Profile

Cover photo
126 followers|7,135 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

ABradio

Shared publicly  - 
 
Daft punk vydávají raritní remixové album!
 ·  Translate
3
Brona Bartekova's profile photoJosef Klipkar's profile photo
2 comments
 
moje krevní skupina
 ·  Translate
Add a comment...
Story
Tagline
Streaming FM a internetových rádií, hudební databáze, hudební novinky
Introduction
Poslech rádiíí na internetu, vše o aktuálním hudebním dění v článcích a reportech a  hudební databáze skupin, zpěváků a zpěvaček.

ABradio.cz se zaměřuje především na poskytování služeb souvisejících s šířením rozhlasového vysílání prostřednictvím internetu, především pak vytvářením vlastních internetových rádií různých žánrů. Specifickou oblastí působnosti ABradio.cz je vytváření internetových rádií na míru, podle přání klienta.

Z těchto rádií byl vytvořen evropský portál pro posluchače z celého světa, který má ambice stát se největším portálem svého druhu na světě.

ABradio.cz oficiálně vzniklo, tehdy ještě jako Internetradio.cz, 15.2.2000. Prvních šest internetových rádií bylo spuštěno 15.4.2000. Postupně se ABradio.cz rozrůstalo až do dnešního stavu, kdy provozuje více než 100 rádií.

ABradio.cz vzniklo jako alternativa ke klasickým rádiím vysílající v éteru. ABradio.cz se snaží posluchačům nabízet něco jiného, než na co jsou u klasických rádií zvyklí. Vysílá hudbu všech žánrů, ovšem s originálním a specifickým výběrem, humor, mluvené slovo, speciální informace atd. Zároveň však pomáhá FM rádiím šířit signál prostřednictvím internetu, a tím i získávat nové posluchače.

Od počátku své existence se ABradio.cz stalo účinným marketingovým nástrojem inzerentů. Jako první v České republice a později i v Evropě začalo poskytovat přesně cílenou zvukovou reklamu v kombinaci s klasickou bannerovou.
Sídlo společnosti:

MMS, a.s. Perucká 7, 120 00 Praha 2
Tel.: + 420 224409600
Fax.: + 420 224409966
Contact Information
Contact info
Phone
00420 224 409 600