Profile cover photo
Profile photo
Agencja Allianz Elżbieta Jaworska
About
Agencja Allianz Elżbieta Jaworska's posts

Post has attachment
Są Państwo zainteresowani wykupieniem pakietu ubezpieczeń grupowych? To świetna opcja dla przedsiębiorców, którym zależy na bezpieczeństwie ich pracowników. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań. Na stronie internetowej: http://allianz.elzbietajaworska.pl/oferta/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Indywidualne Konto Emerytalne? Warto skorzystać z tej opcji, ponieważ odłożone środki zawsze zapewniają poczucie materialnego bezpieczeństwa. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Na stronie internetowej: http://allianz.elzbietajaworska.pl/oferta/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Ubezpieczenia na życie? A może w podróży? Nasza oferta jest naprawdę bardzo bogata! O ubezpieczeniach wiemy wszystko, dlatego warto nam zaufać. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i najwyższą jakość świadczonych usług. Na stronie internetowej: http://allianz.elzbietajaworska.pl/oferta/ znajdą Państwo więcej informacji o naszej ofercie.
Photo

Post has attachment
Nasi agenci od lat dokładają wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z jakości świadczonych przez nas usług. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania, udzielimy fachowych porad – jesteśmy od tego, aby Państwu pomagać! Na stronie internetowej: http://allianz.elzbietajaworska.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Jak się ubezpieczać, to tylko u nas. Naszym Klientom gwarantujemy fachowe i indywidualne podejście. Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z Państwa ma odmienne potrzeby. Warto nam zaufać. Na stronie internetowej: http://allianz.elzbietajaworska.pl/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Poszukują Państwo ubezpieczenia zdrowotnego w przystępnej cenie? Polecamy się serdecznie! Mamy naprawdę bogatą ofertę, a nasi agenci zawsze dokładają wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni. Na stronie internetowej: http://allianz.elzbietajaworska.pl/oferta/ znajdą Państwo więcej informacji.

Photo

Post has attachment
Ubezpieczenia dla firm? To dziś wręcz podstawa! Jeśli zakładają Państwo swój biznes, warto pamiętać także o bezpieczeństwie pracowników. Mają Państwo wątpliwości? Rozwiejemy je w mig! Na stronie internetowej: http://allianz.elzbietajaworska.pl/kontakt/ znajdą Państwo nasze dane kontaktowe. Do usłyszenia! 
Photo

Post has attachment
Kupują Państwo mieszkanie? Gratulujemy! Czy myśleli już Państwo o wykupieniu ubezpieczenia mieszkania? Wiadomo, sytuacje losowe są różne i nie da się ich zaplanować… Dlatego też decydując się na ubezpieczenie mieszkania, będą mogli Państwo spać spokojniej! Na stronie internetowej: http://allianz.elzbietajaworska.pl/kontakt/ znajdą Państwo nasze dane kontaktowe.
Photo

Post has attachment
Życie mamy jedno, więc jak najbardziej warto o nie zadbać! Czy myśleli Państwo o ubezpieczeniu na życie? Jeśli jeszcze nie, to czas najwyższy! Gwarantujemy Państwu fachową i kompleksową pomoc szytą na miarę Państwa pragnień! Na stronie internetowej: http://allianz.elzbietajaworska.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji o naszej ofercie.
Photo

Post has attachment
Ubezpieczenie NWW należy do grupy ubezpieczeń osobowych. Ochroną objęte są najcenniejsze dobra, jakimi są życie lub zdrowie człowieka. Stąd też ta nazwa – ubezpieczenia osobowe. Nie są to jednak ubezpieczenia na życie, gdyż poza przedmiotem ochrony ubezpieczeniowej istotne elementy umowne ukształtowane mają w sposób zbliżony do ubezpieczeń majątkowych. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, z przyjemnością Państwu pomożemy. Na stronie internetowej: http://allianz.elzbietajaworska.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Wait while more posts are being loaded