Profile cover photo
Profile photo
AP KODE - Tworzenie stron internetowych i aplikacji
About
Posts

Post has attachment
SHANON AIRPORT TRANSFER TO KILDARE - We provide low cost and reliable transfer service without compromising quality. Our team of professional, polite and friendly drivers is ready to help you on your journey. We are available to arrange any transfers you may need: to the hotel or resort, visit a friend, shopping, the beach, visit a different city, golf course.
Add a comment...

Post has attachment
Elektromechanika | - Elektromechanika Nasza firma świadczy usługi nie tylko z zakresu automatyzacji linii produkcyjnych, ale również z dziedziny elektromechaniki. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i oprzyrządowanie, aby zająć się naprawą wszelkiego typu urządzeń elektrycznych. Nasza bogata oferta obejmuje: naprawę urządzeń gospodarstwa domowego, naprawę i przewijanie silników, naprawy obrabiarek, modyfikację urządzeń zgodnie z oczekiwaniami Klientów, projektowanie i tworzenie nietypowych rozwiązań, naprawę i serwisowanie sprzętu nietypowego, często niszowego. Dzięki zatrudnianiu specjalistów jesteśmy w stanie poradzić sobie praktycznie z każdą usterką. Jeżeli więc obrabiarki w Twojej firmie lub inne urządzenia uległy awarii, skontaktuj się z nami. To gwarancja profesjonalnego serwisu!
Elektromechanika
Elektromechanika
spaw-mix.pl
Add a comment...

Post has attachment
Serwis, naprawa i regeneracja elektrowrzecion - Firma Spaw-Mix oferuje kompleksowy serwis elektrowrzecion. Naszą specjalnością jest także naprawa wrzecion. W obszarze naszych działań jest regeneracja elektrowrzecion następujących producentów:
Add a comment...

Post has attachment
Serwis i naprawa maszyn CNC | Naprawa i serwis maszyn CNC i elektrowrzecion - Serwis i naprawa maszyn CNC Oferujemy wszelkiego rodzaju modernizacje systemów sterowania czy mechaniki maszyn i urządzeń obsługujących PLC, NC, CNC. Serwis, który realizujemy, dotyczy przede wszystkim sterowania wykonywanego na podzespołach firm Siemens, BECKHOFF, Mitsubishi. Stałe podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu oraz inwestycja w nowoczesne zaplecze maszynowe to gwarancja, że naprawy obrabiarek CNC odbędą się terminowo, a także pozwolą przywrócić dostarczony do nas sprzęt do pełnej sprawności. Serwis maszyn, który realizujemy, to zarówno regeneracja oraz konserwacja obrabiarek zarówno starszego typu, jak i najnowszych
Add a comment...

Post has attachment
Automatyka przemysłowa | Naprawa i serwis maszyn CNC i elektrowrzecion - Firma Spaw-Mix oferuje wszelkiego rodzaju usługi w zakresie automatyzacji linii produkcyjnych. Nasze systemy oparte są o sterowniki PLC oraz PC przemysłowe. Wykonujemy także wizualizacje SCADA/HMI w środowisku Visual Studio oraz InduSoft. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Na swoim koncie mamy wiele realizacji i projektów, m.in. dla wojska, obiektów rządowych, obiektów użyteczności publicznej.
Add a comment...

Post has attachment
Naprawa i serwis maszyn CNC - regeneracja wrzecion i elektrowrzecion - Regeneracja wrzecion i elektrowrzecion. Serwis i naprawa obrabiarek oraz maszyn CNC. Automatyzacja linii produkcyjnych - wyważanie precyzyjne.
Add a comment...

Post has attachment
Wesele na kaszubach - Sala weselna. Zorganizujemy dla Państwa wymarzone wesele na Kaszubach – w przepięknej scenerii i klimatycznym gościńcu. Wiemy, że dla Was to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby wszystko było perfekcyjne Wesele?tylko u nas ! Sprawimy by ten wyjątkowy dzień był idealny. Wiemy jak ważny to dla Was dzień, zrobimy wszystko żeby wszystko wypadło jak najlepiej a goście wspominali wiele lat Wasze wesele, sprawdźcie jak inni dobrze się u Nas bawili.
Add a comment...

Post has attachment
Prefabrykowane elementy betonowe - umocnienia skarp i wały przeciwpowodziowe -POLGRAVEL - Firma „POLGRAVEL” - producent kruszyw - oferujemy szeroki wybór prefabrykowanych elementów betonowych oraz betonu. Producent innowacyjnego systemu prefabrykowanych żelbetowych elementów Systemu Geo-Pass. „POLGRAVEL” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pragnie poinformować, że realizuje projekt pt.: „Wdrożenie technologii produkcji prefabrykowanych żelbetowych elementów do budowy ścian oporowych” współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój: Działanie 3.2: Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R Poddziałanie 3.2.2: Kredyt na innowacje technologiczne POIR Numer umowy: POIR.03.02.02-00-0100/16 Celem projektu jest rozwój przedsiębiorstwa POLGRAVEL poprzez wdrożenie nowej technologii „Sposób wytwarzania prefabrykowanych żelbetowych elementów do budowy ścian oporowych” opartej na wynalazku w postaci prawa własności przemysłowej. Bezpośrednim efektem wdrożenia nowej technologii w firmie POLGRAVEL będzie wprowadzenie do oferty przedsiębiorstwa znacząco ulepszone
Homepage
Homepage
polgravel.pl
Add a comment...

Post has attachment
Gdańsk parking na lotnisku - Parking lotnisko Gdańsk oferuje dozorowane miejsca parkingowe w pobliżu portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. Darmowy transfer na lotnisko tylko 2 minuty. Parking został przygotowany dla długich i krótkich postojów. Gwarantujemy najlepsze ceny i największe bezpieczeństwo. Parking czynny jest 365 dni w roku rok i jest dozorowany 24h na dobę
Add a comment...

Post has attachment
Druk Ulotek - Pieczatki - Gdańsk - Pieczątki COLOP EOS wykonywane są w technologii błyskowej, która pozwala uzyskać płytkę tekstową w czasie około pięciu minut. Innowacyjny system wymiany tuszu gwarantuje wysoki komfort obsługi. Niepodważalnym atutem jest jej najwyższa jakość odbicia o wyjątkowej ostrości. Trwała oprawa wyposażona w stopki antypoślizgowe oraz zatyczkę chroniącą przed uszkodzeniem posiada wyjątkowo duże okienko indeksujące, które pozwala maksymalnie wykorzystać powierzchnię przeznaczoną na personalizację.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded