Profile cover photo
Profile photo
Bloknot Marketi
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Kapaklı Ve Taçlı Bloknotlarda Desen ve İçerik Farklılığı
http://www.bloknotmarketi.com/kapakli-bloknot.html

Kapaklı ve taçlı bloknotlarının hepsinde ciltleme işlemi tel dikiş desteği ve taç kapak ile karton altlık kullanılmasıdır. Genelde toplam 50 yaprak ve 100 sayfadan oluşur. A4 21x29,7 cm - A5 14,5x21 cm - A6 10,5x14,5 cm olarak 3 farklı ebattan oluşur.

Yaprakları 80 gr. Beyaz renki 1. Kalite hamur ile yapılır. üzerine çizgili, kareli, desenli, tek renk baskı yapılabilmektedir. Baskısız olarak da kolaylıkla kullanılır.

Ayriyeten sayfa üstüne bulunan perforj işleminden dolayı yapraklar bloknotlardan kolaya koparılabilir. Kapaklı ve taçlı bloknotlarda desen, ebat ve yaprak sayısını farklılaştırdığınızda fiyatlar değişkenlik gösterir. #bloknot #kapaklı #taç #notluk  
Photo

Post has attachment
Fiyat Verebilmeniz İçin Hangi Bilgileri Vermem Gerekli
http://www.bloknotmarketi.com/bloknotmarketi.pdf

Bloknot siparişinde bloknotları firmanın hangi amaçla ile kullanacağı önemli bir noktadır. Bunun yanı sıra fiyat alabilmek için firmaların belli başlı bilgileri toparlamaları lazımdır.

Bunlar; bloknotluklarda istemiş olduğu kâğıt sayısı, kapaklı olup olmayacağı, ebadı ( boy ve en ölçüsü ), baskı rengi, kapak istenilip istenmediği, miktarı, PVC laminasyonun cinsi, kâğıt cinsi belirtilmelidir. Ayriyeten selefonun mat veya parlak olması talepleriniz doğrultusunda şekillendirilir. Bunlar dışından firmanın kullanım amacını belirmesi tasarım yapılmasını kolaylaştırmaktadır.

Tasarım ve model konusunda firmanın ürün ve reklamı doğrultusunda şekillendirme yapılabilir. Miktar fiyatı etkileyen en önemli etkendir. Bu veriler fiyat konusunun belirlenmesinde önemli olan verilerdir. #bloknot #küpnot #bloknotmarketi #notdefteri  
Photo

Post has attachment
Dikey ve Küp Bloknotlar En Az Kaç Adet Yapılıyor
http://www.bloknotmarketi.com/dikey-notluk.html

Küp bloknotlar kutu içersine not kâğıtlarının yerleştirilmesinden oluşmaktadır. Kutu içerisinde bulunan not kâğıtlarının yaprakları 8x 8 cm’lik kareden oluşur.

Yaprak sayıları ise; 250, 500, 800 adet olarak değişkenlik gösterir. Yapraklar için 80 gr. Beyaz renkli 1. hamur kâğıt kullanılır. Üzerine ise isteğe ve tasarıma göre baskı yapılabilir. İsteğe göre düz beyaz baskısız şekilde kullanılmaktadır. En az 250 adet yapılır. Üst olarak ise adet sayısının sınırı bulunmaz. Özel ebat, özel kesim ve yaprak sayısı gibi talepler fiyatlarda değişkenlik gösterir.

Dikey bloknotluklar dikey olarak tasarlanmış karton kutu ile hazırlanır. Kutu içerisinde 140 adet yaprak bulunur. Yaprakların ebat 8,5x 11,5 ‘dur. 80 gr. Beyaz renkli 1. hamur kâğıt kullanılır. En az 250 adet yapılır. Üst olarak ise adet sayısının sınırı bulunmaz. #bloknot #blok #not #bloknotmarketi #küpbloknot #dikeybloknot  
Photo

Post has attachment
Bloknot Siparişleri En Az Kaç Adet Olmalıdır?
http://www.bloknotmarketi.com/tutkalli-bloknot.html

Birden çok bloknot üreticisi özel baskıya sahip makineler sayesinde siz müşterilerine hizmet vermektedir. Birçok model yapımına sahip olan üretim şekli taçlı bloknotlar, kapaklı bloknotlar, tutkallı bloknotlar, küp bloknotlar, özel tasarım bloknotlar ve spiralli bloknotlar ile hizmet vermektedir. İstenilen zamanda verilen model siparişleriniz size özel hazırlanmaktadır.

Oldukça cazip ve ekonomik seçenekler ile verilen fiyatlar ile oldukça kısa sürede güvenilir ve garantili teslimatlar sunulmaktadır. Seçim yaptığınız model ve özellikleri ile istenilen adede göre teslimat tarihi firma yoğunluklarının devamlı değişmesi sebebi ile firmalar tarafından verilmektedir.

Bu noktada firma ile iletişime geçtiğiniz ve siparişlerinizi verdiğinizde acili yetinizi bildirmeniz durumunda en kısa zamanda yardımcı olunmaya çalışılacaktır.
#bloknot #tutkallı #spiralli #dikeynotluklar #küpnotluklar  
Photo

Post has attachment
Bloknot Siparişi Versem Ne Zaman Teslim Edilir
http://www.bloknotmarketi.com/bloknot-siparis.html

Ürün modelleri oldukça farklı cilt ve kaliteler şeklinde tasarlanabilmektedir. Kapaklarında genellikle firma amblemi veya logoları istenilen şekiller üzerine uygulanarak üretilen bloknot bu özelliklere ek olarak iç sayfalarında amblem, logo veya çeşitli resim seçenekleri ile üretilebilmektedir. Mutlaka ne amaç ile bloknot yaptırıldığı göz ardı edilmeden yazı yazılacak bölümler elde edilerek üretilmektedir. Sizde tüm bu özellikleri içeren bloknotların sipariş teslimlerinin ne kadar süreceği hakkında bilgi edinmek istiyorsanız sorularınızın cevabını ancak üretici firmadan alabilirsiniz. Firmalar üretim yoğunluklarını göze alarak size teslim tarihi vereceklerdir. Fakat işiniz acil ve birkaç günlük bir süreye ihtiyacınız varsa bu konuda firma sahipleri sizlere yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır.  
#bloknot    #blok   #not #bloknotmarketi  
Photo

Post has attachment
Bloknot Kapaklarının Hem Ön Hem Arka Yüzlerine Baskı Yapılıyor Mu
http://www.bloknotmarketi.com/ozel-tasarim.html

Bloknotlar günümüzde en etkili reklam olarak kullanılmakta. Kullanım alanları genel olarak ticari ve özel yaşam içinde olmak ile birlikte kişilerin not alma ihtiyaçlarına karşılık verir.

Firmalar arası reklam aracı olarak kullanılan bloknotlar, zihinde daha etkin bir yer edinmek sureti ile talep edilir. Tasarımları kişiye ve firmalara özel üretilen ürünlerdir. Aynı tasarım istenmediği durumlar dışında bir ikinciye kullanılmaz.

Bloknot üzerinde ve iç sayfalarında reklam kullanma isteği, ön ve arka yüzünde kullanılacak reklam modelleri, fiyat açısından farklılık gösterecek özel istekler arasında değerlendirilmektedir. Standart reklam seçenekleri ile özel olarak ekletilen modeller arasında fiyat farkı minimum seviyededir. #bloknot #bloknotmarketi  
Photo

Post has attachment
Bloknot Kapağında Selofan Olup Olmaması
http://www.bloknotmarketi.com/dikey-notluk.html

Bloknotların kendilerinde ve kapaklarında istenilen olan model ve tasarımlar fiyat açısından farklılıklar gösterir. Bloknotların kapaklarından 35 gr veya 300 gr arasında bir mat kuşe kâğıt kullanılır.

Özel baskılarda ise isteğe göre mat veya parlak bir selefon uygulaması yapılmaktadır. Selefon ciltlenme öncesi yapılan bir işlemdir. Kullanacağınız bloknotu güneşten, sudan ve dışarıdan gelebilecek olan fiziksel nedenlerden koruyarak ömrünü uzatmaktadır.

