Profile cover photo
Profile photo
Larix s.c. FH
About
Larix s.c. FH's posts

Post has attachment
Kochają Państwo gotować? Już czujemy, że się polubimy, bo to także nasza pasja. Ci, którzy spędzają dużo czasu w kuchni, doskonale wiedzą, jak ważne jest użycie odpowiednich przypraw. Dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo nasiona ziół! Wybór jest ogromny, zatem jesteśmy pewni, że znajdą Państwo coś dla siebie! Zapraszamy do Larixu. Na stronie internetowej: http://larixmyslenice.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Pnącza? A może byliny? Polecamy i jedno, i drugie! Oba rozwiązania są kuszące i równie piękne! Zapraszamy do ogrodniczego raju w centrum Myślenic! Na stronie internetowej: http://larixmyslenice.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo

Post has attachment
Mają Państwo oryginalny gust? Zachęcamy do tego, aby wyrazić to, kiedy będą Państwo urządzali ogród. Ostatnimi czasy w naszym centrum furorę robi specjalna odmiana trawy zwana turzycą. Wyróżniają je charakterystyczne i ciekawie wyglądające liście. Mogą w ten sposób zaaranżować Państwo ciekawy i nietypowy ogród, który będzie przyciągał setki spojrzeń! Na stronie internetowej: http://larixmyslenice.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji o tym, co mamy do zaoferowania.
Photo

Post has attachment
Marzy się Państwu brodzik w ogrodzie? Zatem zapraszamy do naszego centrum ogrodniczego! Oferujemy Państwu brodziki firmy Bestway – jest to gwarancja jakości i trwałości w świetnej cenie. Zbudowanie brodziku jest niezwykle proste, a ponadto zajmuje mniej miejsca. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie mają miejsca na basen lub po prostu chciałyby mieć tego typu element dekoracyjny. Na stronie internetowej: http://larixmyslenice.pl/oferta/ znajdą Państwo więcej informacji o naszej ofercie.


Photo

Post has attachment
Kupili Państwo działkę z dużym ogrodem? To świetnie! Zatem czas pomyśleć o założeniu ogrodu, nieprawdaż? Zapraszamy serdecznie do naszego centrum ogrodniczego. Pomożemy Państwu od A do Z! Od wyboru nawozu, trawy, aż po kwestie typowo dekoracyjne! Znajdą u nas Państwo wszystko, czego tylko potrzeba do ogrodu! Na stronie internetowej: http://larixmyslenice.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Byliny? A może jakieś nasiona? Niezależnie od Państwa preferencji, jesteśmy pewni, że spełnimy Państwa oczekiwania. Larix to istny raj dla każdego amatora ogrodnictwa! Zachęcamy do owocnej współpracy! Na stronie internetowej: http://larixmyslenice.pl/ znajdą Państwo więcej informacji o naszej ofercie.
Photo

Post has attachment
Gwarantujemy, że żaden sklep ogrodniczy w okolicy nie może poszczycić się tak bogatą i różnorodną ofertą jak my! Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zadowoleni. Zapraszamy do naszego raju! Na stronie internetowej: http://larixmyslenice.pl/kontakt/ znajdą Państwo dane kontaktowe.
Photo

Post has attachment
Chcieliby Państwo przygotować swój ogród na wiosnę? Ale… nie za bardzo znają się Państwo na ogrodnictwie? To nie problem! W naszym centrum ogrodniczym pracują sami pasjonaci i miłośnicy szeroko pojętej roślinności. Zawsze służymy Państwu pomocną radą! Zapraszamy do Larix! Na stronie internetowej: http://larixmyslenice.pl/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Lubią Państwo wino? To tak, jak my! Dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo akcesoria do wina! Jesteśmy pewni, że zakochają się Państwo w tym niezwykle szerokim wyborze! Na stronie internetowej: http://larixmyslenice.pl/kontakt/ znajdą Państwo nasze dane kontaktowe.
Photo

Post has attachment
Urządzają Państwo ogród? Mają Państwo dzieci? Zatem warto pomyśleć o piaskownicy dla swojego maluszka, nieprawdaż? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni! Na stronie internetowej: http://larixmyslenice.pl/oferta/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo
Wait while more posts are being loaded