Profile cover photo
Profile photo
Atigh Gasht Esfahan
40 followers -
Atigh Gasht Esfahan tour & travel company
Atigh Gasht Esfahan tour & travel company

40 followers
About
Posts

Post has attachment
در مقاله آژانس های مسافرتی اصفهان 1 دو معیار برای انتخاب آژانس مسافرتی ارائه دهنده خدمات سفرمان ارائه شد. در مقاله آژانس های مسافرتی اصفهان 2 به بررسی دو معیار دیگر در انتخاب آژانس مسافرتی می پردازیم.
3- برخورد مسئولین بخش فروش تور مسافرتی
برخورد مسئولین بخش فروش از آن جهت مهم است که نمایانگر ارزش شما برای آژانس مسافرتی است. آیا آژانس مسافرتی به شما به چشم یک مسافر گذری نگاه می کند و یا تمایل دارد شما یکی از مسافرین دائمش باشید؟! در حالت اول احتمالا آژانس مسافرتی به دنبال ارائه خدمات با کیفیت نیز نمی باشد!
4- سابقه آژانس مسافرتی و توصیه دوستان و آشنایان
بدون شک یکی از مهمترین معیار های انتخاب آژانس مسافرتی، فعالیت گذشته و میزان رضایتمندی از آن است. پیش از انتخاب باید بررسی کنید که آژانس مسافرتی تا چه اندازه در ارائه خدماتش موفق بوده است؟! به همین خاطر بخشی در وب سایت آژانس مسافرتی عتیق گشت اصفهان با عنوان "نظرات مسافرین قبلی" در نظر گرفته شد تا به مرور زمان منبع خوبی برای ارزیابی خدمات این آژانس مسافرتی اصفهان باشد.
با بیان این 4 معیار امیدواریم در انتخاب آژانس مسافرتی ارائه دهنده خدمات سفرتان بهترین انتخاب را داشته باشید.
موفق باشید
http://atighgasht.ir
Add a comment...

شما برای انتخاب آژانس مسافرتی ارائه دهنده خدمات سفرتان چه معیارهایی دارید؟ در سطح شهر، روزنامه ها و مجلات و وب سایت های اینترنتی تبلیغات گسترده ای را با عنوان "ارزان ترین تور مشهد"، "تور ارزان جزیره کیش" و ... دیده ایم. اما آیا قیمت تور مسافرتی مهمترین معیار انتخاب است؟!
در مقالات آژانس های مسافرتی اصفهان 1 و 2 سعی داریم توضیح مختصری درباره معیارهای انتخاب آژانس مسافرتی ارائه کنیم.
1- قیمت تورهای مسافرتی
اولین نکته، قیمت تورهای مسافرتی است. از نظر ما ارزان بودن تور مسافرتی گاهی عاملی برای رد صلاحیت است. قیمت تورهای مسافرتی باید متناسب با خدمات سفر باشد. در غیر اینصورت خدمات بی کیفیت به مسافرین ارائه خواهد شد. هیچ آژانس مسافرتی در اصفهان علاقه مند به پرداخت هزینه های سفر شما نیست!
2- پشتیبانی خدمات در زمان سفر
تا به حال پیش آمده است که در بسته تور مسافرتی اتاق 4 تخته ای را رزرو کرده باشید اما در زمان سفر یک اتاق 3 تخت + 1 نفر کف خواب به شما ارائه شده باشد؟! پشتیبانی خدمات بسیار مهم است. چرا که ممکن است همین تغییرات باعث ناخوشی شما در تمام طول سفر شود. پس همیشه در زمان رزرو مطئن شوید آژانس مسافرتی تمام مسئولیت ها را قبول کرده و از خدمات ارائه شده پشتیبانی خواهد کرد.
در مقاله بعدی به بررسی دو عامل برخورد مسئولین بخش فروش و سابقه و توصیه دوستان و آشنایان می پردازیم.
http://atighgasht.ir
Add a comment...

هفته ای بیشتر تا ماه مبارک رمضان فرصت باقی نمانده است. در این فرصت محدود بسیاری از خانواده ها قصد سفر به مقاصد گردشگری داخلی و خارجی را دارند. همچنین که چند روزی از کنکورهای سراسری گذشته و خانواده ها به دنبال زمانی برای استراحت فرزندانشان هستند.
بدون شک تورهای مسافرتی یکی از مناسبترین گزینه ها برای سفر تابستانی شماست. با تورهای مسافرتی می توانید با هزینه بسیار کمتر و اطمینان خاطر از برنامه ریزی ها، لذت واقعی سفر را به همراه دوستان یا خانواده خود تجربه کنید!
برای رزرو تور تابستانی خود با ما تماس بگیرید: 03112287560
http://atighgasht.ir/internal-tours.html
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
درحال ارزیابی و برنامه ریزی تورهای گردشگری استان اصفهان هستیم. برای آگاهی از این تورها می توانید به صفحه ی http://www.atighgasht.ir/index.php/tours/isfahan-tourist-tour مراجعه کنید.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
آژانس مسافرتی عتیق گشت اصفهان، ارائه دهنده خدمات تورهای مسافرتی داخلی مشهدمقدس، جزیره زیبای کیش و جزیره قشم از اصفهان، فروش بلیت هواپیما داخلی و خارجی، رزرو هتل های جهان، ثبت نام و اعزام گروه های عمره مفرده و عتبات عالیات می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت ما مراجعه کنید.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded