Profile cover photo
Profile photo
Kancelaria Adwokacka Adwokat Konrad Kotuła
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Życzymy Państwu ciepłych i udanych Świąt Wielkanocnych oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. 🐑🐣👌

#wielkanoc #happyeaster
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, aby ten wspaniały czas upływał w rodzinnej atmosferze i przyniósł wiele radości oraz optymizmu. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą i nadzieją oraz pozwoli przezwyciężyć nawet największe trudności! 🌲🎁🎉

#wesolychswiat #merrychristmas
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakup czy budowa domu, kupno mieszkania lub gruntu, funkcjonowanie wspólnoty mieszkaniowej, eksmisja czy kwestie związane z księgami wieczystymi – to problemy, w których rozwiązaniu ważna jest profesjonalna pomoc adwokata - sprawdź dlaczego: http://www.zapytajadwokata.pl/#Zakup-nieruchomosci

#‎zapytajadwokata‬@Naczelna Rada Adwokacka
Photo
Add a comment...

Post has attachment
My również włączamy się do kampanii edukacyjnej pod hasłem „Przed podjęciem decyzji zapytaj adwokata, gdyż każdy zapis niewłaściwie zrozumiany zagraża Twojemu bezpieczeństwu lub majątkowi!”
www.zapytajadwokata.pl
‪#‎zapytajadwokata‬
Animated Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niech nadchodzące Święta Wielkiej Nocy przyniosą wszystkim same radosne i szczęśliwe dni oraz będą doskonałą okazją do spędzenia wspaniałych chwil w gronie najbliższych! 🐣🐇🐥🌷☀️

#święta #Wielkanoc #Easter  
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Mała ciekawostka dla kierowców :) 🚘 Może się przydać! 🚔

#‎prawo‬ ‪#‎prawodrogowe‬ ‪#‎auto‬ ‪#‎mandat‬ ‪#‎prawojazdy‬
Add a comment...

Post has attachment
Przez ostatnich kilka dni "złoty pociąg" budzi olbrzymie emocje. Jeżeli rzeczywiście istnieje, to pojawia się pytanie - kto w świetle prawa otrzymałby znaleźne, a kto musiałby je zapłacić?

Odpowiedź w artykule poniżej.

#‎prawo‬ ‪#‎złotypociąg‬ ‪#‎znaleźne‬ ‪#‎majątek‬
Add a comment...

Post has attachment
Od wczoraj czarne chmury wiszą nad znanym polskim biurem podroży. Co zrobić, kiedy znajdziemy się w sytuacji, gdy biuro podróży traci płynność finansową, a my zapłaciliśmy już za usługę turystyczną, która nie została wykonana? Jakie prawa przysługują w tej sytuacji turystom? Czy można odzyskać wpłacone pieniądze?

O tym wszystkim i nie tylko -> http://bit.ly/1Er5fQI

#‎prawo‬ ‪#‎konsument‬ ‪#‎umowy‬ ‪#‎turystyka‬ ‪#‎upadłość‬
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Już od dziś zaczyna obowiązywać nowelizacja przepisów dotycząca m. in. uregulowania władzy rodzicielskiej po rozwodzie. W przypadku braku porozumienia pomiędzy rodzicami co do opieki nad dzieckiem, sąd obligatoryjnie nie ograniczy władzy rodzicielskiej jednemu z rodziców, tak jak było to dotychczas. Więcej szczegółów w artykule.

#‎prawo‬ ‪#‎praworodzinne‬ ‪#‎rozwód‬ ‪#‎dzieci‬ ‪#‎rodzice‬ ‪#‎rodzina‬ ‪#‎sądownictwo‬
Dotychczas, jeśli rodzice nie byli w stanie dojść do kompromisu, sąd obligatoryjnie ograniczał władzę jednego z rodziców (najczęściej był to ojciec).
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded