Profile cover photo
Profile photo
MILENIUM Nieruchomości
About
Posts

Post has attachment
Jeśli jesteście zainteresowani jakąkolwiek nieruchomością z naszej oferty http://www.milenium.nieruchomosci.pl/ , zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na każde wasze zapytanie. Udzielimy cennych wskazówek. Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Każdy klient, który skorzystał z pomocy naszych doradców nieruchomości, był zadowolony ze współpracy. Nasi pracownicy zawsze przygotowują indywidualną ofertę i przekazują wszystkie informacje o nieruchomości. Nie ukrywamy żadnych danych. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://www.milenium.nieruchomosci.pl/ . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Zakup nieruchomości wymaga załatwienia wielu formalności. Jednym z najważniejszych jest sporządzenie aktu notarialnego. Nasze biuro pomaga klientom sprawnej finalizacji zakupu lub sprzedaży. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.milenium.nieruchomosci.pl/ . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Znalezienie idealnego miejsca na biuro jest bardzo ważne. Najlepiej żeby znajdowało się ono blisko klientów, którzy będą je odwiedzać. W naszej ofercie http://www.milenium.nieruchomosci.pl znajdziecie wiele lokali użytkowych, które położone są w atrakcyjnej lokalizacji. Zapraszamy.
Photo

Zmiana przepisów w prawie budowlanym uprościła wiele formalności związanych z rozpoczęciem budowy domu. Dzięki temu więcej osób zdecydowało się na zakup działki pod budowę. Jeśli i wy chcecie znaleźć atrakcyjne miejsce, zachęcamy do współpracy z naszym biurem nieruchomości http://www.milenium.nieruchomosci.pl .

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą naszego biura, zachęcamy do kontaktu z naszym agentem. Przedstawi on wam dokładną ofertę i zabierze na miejsce pokazać nieruchomość. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://www.milenium.nieruchomosci.pl/ .

Post has attachment
Wiele osób ma ograniczony budżet na zakup mieszkania czy domu. Dlatego też są oni w stanie na wiele ustępstw, aby w kupić nieruchomość po niższej cenie. Z pomocą naszych doradców możesz mieć mieszkanie, o jakim marzysz w bardzo atrakcyjnej cenie. Więcej o nas przeczytasz na stronie http://www.milenium.nieruchomosci.pl/lokale . Zapraszamy.

Post has attachment
Lokale usługowe są zawsze poszukiwane przez przedsiębiorców. W naszej ofercie http://www.milenium.nieruchomosci.pl/lokale znajdziecie obiekty zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Jesteśmy pewni, że wspólnie znajdziemy idealne miejsce na biuro czy punkt handlowo-usługowy.
Photo

Post has attachment
Odkąd w prawie budowlanym doszło do wielu zmiany i budowa domu nie wymaga załatwiania tak wielu formalności, więcej osób decyduje się na zakup działki pod inwestycję. Do naszego biura przychodzą klienci, którzy szukają atrakcyjnych działek budowlanych na obrzeżach miasta. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.milenium.nieruchomosci.pl . Zapraszamy.

Post has attachment
Bydgoski rynek nieruchomości rozwija się ostatnio bardziej dynamicznie. Powstaje wiele nowych budynków i osiedli. Osoby, które chcą kupić mieszkanie mają spory wybór. Więcej o nieruchomościach w Bydgoszczy i okolicach znajdziecie na stronie http://www.milenium.nieruchomosci.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Wait while more posts are being loaded