Profile cover photo
Profile photo
MINI ŻURAWIE Paweł Michalczewski Wyłączny Dystrybutor Mini Żurawi MAEDA
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Dzięki niskiemu ciężarowi własnemu nasze mini żurawie generują niewielki nacisk na powierzchnię roboczą. Dzięki temu mogą być transportowane przez większe żurawie czy nawet windy serwisowe i pracować przy podawaniu różnego rodzaju materiałów, również szklanych. W przypadku pytań dotyczących użytkowania naszych żurawi zachęcamy do kontaktu: http://maeda.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oprócz standardowego wyposażenia naszych mini żurawi gąsienicowych oferujemy także szereg dodatkowych akcesoriów. Wśród nich dostępne są m.in. niepozostawiające śladów białe gąsienice czy zblocza jednolinowe. Ponadto proponujemy Państwu także niestandardową kolorystkę naszych urządzeń. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z wszystkimi propozycjami mini żurawi dostępnych w naszej ofercie: http://maeda.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nad właściwym przebiegiem procesów projektowo-konstrukcyjnych maszyn czuwa zespół inżynierów Maeda. Oferowane przez nas mini żurawie spełniają wszelkie normy w zakresie rygorystycznych standardów bezpieczeństwa. Nasze maszyny są także bezpieczne dla środowiska, ponieważ nie naruszają zasad ekologii. Więcej informacji o naszych technologiach przeczytają Państwo na stronie: http://maeda.pl/made-in-japan/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakres prac oferowanych przez nas mini żurawi jest niemal nieograniczony. Sprawdzą się zarówno na budowie, w instalacji ścian osłonowych, jak i w pracach szklarskich. Żurawie gąsienicowe z powodzeniem mogą pracować także w trudnych warunkach terenowych, w których nie poradziłyby sobie np. żurawie samochodowe. Wszystkim modelom naszych mini żurawi mogą Państwo dokładnie przyjrzeć się na stronie: http://maeda.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Żurawie pająki http://maeda.pl/produkty/zurawie-pajaki/, to urządzenia wyposażone w podpory stabilizujące. Dzięki temu zachowują stabilność nawet podczas pracy na nierównym terenie. Dodatkowo posiadają one blokadę systemu podpór, która gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie pracy. Podczas użytkowania żurawi pająków nie ma także mowy o wypadkach spowodowanych ich wywróceniem się, dzięki wbudowanemu systemowi zapobiegania i alarmowania o tego typu sytuacjach.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Widząc żurawie niewielkich rozmiarów czasem trudno wyobrazić sobie jaką rzeczywiście siłę udźwigu posiadają. Dlatego na naszej stronie udostępniamy szczegółowy opis techniczny każdego modelu oraz podajemy dokładną siłę udźwigu. Jeśli jednak potrzebują Państwo dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu: http://maeda.pl/kontakt/. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niewielkie żurawie japońskiego producenta Maeda charakteryzują się wielkim potencjałem pracy. W celu maksymalnego wykorzystania możliwości urządzeń warto powierzyć ich obsługę wyszkolonym operatorom. Taki duet jest gwarancją wykonania wszelkich usług dźwigowych na placu budowy w sposób bezpieczny i fachowy. http://maeda.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niewątpliwą zaletą naszych żurawi jest ich rozmiar oraz fakt, że są to urządzenia mobilne. Dzięki temu ich transport na plac budowy jest bezproblemowy. Dodatkowo nie wymagają skomplikowanego procesu rozstawiania, co pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie prac. Przekonajcie się sami jak szybko i przyjemnie pracuje się z żurawiami MAEDA: http://maeda.pl/oferta/sprzedaz/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze żurawie uczestniczyły w pracach budowlanych na terenie całej Polski. Jedną z inwestycji, w której brały udział nasze maszyny była przebudowa stacji warszawskiego metra. Na swoim koncie mamy też montaż 500-kilogramowych szyb w jednym z budynków rządowych w Warszawie. Wykorzystany tam został model mini żurawia MAEDA 285CRM(E), o którego dokładnych parametrach mogą Państwo przeczytać na stronie: http://maeda.pl/oferta/sprzedaz/mc285/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Mini Żurawie Pawła Michalczewskiego oferuje wynajem oraz sprzedaż mini dźwigów budowlanych. Kompaktowe i zwrotne żurawie sprawdzą się idealnie do pracy w ograniczonej przestrzeni roboczej. W celu wybrania modelu o najbardziej odpowiadających Państwu parametrach zapraszamy do skorzystania z kalkulatora udźwigu: http://maeda.pl/oferta/kalkulator/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded