Profile cover photo
Profile photo
MEDIAM TRADE
1 follower -
MEDIAM TRADE to dział firmy Mediam zajmujący się dystrybucją urządzeń renomowanych firm. W naszej ofercie systemy sterowania DMX, ARTNET, LED , lasery, efekty specjalne, oświetlenie estradowe i klubowe.
MEDIAM TRADE to dział firmy Mediam zajmujący się dystrybucją urządzeń renomowanych firm. W naszej ofercie systemy sterowania DMX, ARTNET, LED , lasery, efekty specjalne, oświetlenie estradowe i klubowe.

1 follower
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Przypominamy o naszych ofertach specjalnych! Czekają na Was OSTATNIE SZTUKI programów ARKAOS GRAND VJ, CAPTURE NEXUM SOLO i RESOLUME AVENUE 6 w wyjątkowych cenach!

ZAPRASZAMY NA TRADE.MEDIAM.COM!

#arkaos #grandvj #vj #capture #resolume #resolumeavenue6 #videoprojection
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz ulubiony program do kontroli LED odnosi kolejne sukcesy. Tylko 1 MADRIX KEY ULTIMATE został użyty podczas ceremonii otwarcia oraz zamknięcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pyeongchang. Kontrolował on 35 000 customizowanych paneli LEDowych (206 universów DMX czyli ponad 100 000 kanałów!). Robi wrażenie! Zobaczcie sami! 😯😍👏

https://youtu.be/GJ21zN3nA1M

#madrix #winterolimpic #pyeongchang
Add a comment...

Post has attachment
W dniach 6-9 lutego 2018 odwiedziliśmy kolejną już edycję targów Integrated Systems Europe w Amsterdamie - imprezy dedykowanej specjalistom z dziedziny AV i integracji systemów elektronicznych. ISE to jedno z największych wydarzeń tego typu w Europie. Jednym z pierwszych stoisk, które odwiedziliśmy było stoisko firmy Madrix. Jeżeli Wam nie udało się dotrzeć na targi, zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji Madrix. Kolejna odsłona za rok w dniach 5-8 lutego.

https://www.youtube.com/watch?v=s-aFBwrMJuQ

#madrix #ledcontrol #ise #integratedsystemseurope
Add a comment...

Post has attachment
Już 8 marca o 14:00 zapraszamy wszystkich miłośników winylowego brzmienia do Studia U22 w Warszawie na warsztaty ORTOFON MASTER CLASS organizowane przez NOMOS Audio Vintage. Warsztaty poprowadzą nasi specjaliści w dziedzinie audio high-end: Tomasz Kwiatkowski oraz Waldemar Łuczkoś. O godzinie 12 natomiast będziecie mogli poznać najlepsze sposoby kalibracji Waszych wkładek ORTOFON. W trakcie pokazu będziecie mieli również okazję na bliższe przyjrzenie się oraz posłuchanie naszego flagowego wzmacniacza Divaldi AMP-02. Bądźcie tam z nami! Do zobaczenia! Bądźcie tam z nami! Do zobaczenia!

#ortofonmasterclass #ortofon #nomos #audiohighend
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzień dobry! Mamy dobrą wiadomość:

Nowa seria kabli ORTOFON REFERENCE już w sprzedaży!

Nareszcie są! Nowe wersje klasycznych kabli to niesamowite połączenie tradycji z najnowszymi technologiami!

Firma ORTOFON wypuściła zmodernizowaną serię kabli głośnikowych i interkonektów REFERENCE. Obejmuje ona po 2 rodzaje kabli: dwu- i czterożyłowe, a każdy z nich występuje w dwóch odsłonach. RED i BLUE są dwużyłowe, natomiast BRONZE i BLACK czterożyłowe, przystosowane do biwiringu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ na http://www.ortofon.info/kable-i-zlacza,134,1,p,21.html

#ortofon #ortofonhifi
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wkrótce na portalu Stereo i Kolorowo - Underground ukaże się test stereofonicznego lampowego wzmacniacza mocy Audion Silver Night PX 25 Anniversary H/W w towarzystwie lampowego przedwzmacniacza Audion Premier 2 Box Line Phono. Zapowiada się bardzo ciekawie.
Do lektury zapraszamy już za kilkanaście dni, a tymczasem sprawdźcie szczegóły testu: http://stereoikolorowo.blogspot.com/2018/02/audion-silver-night-px25-anniversary-hw.html
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
TYLKO TERAZ! ARKAOS GRAND VJ W SUPER CENIE!
DO WYCZERPANIA ZAPASÓW! ŚPIESZ SIĘ!


Tylko teraz na trade.mediam.com:

GRAND VJ wersja edukacyjna: 999 zł brutto
GRAND VJ 2 BOX: 1249 zł brutto
GRAND VJ XT: 2999 zł brutto

SPRAWDŹ CO POTRAFI PROGRAM:
https://www.youtube.com/watch?v=qHvbSJUY8E4

ODWIEDŹ STRONĘ PRODUCENTA:
http://vj-dj.arkaos.net/arkaos-vjdj

Uwolnij swoją kreatywność!
Oprogramowanie ARKAOS to profesjonalne narzędzie pozwalające na miksowanie i wyświetlanie materiału video na żywo, stworzone z myślą o DJach, VJach, klubach, muzykach i artystach multimedialnych. Służy do tworzenia wizualizacji wyświetlanych na ekranach, projektorach video, paskach LEDowych itp. Jest kompatybilne zarówno z komputerami Mac, jak i PC. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi jest łatwe do zaadaptowania w każdej sytuacji.
ARKAOS to innowacyjne i profesjonalne narzędzie pozwalające na pokazanie pełnego potencjału Twojej kreatywności i artystycznych ambicji. Rozwiązania firmy ARKAOS wykorzystywane są do tworzenia pokazów, przedstawień i wydarzeń multimedialnych przez najlepszych profesjonalistów z całego świata.

#arkaos #grandvj #vj #videoprojection
Photo
Add a comment...

Post has attachment
NOWA GENERACJA WKŁADEK ORAZ AKCESORIÓW ORTOFON DJ Z SERII CONCORDE JUŻ W SPRZEDAŻY!!!

W październiku tego roku firma Ortofon będzie obchodzić 100-lecie istnienia. Dla uczczenia tej okazji została wypuszczona zmodernizowana seria wkładek CONCORDE. Kultowe modele zaprojektowano na nowo tak, aby spełniały wszelkie wymagania współczesnych DJ-ów.

W połowie lat osiemdziesiątych wkładki Concorde zmieniły krajobraz winylowego DJ-a. Od tamtej pory Ortofon nieustannie udoskonalał serię, wprowadzając na rynek ponad tuzin różnych modeli. Obecnie firma rozpoczęła projekt modernizacji i wdrożenia do swej oferty najnowszych wersji tych znakomitych i cenionych przez wszystkich wkładek. Przy współpracy z najlepszymi DJ-ami na świecie stworzono nową serię, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających odbiorców.

W zmodernizowanej serii dostępnych jest 5 wkładek: MIX, DJ, CLUB, SCRATCH i DIGITAL – każda z nich przeznaczona do innego rodzaju zastosowań.
We wszystkich wkładkach wprowadzono ulepszenia technologiczne dla zwiększenia wydajności i poprawy, jakości dźwięku.
Co się zmieniło?
Korpusy wkładek zostały poszerzone, aby zapewnić większą stabilność podczas użytkowania. Korpusy igieł posiadają wycięty obszar z przodu pozwalający na znacznie dokładniejsze opuszczanie igły.
Uchwyty do podnoszenia zostały wzmocnione, są również łatwe w wymianie w przypadku uszkodzenia.


NOWA GENERACJA WKŁADEK ORAZ AKCESORIÓW ORTOFON DJ Z SERII CONCORDE JUŻ W SPRZEDAŻY NA www.trade.mediam.com


ZAPRASZAMY!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
07.02.2018
6 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded