Profile cover photo
Profile photo
Gomar-Stal. FHU
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Rury to bardzo precyzyjnie wykonywane wyroby hutnicze. Niejednokrotnie klient potrzebuje bardzo niestandardowych wymiarów. Rury w Tarnowie o przeróżnych wymiarach i wielkościach znajdziecie w firmie Gomar-Stal. Serdecznie zapraszamy:  http://gomar-stal.pl/ . U nas znajdziecie to czego potrzebujecie!
Photo

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo duży wybór blach. Nasza firma działa między innymi w Bochni, ale obsługujemy klientów z całego kraju. Wśród blach znajdują się: gładkie zimnowalcowane, gładkie gorącowalcowane, kwasoodporne, nierdzewne i żaroodporne. Wszystkie w różnych wielkościach i grubościach. Dodatkowo, osobną pozycją w naszej ofercie są wypałki z blach. Zapraszamy: http://gomar-stal.pl/ .
Photo

Post has attachment
Jeżeli potrzebujesz kupić kątowniki, pręty lub rury – znajdziesz je w firmie z wyrobami hutniczymi w Krakowie www.,gomar-stal.pl . Na naszej stronie internetowej znajduje się specjalny kalkulator, idealny do obliczenia długości i masy produktów. Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
W naszej ofercie  www.gomar-stal.pl znajduje się duży wybór rur przeznaczonych do wielu zastosowań technicznych. Wśród nich znajdują się walcowane na gorąco lub ciągnione na zimno rury przewodowe, konstrukcyjne, kotłowe, precyzyjne oraz specjalne. Tego typu rury w Tarnowie można kupić w firmie Gomar- Stal. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Photo

Post has attachment
Najwyższej jakości wyroby hutnicze w Bochni możecie kupić w firmie Gomar-Stal. Bardzo często nasze produkty zamawiają klienci z Tarnowa, a nawet z Krakowa. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju zlecenia, także spoza pobliskich miast i regionu. W takiej sytuacji prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem naszej strony internetowej: http://gomar-stal.pl/ .
Photo

Post has attachment
Pręty, jako wyroby hutnicze, zwykle posiadają bardzo dużą sztywność. Aby je zdeformować lub po prostu zgiąć potrzebna jest duża dawka siły i specjalistyczne urządzenia. Mocne i wykonane z dobrej jakości materiałów pręty w Bochni możecie kupić w Firmie Gomar-Stal: http://gomar-stal.pl/ . Serdecznie zapraszamy di zapoznania się z naszą ofertą.
Photo

Post has attachment
Firma Gomar – Stal posiada szeroką gamę produktów, które stale rozszerza o nowe propozycje. Warto również podkreślić, że cały asortyment został objęty właściwymi pozwoleniami, dopuszczeniami oraz certyfikatami, potwierdzającymi jego wysoką jakość. Tutaj wytrzymałość i klasa produktu posiada uwierzytelnienie na papierze. Więcej informacji w tym temacie ukazano na stronie internetowej http://www.gomar-stal.pl/
Photo

Post has attachment
Niezależnie od dokonanego zamówienia oraz jego wielkości, przedsiębiorstwo Gomar – Stal zapewnia profesjonalny transport asortymentu pod wcześniej wskazany adres. Jest to szczególnie korzystna opcja, która ułatwia współpracę na linii klient – firma. Warto również dodać, że przedsiębiorstwo stawia na terminowość, o czym można się przekonać nawiązując kontakt z fachowcami - http://www.gomar-stal.pl/
Photo

Post has attachment
Profile stalowe o charakterze zamkniętym, otwartym, spawanym bądź zgrzewanym – tak przedstawia się wizytówka prowadzonego biznesu pod adresem http://www.gomar-stal.pl/. Firma ze względu na kształt asortymentu oddaje do dyspozycji zainteresowanych również kątowniki, ceowniki oraz pozostałe kształtowniki stalowe, które zdecydowanie uzupełnią bogatą opcję. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Photo

Post has attachment
Tym, co wyróżnia przedsiębiorstwo http://www.gomar-stal.pl/ jest stuprocentowe zaspokojenie potrzeb swoich klientów oraz wychodzenie naprzeciw zmieniającym się wymaganiom. Wszystkie realizowane usługi cechuje wzorowa terminowość, a także elastyczność dostaw, dopasowana do poszczególnego odbiorcy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Photo
Wait while more posts are being loaded