać się od najmłodszych lat. Stosowanie ich w praktyce pomaga wieść bowiem zdrowe, a co za tym idzie – szczęśliwe życie. Oferujemy konsultacje dla dzieci i młodzieży, w trakcie których przedstawiana jest wiedza na temat właściwego odżywiania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.med-expert.pl/uslugi.
Photo

Post has attachment
Pediatra zajmuje się chorobami dziecięcymi, opieką nad dziećmi i ich rozwojem. Zazwyczaj jest to pierwszy lekarz, do którego zgłaszamy się ze problemami dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.med-expert.pl/uslugi.
Photo

Post has attachment
Urolog leczy wszystkie choroby układu moczowo-płciowego. Począwszy od stanów zapalnych i infekcji, przez nietrzymania moczu, po impotencję oraz nowotwory. Do lekarza tej specjalności mogą zgłaszać się kobiety i mężczyźni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.med-expert.pl/uslugi.
Photo

Post has attachment
W przypadku podejrzenia nieprawidłowości pracy serca lub układu krwionośnego lekarz rodzinny kieruje pacjenta na konsultację kardiologiczną do kardiologa. W obszarze zainteresowań tego specjalisty znajduje się zdrowie mięśnia sercowego, najważniejszych żył oraz tętnic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.med-expert.pl/uslugi.
Photo

Post has attachment
Dermatolog/ wenerolog zajmuje się chorobami skóry i narządów płciowych zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Ponieważ problemy ze skórą wielokrotnie wynikają z chorób umiejscowionych w narządach wewnętrznych lub obejmujących cały organizm, nasi dermatolodzy posiadają wiedzę z zakresu: alergologii, chorób wewnętrznych, reumatologii, chorób zakaźnych oraz onkologii. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.med-expert.pl.

Photo

Post has attachment
USG jamy brzusznej to badanie, które powinniśmy wykonywać kontrolnie co jakiś czas. Badanie jest nieinwazyjne, a pomaga odpowiednio wcześnie wykryć nieprawidłowości w funkcjonowaniu narządów jamy brzusznej. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.med-expert.pl.
Photo

Post has attachment
Programy żywieniowe muszą być opracowywane według indywidualnych kryteriów. Problem nadwagi i otyłości, niedowaga, dieta przy schorzeniach tarczycy czy w przebiegu innych chorób, nietolerancja pokarmu - każdy przypadek kliniczny wymaga zastosowania bardzo indywidualnego podejścia, aby dobrana dieta służyła dobru pacjenta. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego dietetyka oraz zapoznania się z stroną: www.med-expert.pl.
Photo

Post has attachment
Według zaleceń PTG, w prawidłowej ciąży należy wykonać trzy badania USG. Wyjaśniamy, kiedy trzeba robić USG ciąży i po co, a także w jakich sytuacjach wskazane są dodatkowe badania ultrasonograficzne w ciąży. Objaśniamy także, co oznaczają skróty w wynikach USG. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.med-expert.pl.
Photo
Wait while more posts are being loaded