Profile

Cover photo
Verified local business
Centrum Art. Dziecięcych Małe ABC
Baby Store
Today 10AM–6PM
1 follower|72,646 views
AboutPostsPhotosVideos
Contact Information
Map of the business location
Marcina Kasprzaka 5 41-303 Dąbrowa Górnicza Poland
Marcina Kasprzaka 5PLśląskieDąbrowa Górnicza41-303
+48 32 268 13 06maleabc.pl
Baby StoreToday 10AM–6PM
Tuesday 10AM–6PMWednesday 10AM–6PMThursday 10AM–6PMFriday 10AM–6PMSaturday 10AM–2PMSunday ClosedMonday 10AM–6PM
Google+ URL

Street View

Panorama
Your Activity
Write a review
Review Summary
3.2
6 reviews
5 star
2 reviews
4 star
No reviews
3 star
No reviews
2 star
1 review
1 star
3 reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Upload public photo
People
Have them in circles
1 person
Nasz Maluszek's profile photo
All reviews
Malgorzata C
in the last week
Jest to sklep, w którym już parę razy robiłam zakupy i zawsze byłam zadowolona. Fachowość i profesjonalizm ze strony obsługującego Pana zawsze była na bardzo wysokim poziomie. Teraz moim zakupem miał być upatrzony już wcześniej wózek spacerowy dla mojego niespełna rocznego syna. Tym razem niestety miałam przyjemność z PANIĄ, ponieważ Pan obsługiwał innych klientów - szkoda. Za jej sprawą moja dotychczasowa opinia zmieniła się. Owa Pani zauważyła mnie dopiero w momencie, gdy włożyłam syna do oglądanego wózka. Nakazała mi ściągnąć buty synowi, który jeszcze nie chodzi. No cóż. Informacje (ogólnikowe) na temat wózka zostały mi przedstawione dopiero w momencie, gdy pokazałam chęć jego zakupu. Do wózka musiałam dokupić folię przeciwdeszczową, ponieważ nie było jej w komplecie, więc sprzedano mi uniwersalną - jak usłyszałam pasującą do wszystkich spacerówek. W domu okazało się inaczej, ponieważ folia okazała się zła i była za krótka z przodu. Ponownie pojechałam do sklepu w celu reklamacji i znowu trafiłam na PANIĄ. Pani stwierdziła, że nie widzi problemu w tej folii i w tym, aby deszcz padał na stopy dziecka. Brak komentarza!!!! Powiedziałam Pani, że producent zakupionego wózka taką posiada, a ja dostałam odpowiedź, że się mylę. Reasumując. Sklep dobrze zaopatrzony i dobra obsługa ale nie z udziałem owej Pani. Jej nieuprzejność, opryskliwość i negatywna aura oraz brak wiedzy odpycha a klient czuje się źle traktowany grzecznie to ujmując. Kolejną sprawą są reklamacje, które niestety jak widać nie są tolerowane w tym sklepie. Poza nawiasem. Odpowiednią folię bez problemu kupiłam w innym sklepie.
• • •
Response from the owner - a week ago
Z radością i pasją pracujemy od 2003 roku zapewniając dzieciom i rodzicom uśmiech na twarzach. Z natury jesteśmy bardzo otwarci i pogodni, z każdym klientem pracujemy indywidualnie i bardzo długo pamiętamy miłe chwile spędzone z klientem. Panią również zapamiętamy, jako wyjątkową osobę, która na pytanie o pomoc odwróciła się tyłem do sprzedawcy i bez słowa przeszła dalej. OK, któż to w końcu jest sprzedawca. Niestety, elementarna kultura wymaga zdjęcia dziecku obuwia w trakcie przymiarki. Cóż, czasem trzeba przypomnieć. Życzymy Pani dużo pogody ducha, gdyż niechęć, ból i cierpienie oraz negatywna energia emanujące od Pani czynią świat bardzo szarym, nieprzyjaznym. Cieszymy się jednak, że choć internet, w którym może Pani wyrazić swe uczucia żalu, bólu i rozczarowania jest miejscem dającym nieco pogody i rozładowania frustracji. Pozdrawiamy całą załogą.
Dawid Justyniarski
2 months ago
Zenua!!Najgorsza obsługa!Życzę szybkiego zamknięcia bo ludzie którzy to prowadzą nie mają wogóle podejścia do klijenta!W dzisiejszych czasach o każdego klienta się dba i walczy a tu jest się olewanym!Nie polecam nikomu
Response from the owner - a week ago
Dziękujemy za życzenia. Zawsze prosimy o przemyślane zakupy i nie przyjmujemy nieuzasadnionych zwrotów. Każdy kupuje u nas towar nowy. Klienci to rozumieją, a "klijent wogóle" nie. Jak to w życiu.
Dorota K.
a week ago
Fotelik kupiony, zamontowany, bezpieczny. Pełny profesjonalizm.
Agnieszka ŚCIBISZ
2 months ago
Nie polecam !! Wygórowane ceny,brak możliwości wymiany zakupionego towaru jak również brak możliwości zwrotu. Przed dokonaniem zakupu w tym sklepie warto się dobrze zastanowić,szczególnie jeśli zakupujemy przedmiot z przeznaczeniem na prezent.
Response from the owner - a week ago
Jest dokładnie tak, jak Pani napisała. Zakupy to poważna, przemyślana i odpowiedzialna decyzja, którą podejmuje się suwerennie i bez nacisku ze strony sklepu.
Agnieszka abcdefg
a year ago
Odradzam zakupy w tym sklepie, pan montujący foteliki wcisnął nam najdroższy produkt opowiadając że ma test plus i że jest to najlepsza opcja - po przeczytaniu informacji po przyjeżdzie do domu iz fotel nie ma owego testu pan zaprzecza iż coś takiego wogóle mówił i oczywiście mówi że nie ma możliwości wymiany bo fotelik juz używany.... kpiny w biały dzień - z takim podejściem stracą wielu klientów.
Rebelde Rbd
3 months ago

Stream

Have them in circles
1 person
Nasz Maluszek's profile photo

Centrum Art. Dziecięcych Małe ABC hasn't shared anything with you.

People are more likely to share with you if you add them to your circles.