Profile cover photo
Profile photo
MINI ŻURAWIE Paweł Michalczewski Wyłączny Dystrybutor Mini Żurawi MAEDA
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Jesteście zainteresowani kupnem mini żurawia? Z pewnością chcecie wiedzieć o nim więcej. Możecie więc skontaktować się z nami osobiście lub pobrać przygotowane przez nas materiały, w których szczegółowo opisano dane techniczne.
http://maeda.pl/do-pobrania/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zobaczcie nasze mini żurawie i dźwigi w akcji!
Mieliśmy przyjemność pracować na wielu budowach w całej Polsce, czym chętnie się chwalimy. A jest czym -> budowa Stadionu Narodowego, warszawskiej linii metra czy montaż szklanego dachu w Pawilonie Czterech Kopuł we Wrocławiu. Zobacz, jak sobie radziliśmy: http://maeda.pl/galeria/all/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Japońska precyzja wykonania, kompaktowe wymiary, niezwykłe zdolności manewrowe - polecamy nasze mini-dźwigi, które znacznie ułatwią prace szklarskie czy też instalacje ścian osłonowych. W międzyczasie zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami: http://maeda.pl/galeria/all/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
NIEWIELKI rozmiar- WIELKIE możliwości!
Dowiedzcie się więcej o mini żurawiach z naszej oferty - ich niewielki rozmiar sprawia, że są niezwykle mobilne, a wysoka precyzja sterowania i duży udźwig pozwalają na wykonywanie nawet najbardziej wymagających prac. Zapraszamy na: http://maeda.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dźwigi japońskiej marki Maeda znajdują zastosowanie w wielu branżach, są niezawodne, kompaktowe i funkcjonalne. Oferujemy wiele rodzajów żurawi budowlanych, których specyfikację mogą Państwo pobrać na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami: http://maeda.pl/do-pobrania/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli są Państwo ciekawi, jak pracują nasze mini żurawie i dźwigi, zapraszamy na naszą stronę internetową. Prezentujemy na niej galerię fotograficzną, przedstawiającą montaże konstrukcji różnego typu, transport pionowy i inne prace budowlane z wykorzystaniem naszego sprzętu w kraju i za granicą: http://maeda.pl/galeria/all/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wielofunkcyjność i nowoczesna technologia wykorzystana w żurawiach Maeda sprawia, iż ich zastosowanie jest praktycznie nieograniczone. Prace szklarskie, instalacja ścian osłonowych, to tylko niektóre z prac, do których wykorzystywane są nasze żurawie. Dokładny opis prac, a także zdjęcia z placu budowy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://maeda.pl/zastosowanie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mini Żurawie Paweł Michalczewski – wyłączny dystrybutor dźwigów Maeda na Polskę – nasza firma zlokalizowana jest w Radomiu, przy ulicy Sławnej 19. Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z oferty japońskich żurawi Maeda, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Wyjaśnimy każdy aspekt naszej oferty i przedstawimy szczegóły: http://maeda.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego bloga! Zamieściliśmy tam szereg ciekawych artykułów tematycznych: „Praca mini żurawiem na ograniczonych przestrzeniach”, „Mini żurawie MAEDA do zadań specjalnych” oraz „Zastosowanie mini żurawi gąsienicowych”. Te i wiele innych wpisów znajdą Państwo pod adresem: http://maeda.pl/blog/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby żuraw budowlany sprawdził się w realizacji przeznaczonych prac, a jednocześnie nie stanowił zagrożenia dla pracowników, należy dobrać maszynę o odpowiednich parametrach. Obszerny artykuł, poświęcony temu zagadnieniu znajdą Państwo na naszym blogu: http://maeda.pl/blog/najwazniejsze-parametry-zurawi-budowlanych/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded