Profile cover photo
Profile photo
Gutkowski Mateusz, lek. med. Spec. neurolog
About
Posts

Post has attachment
W naszym gabinecie wykonujemy badania dla kierowców, o czym niejednokrotnie Państwu wspominaliśmy. Są one niezbędne do wykonywania pracy w tym zawodzie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://neurolog-gutkowski.pl/kontakt/, gdzie zamieściliśmy nasze dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Miastenia w Polsce należy do chorób, na którą zapada bardzo mały odsetek osób. Najczęściej dotyka mężczyzn, choć ostatnie statystyki pokazują, że choroba ta pojawia się także wśród kobiet. Przez to, że objawy są dość niejednoznaczne i niegroźne, trudno zdiagnozować ją w początkowych etapach. Jeśli zauważyli Państwo znaczne osłabienie mięśni, namawiamy do tego, by nie ignorować tych objawów. W trosce o swoje zdrowie warto skonsultować się z neurologiem. Na stronie internetowej: http://neurolog-gutkowski.pl/kontakt/ znajdą Państwo dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym gabinecie zajmujemy się diagnozowaniem, a także leczeniem wielu chorób o podłożu neurologicznym. Choroby Parkinsona czy Alzheimera są nam niestraszne. Stale poszerzamy naszą wiedzę, by jak najlepiej wykonywać świadczone przez nas usługi medyczne. Na stronie internetowej: http://neurolog-gutkowski.pl/oferta/ znajdą Państwo więcej informacji o naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nieustanny ból głowy to kłopot, który spędza Państwu sen z powiek? Jeśli trudno się Państwu skupić na czymkolwiek lub też zebranie myśli stanowi dla Państwa problem, chyba czas najwyższy na skonsultowanie swojego problemu z lekarzem. Na stronie internetowej: http://neurolog-gutkowski.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe do naszego gabinetu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy neurologami z wieloletnim doświadczeniem. O chorobach neurologicznych wiemy niemal wszystko, a ponadto stale się rozwijamy. Mogą nam Państwo zaufać. Na stronie internetowej: http://neurolog-gutkowski.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zauważyli Państwo początki choroby Alzheimera u siebie lub u bliskich? Należy zatem skontaktować się z neurologiem. Im szybciej lekarz zdiagnozuje tę chorobę, tym lepiej! Głównym objawem tej choroby są problemy z pamięcią, rozkojarzenie czy trudności w mówieniu. Na stronie internetowej: http://neurolog-gutkowski.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym gabinecie przeprowadzamy także kompleksowe badania dla wybranych grup zawodowych. Zapraszamy serdecznie kierowców, a także osoby pracujące na wysokościach. Na stronie internetowej: http://neurolog-gutkowski.pl/kontakt/ znajdą Państwo nasze dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od lat zmagają się państwo z padaczką? Czują się państwo kiepsko, a leki nie pomagają? Chyba czas na zmianę lekarza prowadzącego. W naszym gabinecie do każdego Pacjenta podchodzi się indywidualnie. Na stronie internetowej: http://neurolog-gutkowski.pl/oferta/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Temperatury na dworze są coraz wyższe, a to oznacza, że szanse udaru cieplnego wzrastają. Warto mieć na uwadze, że jeśli będzie się zbyt długo przebywało na słońcu z odsłoniętą głową lub karkiem, doprowadzi to do przekrwienia opon mózgowych. Objawy udaru to ból i zawroty głowy, poparzenie skóry, mdłości, problemy z widzeniem. Nie należy ich ignorować, dlatego warto skonsultować się z lekarzem! Na stronie internetowej: http://neurolog-gutkowski.pl/oferta/ znajdą Państwo więcej informacji o naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Słyszeli Państwo o chorobie Canavan? Jest to niezwykle rzadkie genetyczne schorzenie. Objawia się wodogłowiem, problemami ze wzrokiem, zahamowaniem rozwoju ruchowo-psychicznego, a także napadami padaczkowymi. Leczy się ją zwalczaniem objawów. Na stronie internetowej: http://neurolog-gutkowski.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji o tym, co znajduje się w naszej ofercie medycznej.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded