Profile cover photo
Profile photo
Agnė Ivanauskaitė
98 followers
98 followers
About
Agnė's posts

Turbūt nebūna nuostabesnės akimirkos, kuomet suvoki, kad pametei savo LSP, kur yra tavo viešojo transporto bilietas, kai kontrolieriai paprašo tavęs parodyti bilietėlį..... Dvigubas fail'as: pirma bauda ir pamestas LSP.

Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad ir kaboke Anglijoje galima sutikti tikrai įdomių žmonių. Vakar susipažinau su keletu menininku. Sužavėjusi juos savo netobula anglų kalba, šviesia plaukų spalva, sulaukiau pakvietimo į paveikslų parodą, kuri vyko šiandien ir dar ant jūros kranto. Buvo nuostabu! Taip pat sulaukiau pažado, kad nutapis paveikslą tik man ir vieną dieną sulauksiu jo Lietuvoje. Och.. myliu menininkus.

Post has attachment
Paulo Coelho ne tik gerai rašo, mano nuomone, bet ir surenka geros medžiagos, ją apibendrina. Štai, ką šiandien aptikau jo bloge. :) Nebūčiau pagalvojusi, kad yra tiek daug dalykų, už kuriuos galima vyrus mylėti. Enjoy it.

http://paulocoelhoblog.com/2012/03/08/why-we-love-men/

Pasirodo, kad be saulėto, o kartais ir lietingo, oro, Anglijoje galima rasti ir kitų gėrių. Šiandien, pirmą kartą gyvenime, pabuvojau roko grupės repeticijoje. Foo Fighters užvedančioji grupė, dar geresnė muzika suteikė dauuuug įspūdžių. Instrumentų paruošimas, jų derinimas, ilgaplaukiai, kiek keistoki, bet įdomūs anglai, made my day. Pažiūrėsime kaip grupė pasirodis koncerto metu.

Post has attachment
Klausimai, kurie dazniausiai uzduodami vaikinimams.

So true. : Del paskutinio nesu tikra, bet pirmi keturi, o ypac pirmasis ir treciasis tokie, del kuriu ne vienas is mano draugu prarado ama ir nezinojo, ka atsakyti.. :) Todel, jei nesiseka su teisingais atsakimais, galite isminties pasisemti stai cia. Va.

http://www.blackhumor.net/interesting/the-5-toughest-questionsthat-men-have-to-answer/

Gyriausi, gyriausi, kaip gerai gaudausi zemelapiuose ir... prisigyriau. Susiruosusi prie juros, apejau rata ir vel atsiradau prie namu. In your face, kaip draugai pasakytu. Na, bent jau antras kartas nemelavo ir pavyko atkakti i pajuri. :)

Post has attachment

Neturiu cia lietuvisku raidziu, taciau vis tiek rasysiu. :)
Kelione praejo gerai, neziurint i tai, kad daug mazameciu bambliu nedave ramybes viso skrydzio metu. Tu sedi ir girdi mergaites balsa: "BASEINAAAAS". Iskarto po to trimetis bamblys atsako: "JEEEE".
Kelione butu buvusi iprasta, jei ne dar viena, iskarto po skrydzio sekusi kelione, traukiniu. Nutiko taip, kad paskutineje stoteleje pamirsau savo lagamina su visais dokumentais. Galu gale, prizadejusi traukiniu stoties darbuotojams daug sokolado, sulaukiau naujienos, kad daiktai saugus ir laukia manes kitame mieste.
Not a really good start for holliday. :)

Post has attachment

Out of my mind, flat, country. CYA after Easter. :)
Wait while more posts are being loaded