Profile

Cover photo
KPMG v České republice
62 followers|68,174 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Jak odhalit podvodné jednání ve finančním sektoru? Nevíte, jak takové situace řešit a co vás při nich čeká? Na našem školení vás seznámíme s jednotlivými typy podvodů, získáte souhrn opatření i přehled o tom, jak jim předcházet: ►http://bit.ly/skoleni-jak-odhalit-podvodne-jednani
 ·  Translate
KPMG Business Institute je vzdělávací centrum, které vám nabízí pestrou škálu kurzů a školení zaměřených především na finanční řízení, účetnictví a daně, personální či projektové řízení, měkké dovednosti.
1
Add a comment...
 
Vzdělávací centrum #KPMGBusinessInstitute: Připravili jsme pro vás sérii školení zaměřených na automobilový průmysl. 
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Spolu s našimi klienty jsme letos o Vánocích pomohli změnit k lepšímu život dětí s vadou sluchu. Děkujeme všem, kteří pomáhali s námi. Více ve videu:  https://www.youtube.com/watch?v=S4RcHLnooE8
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Připravte se na #daně v roce 2015. Přinášíme vám přehledného průvodce daňovými změnami. http://www.kpmg.com/CZ/Dane-2015  
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
KPMG Česká republika obsadila 2. místo v kategorii Odpovědný reporting se svou #CSR  zprávou v soutěži TOP odpovědná firma.
http://bit.ly/CSR-zprava
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Celosvětová síť poradenských společností KPMG získala ceny Sustainable Firm of the Year 2013 a Social Networking Champion 2013. Více informací o oceněních naleznete na našem webu.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
KPMG vyráží na společnou cestu s Mclarenem: McLaren představil nový model F1 pro letošní sezonu, který nese logo KPMG díky strategické alianci s KPMG ve Velké Británii.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Na samořiditelná auta si budeme muset ještě počkat, prioritou automobilek je optimalizace spalovacích motorů. Přečtěte si Global Automotive Executive Survey 2015:
►►http://www.kpmg.com/CZ/cs/IssuesAndInsights/ArticlesPublications/Studies-Surveys/Stranky/Global-Automotive-Executive-Survey-2015.aspx
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Nejhezčí dárek je dětský úsměv. Děkujeme našim klientům, kteří se zapojili do pomoci dětem se sluchovým postižením. 
 ·  Translate
Společnost KPMG Česká republika se rozhodla, že v rámci letošních vánoc daruje významnou částku na pomoc dětem se sluchovým postižením. Pokud máte zájem dozvědět se více, přečtěte si informace o kampani nebo nahlédněte do galerie elektronických perníčků, které vytvořili naši klienti dětem pro radost.
1
Add a comment...
 
52 % manažerů CEE (hl. z Litvy, ČR a Maďarska) čeká, že HDP vzroste o 1–2,9 % http://www.kpmg.com/CZ/cs/IssuesAndInsights/ArticlesPublications/Studies-Surveys/Stranky/Puls-ekonomiky-2014.aspx
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Nová náborová kampaň KPMG "Tvůj příběh začíná teď", jejíž tváří je úspěšná česká snowboardistka Šárka Pančochová.

http://bit.ly/tvuj-pribeh-zacina-ted
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
KPMG slaví úspěch a děkuje studentům/absolventům!!!

Na základě výsledků The Most desired company/Nejžádanější zaměstnavatel pro rok 2013 jsme získali tato ocenění:

1.místo -regionální kolo/Praha - KPMG
1.místo -národní kolo/ekonomické obory - KPMG (2.Google,3.ČEZ) 
3.místo -národní kolo/všechny obory - KPMG (1.Google,2.ČEZ)

Máme velkou radost, vážíme si toho a děkujeme!!!

Studentský průzkum The Most Desired Company 2013 mezi studenty na vysokých školách uspořádala organizace AIESEC.
 ·  Translate
Nejžádanějším zaměstnavatelem mezi studenty je společnost Google, následovaná společnostmi ČEZ a KPMG. Vyplynulo to ze studentského průzkumu The Most Desired Company, který mezi studenty na vysokých školách uspořádala organizace AIESEC.
1
Add a comment...
Story
Tagline
cutting through complexity
Introduction

KPMG je celosvětová síť poradenských společností poskytujících služby v oblasti auditu, daní a poradenství. V jejích členských společnostech pracuje více než 138 000 pracovníků ve 150 zemích.

V současné době má  KPMG Česká republika 740 zaměstnanců a kanceláře v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Liberci a Ostravě. K našim klientům patří komerční firmy jak české, tak i mezinárodní, vládní instituce, subjekty veřejného sektoru a neziskové organizace.

Contact Information
Contact info
Phone
+420 222 123 111
Address
Pobřežní 648/1a Praha 8 186 00