Baskısı bitmiş olan ve kullanıma hazır olan dosyalar, bloknotlar, ambalajlar da kullanılan selefon görselliğin arttırılması açısından bu tarz ilmelerde sıkça tercih edilir. Selefon uygulamaları istenilen tasarım modeline ve ebatlarına göre fiyatları konusunu her daim değişkenlik gösterebilir.
#blok #not #bloknot #bloknotmarketi  
Photo

Post has attachment
Kapakta Bulunması İstenen Selefon Fiyat Değişikliği Yaratır mı ?
http://www.bloknotmarketi.com/ozel-tasarim.html

Talep edilen bloknotlarda genellikle kapak ölçülerinde mat ve kuşe kâğıt kullanılır. Yaklaşık 300 gram veya 35 gr ağırlık ölçüleri bulunan kapak kâğıtları, özel baskı taleplerinde genellikle 4 renk olarak istenmektedir.

Baskıdan sonra isteğe göre mat yâda selofan özelliği verilir. Uygulanan işlemlerin bitiminden hemen sonra kitap kapakları, dosyalar, bloknotlar ve broşürler karton ile yapılan ambalaj ve bunun gibi materyal kullanımlarında tasarlanmış ve uygulama yapılmış ürünlerin dış yüzeyine güneş ışığı, su ve yağdan dolayı aynı zamanda diğer dış etkenlerden zarar görmemesi amaçlı selofan kaplanmaktadır.

Bu işlem ciltleme işleminden önce uygulanır. Selofan tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biride yapılan reklama farklı ve güzel aynı zamanda dayanıklı bir görsellik katmaktadır. Her ekstra işlemde olduğu gibi selofan eklenmesi fiyat değişikliklerine etki sağlayacaktır.
#bloknot #blok #not #bloknotmarketi  
Photo

Post has attachment
Bloknot Ciltleri ve Özellikleri Farklı Olması Fiyatı Değiştirir mi
http://www.bloknotmarketi.com/spiralli-bloknot.html

Bloknot yapımlarında istek ve taleplere göre hareket edilmektedir. İsteğiniz dışında bir ürün üretilmez. Ciltleme yöntemleri dikişli ve spiralli olmak üzere farklılık göstermektedir. Aynı zamanda istek doğrultusunda tutkallı da yapılabilen bloknotlar tercih edeceğiniz ciltleme sistemine göre ödemeniz gereken fiyat olarak ta size yansıtılacaktır.
#bloknot #blok #not #bloknotmarketi  


Dikkat çekecek ürünlere ebat, baskı biçimleri ve özelliklerini talep ederek firma tanıtımlarınızı en uygun şekilde yapma fırsatına sahip olursunuz.

Size özel tasarımlar uygulayarak firmalarınızı sektör içerisinde en iyi şekilde tanıtacak olan bloknotlar farklı model uygulamalı talepleriniz doğrultusunda üretilmektedir. Alacağınız hizmetin deneyim sahibi ve uzman kişiler tarafından verilmesine dikkat etmelisiniz.
Photo

Post has attachment
Bloknot Cilt Şekli Spiralli, Dikişli veya Tutkallı Olduğunda Fiyat Farkediyor mu
http://www.bloknotmarketi.com/tutkalli-bloknot.html

Tüm özel isteklerinize göre üretim ve şekillendirme yapmaktayız. Bloknot cilt şekilleri dikişli, tutkallı veya spiralli olduğunda bu da özel istek sayıldığından dolayı fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Bu tarz baskı özelliklerinde yapılacak olan değişiklikler sizleri en iyi şekilde yansıtacak, reklamınız yapacak olan etkenlerdir.

Bloknotlar iş yerlerinde, evlerde ve yaşam boyunca yardımcı bir aparattır.  Firma ve şirketlerin tasarımından oluşacak olan ve yaptığınız işin reklamını yapacak olan bloknotlar sizlere özel model ve tasarım ile hazırlanmaktadır.

Bloknot hizmetinin uzman ve profesyonel anlamda bu işi yapan bir kuruluştan yaptırılması gerekir. Bloknot özellikleri, boyutları, tasarımları ve sayıları yapılacak olan modeline göre değişkenlik göstermektedir.
#bloknot #blok #not #bloknotmarketi  
Photo
Wait while more posts are being loaded