Profile cover photo
Profile photo
TANK-POL PRZEMYSŁAW BALIŃSKI
About
TANK-POL PRZEMYSŁAW BALIŃSKI's posts

Post has attachment
Od lat marzyliście o nowym Harleyu? Nadeszła pora na zakupy? Odwiedźcie nas w Hary Motocykle! Pomożemy Wam dobrać idealny motocykl, który będzie dopasowany do Waszych potrzeb. Na stronie internetowej: http://harleydavidsonlodz.pl/ zamieściliśmy więcej informacji, zatem zachęcamy do lektury.
Photo

Post has attachment
Wasz motocykl ostatnimi czasy nie jeździ tak, jak powinien? Martwicie się o swoje cacko? Odwiedźcie nasz profesjonalny serwis motocykli. Mamy imponujące doświadczenie w kwestii świadczenia napraw jednośladów. Na stronie internetowej: http://harleydavidsonlodz.pl/serwis-motocykli/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Macie motocykl? Super! Już czujemy, że się polubimy! Pamiętacie o tym, aby codziennie sprawdzać ciśnienie w swoich oponach? Jak wiadomo, decyduje ono o prowadzeniu motocykla! Nie zapominajcie o kontrolowaniu łańcucha – on też odgrywa kluczową rolę w przekazywaniu mocy na podłoże. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nasi eksperci pozostają do Waszej dyspozycji. Na stronie internetowej: http://harymotocykle.pl/kontakt/znajdą Państwo nasze dane kontaktowe.
Photo

Post has attachment
Jeśli często jeździcie na swoim jednośladzie, nie zapominajcie o tym, aby raz na jakiś czas zdemontować i wyczyścić zaciski hamulcowe! Jak wiadomo, ciągłe ich używanie powoduje ścieranie klocków i tarcz. To, z kolei, zanieczyszcza obręcze kół. Dlatego należy być systematycznym i regularnie wymieniać także płyn hamulcowy! Na stronie internetowej: http://harymotocykle.pl/sprzedaz-motocykli/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Wiele osób, które zaczynają swoją przygodę z motocyklem, pyta się nas, czemu troska o lakier jest tak istotna. Wiedzieliście o tym, że nieusuwane na bieżąco zabrudzenia mogą przyczynić się nawet do… zniszczenia podzespołów czy też ogólnego stanu technicznego pojazdu? Zatem o lakier motocykla należy dbać – mając na uwadze nie tylko estetyczny wygląd, lecz także swoje bezpieczeństwo na drodze! Na stronie internetowej: http://harymotocykle.pl/sprzedaz-motocykli/ zamieściliśmy więcej informacji o naszych cudeńkach!

Photo

Post has attachment
Świadczymy także profesjonalne usługi lakiernicze. Błyskawicznie naprawimy wszelkie usterki – możecie nam zaufać. Nie jest niczym zaskakującym, że na motocyklu jeździ się lepiej, kiedy jest on zadbany! Pamiętajcie również o tym, że lakier motocykla jest narażony na wiele czynników o szkodliwym działaniu. Jeśli macie jakiekolwiek sugestie, jesteśmy otwarci! Na stronie internetowej: http://harymotocykle.pl/kontakt/ zamieściliśmy nasze dane kontaktowe.
Photo

Post has attachment
Najlepszy serwis motocykli? Oczywiście, że mowa o Hary Motocykle! O jednośladach wiemy bowiem wszystko! Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, to pamiętajcie, że jesteśmy do Waszej dyspozycji! Na stronie internetowej: http://harymotocykle.pl/serwis-motocykli/ zamieściliśmy więcej informacji o naszej firmie.

Photo

Post has attachment
Chcielibyście wymienić olej w swoim motocyklu? Warto zdecydować się na wsparcie ze strony doświadczonych fachowców. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, dlatego też możecie nam zaufać. Na stronie internetowej: http://harymotocykle.pl/serwis-motocykli/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Harley Deluxe? A może Street Glide? Trudny wybór, bo to naprawdę przepiękne motocykle! Dlatego zapraszamy serdecznie do naszego serwisu w Łodzi. Będziecie mieli okazję zobaczyć na żywo te cudeńka! Na stronie internetowej: http://harymotocykle.pl/kontakt/ zamieściliśmy nasze dane kontaktowe.
Photo

Post has attachment
Świetne motocykle w przystępnych cenach? Z nami to możliwe! Nie zdzieramy z naszych Klientów, bo i po co? Warto nam zaufać. Jesteśmy pewni, że znajdziecie coś dla siebie. Nasza oferta jest naprawdę imponująca. Na stronie internetowej: http://harymotocykle.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Wait while more posts are being loaded