Profile cover photo
Profile photo
Ірина Карпець
30 followers -
вчитель інформатики та математики
вчитель інформатики та математики

30 followers
About
Ірина's posts

Post is pinned.Post has attachment
ТЕСТИ ДЛЯ 5 КЛАСІВ З ІНФОРМАТИКИ В ПРОГРАМІ MYTEST

(30 ТЕСТІВ ПО ВСІХ ТЕМАХ)

Post has attachment

Post has shared content

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Nemovytska school також прийняла участь у проведені заходів до Дня безпечного Інтернету.Цей бейдж видано організатору заходу в Україні до Дня безпечного Інтернету 2017 (7 лютого 2017 року) під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету». Бейдж підтверджує підтримку та заохочування дітей, молоді, педагогів та батьків на зміну та створення позитивних можливостей, що існують онлайн, надання знань, навичок та підтримки, необхідних для уникнення ризиків під час користування Інтернетом. День безпечного Інтернету в Україні: https://www.facebook.com/UkraineSID/ #SID2017 #SaferInternetDay
Photo

Post has attachment

Post has shared content
Учасники курсу Сервіси Google у професійній діяльності вчителя не забуваємо про наші настанови від тьютора Антоніни Букач
Цікавого перегляду.

Post has attachment

Post has attachment
Що робити, коли навчального матеріалу не вистачає?

Додаткові курси? Дорого.

Бібліотека? Забирає багато часу.

Навчатись самостійно? Хто ж тоді відповість на несподіванні питання?

10minschool – це ідея, яка вірить, що успіх кожного учня - залежить від нього самого. А ми, в свою чергу, раді надати вам усі необхідні матеріали та можливості! 10minschool це розумний вклад у Ваше навчання зараз та успішну кар’єру згодом. Це можливість контролювати Ваш час та розумове навантаження.

Підписка на веб-сайті дає Вам право на необмежений доступ до відео-конференцій, онлайн-занять та бібліотеки, яка містить більше 1000 тем шкільної навчальної програми. 10minschool - це інтерактивна освіта у зручному форматі.

Кожне відео триває близько 10 хв. Усього за 10 хв – їдучи в метро, в машині, по дорозі в школу чи університет – ви зможете підготуватись до уроку, контрольної чи ЗНО, вивчити новий матеріал.

10minschool - це новітня соціальна система. Додавайте друзів, спілкуйтесь з викладачами, структуруйте матеріал за власним бажанням. Всі заняття проводять кваліфіковані вчителі по програмі, схваленій Міністерством освіти України.

10minschool - доступна скрізь та в усіх форматах. Ваш смартфон чи планшет стане незамінним інструментом для вашого успіху. Для нас успіх наших студентів – є найголовнішим.
Wait while more posts are being loaded