Profile cover photo
Profile photo
Kołton
13 followers
13 followers
About
Posts

Post has attachment
Kupując kocioł warto sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy  autoryzowany przez producenta punkt serwisowy. Jak wiadomo, kotły wymagają czasami czyszczenia, przeglądu i regulacji. Warto aby zajmowała się tym osoba, która ma profesjonalną wiedzę na ten temat. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kotłów, dostępną na stronie http://www.kolton.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli zdecydują się Państwo na zakup kotła z podajnikiem, warto pomyśleć o tym, aby pozostawić wokół niego wolną przestrzeń, która będzie ułatwiała dostęp do niego. Serdecznie zapraszamy na stronę http://www.kolton.pl/, na której znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat naszych wyrobów. 
Add a comment...

Post has attachment
Odpowiednio dobrana moc kotła pozwala na mniejsze zużycie paliwa i na zmniejszenie ilości zanieczyszczeń przedostających się do atmosfery. Wybierając ogrzewanie centralne warto pomyśleć o wygodnych i czystych piecach na pellet lub ekogroszek. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kotłów, dostępną na stronie http://www.kolton.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Nie warto kupować kotłów o większej mocy niż jest to konieczne. W czasie sezonu grzewczego powinien pracować z mocą nominalną. Będzie wtedy osiągać pełną  najwyższą sprawność, czyli z jednej porcji paliwa będzie uzyskiwał najwięcej energii. Szczegółowe informacje na temat mocy naszych kotłów znajdziecie na stronie http://www.kolton.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Warto wygospodarować większe pomieszczenie na opał, w którym można będzie składować paliwo na cały sezon grzewczy. Wtedy nie trzeba kupować opału na bieżąco, a można zakupić większą ilość w momencie, gdy  będzie najtańszy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wydajnych kotłów, dostępną na stronie http://www.kolton.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kotły na pellet sprzedawane są ze zbiornikami lub podajnikami. Dzięki podajnikom paliwo dostarczane jest do paleniska w sposób automatyczny. W połączeniu z odpowiednim oprogramowaniem sterującym obsługa będzie bardzo prosta. Serdecznie zapraszamy na stronę http://www.kolton.pl/, na której znajdziecie szczegółowe informacje o ofercie.
Add a comment...

Post has attachment
Ogrzewanie domu warto wybierać rozważnie. Rozwiązania, które zechcecie Państwo zastosować, powinny być dobrze przemyślane i przede wszystkim odpowiednio dobrane. W naszej ofercie znajdziecie kotły zasypowe, w których można palić węglem kamiennym lub drewnem i jego odpadami, kotły z podajnikiem na ekogroszek, kotły z podajnikiem na pellet. Serdecznie zapraszamy na stronę http://www.kolton.pl/ , na której znajdziecie szczegółowe informacje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli wolą Państwo tradycyjne ogrzewanie za pomocą węgla, oferujemy wydajne i mocne piece grzewcze firmy Kołton (http://www.kolton.pl/). Wysoka jakość wykonania oraz nowoczesne rozwiązania gwarantują wieloletnie zadowolenie i bezawaryjność urządzenia. 
Add a comment...

Post has attachment
Zakup pieca grzewczego na pellet lub ecogroszek to inwestycja w przyszłość, a także działanie przeciwko ocieplaniu się klimatu. Wybierając ten sposób ogrzewania, działają Państwo na korzyść naszej planety. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://www.kolton.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Kotły z podajnikami paliwa to bardzo dobre rozwiązanie przede wszystkim dla osób, którym zależy na ciepłym i ogrzanym domu nawet podczas ich nieobecności. Jest to sposób na utrzymanie stałej temperatury w domu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, dostępnymi na stronie http://www.kolton.pl/.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded