Profile

Cover photo
Verified local business
Centrum Art. Dziecięcych Małe ABC
Baby Store
Today 10AM–6PM
147,620 views
AboutPostsPhotosVideos
Contact Information
Map of the business location
Marcina Kasprzaka 5 41-303 Dąbrowa Górnicza Poland
Marcina Kasprzaka 5PLDąbrowa Górnicza41-303
+48 32 268 13 06maleabc.pl
Baby StoreToday 10AM–6PM
Wednesday 10AM–6PMThursday 10AM–6PMFriday 10AM–6PMSaturday 10AM–2PMSunday ClosedMonday 10AM–6PMTuesday 10AM–6PM
Google+ URL

Street View

Panorama
Write a review
Review Summary
3.4
14 reviews
5 star
5 reviews
4 star
2 reviews
3 star
No reviews
2 star
1 review
1 star
6 reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Zuzi Clowes's profile photo
Zuzi Clowes
7 months ago
Świetna obsługa fotelikowa, bardzo bardzo polecam!
Malgorzata C's profile photo
Malgorzata C
7 months ago
Jest to sklep, w którym już parę razy robiłam zakupy i zawsze byłam zadowolona. Fachowość i profesjonalizm ze strony obsługującego Pana zawsze była na bardzo wysokim poziomie. Teraz moim zakupem miał być upatrzony już wcześniej wózek spacerowy dla mojego niespełna rocznego syna. Tym razem niestety miałam przyjemność z PANIĄ, ponieważ Pan obsługiwał innych klientów - szkoda. Za jej sprawą moja dotychczasowa opinia zmieniła się. Owa Pani zauważyła mnie dopiero w momencie, gdy włożyłam syna do oglądanego wózka. Nakazała mi ściągnąć buty synowi, który jeszcze nie chodzi. No cóż. Informacje (ogólnikowe) na temat wózka zostały mi przedstawione dopiero w momencie, gdy pokazałam chęć jego zakupu. Do wózka musiałam dokupić folię przeciwdeszczową, ponieważ nie było jej w komplecie, więc sprzedano mi uniwersalną - jak usłyszałam pasującą do wszystkich spacerówek. W domu okazało się inaczej, ponieważ folia okazała się zła i była za krótka z przodu. Ponownie pojechałam do sklepu w celu reklamacji i znowu trafiłam na PANIĄ. Pani stwierdziła, że nie widzi problemu w tej folii i w tym, aby deszcz padał na stopy dziecka. Brak komentarza!!!! Powiedziałam Pani, że producent zakupionego wózka taką posiada, a ja dostałam odpowiedź, że się mylę. Reasumując. Sklep dobrze zaopatrzony i dobra obsługa ale nie z udziałem owej Pani. Jej nieuprzejność, opryskliwość i negatywna aura oraz brak wiedzy odpycha a klient czuje się źle traktowany grzecznie to ujmując. Kolejną sprawą są reklamacje, które niestety jak widać nie są tolerowane w tym sklepie. Poza nawiasem. Odpowiednią folię bez problemu kupiłam w innym sklepie.
• • •
Response from the owner - 8 months ago
Z radością i pasją pracujemy od 2003 roku zapewniając dzieciom i rodzicom uśmiech na twarzach. Z natury jesteśmy bardzo otwarci i pogodni, z każdym klientem pracujemy indywidualnie i bardzo długo pamiętamy miłe chwile spędzone z klientem. Panią również zapamiętamy, jako wyjątkową osobę, która na pytanie o pomoc odwróciła się tyłem do sprzedawcy i bez słowa przeszła dalej. OK, któż to w końcu jest sprzedawca. Niestety, elementarna kultura wymaga zdjęcia dziecku obuwia w trakcie przymiarki. Cóż, czasem trzeba przypomnieć. Życzymy Pani dużo pogody ducha, gdyż niechęć, ból i cierpienie oraz negatywna energia emanujące od Pani czynią świat bardzo szarym, nieprzyjaznym. Cieszymy się jednak, że choć internet, w którym może Pani wyrazić swe uczucia żalu, bólu i rozczarowania jest miejscem dającym nieco pogody i rozładowania frustracji. Pozdrawiamy całą załogą.
pawel pel's profile photo
pawel pel
4 months ago
Nie polecam. Wozek zamowiony na targach pomimo zapewnień sprzedawcy (wozek do odbioru za 4 tyg) przyjechal bagatela po 7... W rozmowach co tydzien zapewniano ze bedzie na 100% w kolejnym tyg i tak 3 razy... Po jednej z rozmów usłyszałem jak sie nie podoba to przyjedź po zaliczkę po czym Pani rzuciła słuchawkę...
Response from the owner - 4 months ago
Wózki produkuje Bebetto i czas realizacji zamówienia wynosi do 8 tygodni, o czym klient doskonale wiedział. Reszta bez komentarza. Po co...
Pawel Tarka's profile photo
Pawel Tarka
2 months ago
Duży wybór i fachowa obsługa Pana z którym mieliśmy przyjemność rozmawiać i zakupić u niego fotelik do auta. Polecam
Martyna P's profile photo
Martyna P
4 months ago
Nie polecam tego sklepu!!!!!! Poszłam z zamiarem kupna fotelika samochodowego w przedziale 9-18 lub 9-25. Pan sprzedawca stwierdził, że 9-25 nie mają żadnych atestów i od razu zaprowadził nas na dział 9-36 twierdząc, że są najlepsze. Kupiliśmy fotelik z firmy RECARO. Oczywiście my nie znając się na tym daliśmy sobie wcisnąć kit. Dwa dni później rozmawialiśmy z doradcami od fotelików samochodowych na targach motoryzacyjnych. Byli oni niezależni i nie chcieli nic sprzedawać. Gdy powiedzieliśmy im jaki fotelik właśnie kupiliśmy to złapali się za głowę. Mówili, żeby zapytać sprzedawcy czy "chce zabić nasze dziecko?". Wróciliśmy do sklepu w celu wymiany. Nie chcieliśmy pieniędzy, chcieliśmy wymienić na inny w podobnej cenie. Oczywiście zostaliśmy odesłani z kwitkiem do rzecznika praw konsumenta. Śmiech na sali. Gdy weszliśmy do biura i powiedzieliśmy o co chodzi Pani Rzecznik tylko się zaśmiała i stwierdziła, że nie jesteśmy pierwsi. Stwierdziła, że dziwi ją to bardzo, bo sprzedawca przez taką głupotę traci klientów. Nie polecam sklepu, brak możliwości jakiejkolwiek wymiany towaru, sprzedawca jest opryskliwy i nie ma możliwości dogadania się z nim. Katastrofa!
• • •
Response from the owner - 4 months ago
Jeśli klient przychodzi z półrocznym dzieckiem i chce fotelik, bo dziecko jest duże, ogromne, już siedzi, ma 9 kg i tylko ma jeździć przodem, to nic mi do tego. Skoro kierunek jazdy tyłem jest zły, a klient chce fotelik "na długo", to dostaje najlepszy. Po raz n-ty - przyjęcie zwrotu towaru zgodnie z prawem i sprawiedliwością w PL nie jest obligatoryjne. Kochamy fachowców "niezależnych", nie słuchamy sprzedawców, bo w sklepie to nie ma specjalistów? A wystarczyło chcieć fotelik tyłem do kierunku jazdy, o który pytałem na początku... oj, ale te foteliki to drogie i na krótko...
Wojciech Nowakowski's profile photo
Wojciech Nowakowski
7 months ago
Dałam jedną gwiazdkę choć uważam,że to i tak za wiele jak na ten sklep. Totalna porażka podczas mojego pobytu w szpitalu mama kupiła córce na prezent karuzele do łóżeczka, jednak nie odpowiadała mi kolorystycznie więc 9 dni po porodzie a 5dni od zakupu wybrałam się do sklepu wymienić ( z myślą o dopłacie na droższy model) niestety Pani sprzedawczyni poinformowała mnie,że żadne zwroty ani wymiany nie chodzą w grę. Szkoda,że takie duży i dobrze zaopatrzony sklep nie dba o swoich klientów i jedno jest pewne, złotówki tam już nie zostawię (chodź cała wyprawkę kupowałam właśnie tam). Żałosne jest,że w dzisiejszych czasach nie można wymienić towaru który Ci nie odpowiada, a później dziwią się "mali przedsiębiorcy" że ludzie wolą kupować w sieciówkach.
• • •
Response from the owner - 7 months ago
Dokładnie tak. Nie wymieniamy i nie będziemy wymieniać towaru, który opuszcza nasz sklep i jest pełnosprawny. Zgodnie z prawem i szacunkiem dla klientów, którzy chcą kupować i otrzymywać NOWE produkty.
Mateusz Będkowski's profile photo
Mateusz Będkowski
3 months ago
Ok
Agnieszka abcdefg's profile photo
Agnieszka abcdefg
a year ago
Odradzam zakupy w tym sklepie, pan montujący foteliki wcisnął nam najdroższy produkt opowiadając że ma test plus i że jest to najlepsza opcja - po przeczytaniu informacji po przyjeżdzie do domu iz fotel nie ma owego testu pan zaprzecza iż coś takiego wogóle mówił i oczywiście mówi że nie ma możliwości wymiany bo fotelik juz używany.... kpiny w biały dzień - z takim podejściem stracą wielu klientów.

Stream

Centrum Art. Dziecięcych Małe ABC hasn't shared anything with you.

People are more likely to share with you if you add them to your circles.