Profile cover photo
Profile photo
Sklep Klips 2 Andrzej Rzymkowski
About
Sklep Klips 2 Andrzej Rzymkowski's posts

Post has attachment
Nie trzeba nas odwiedzać, by zapytać o to, co oferujemy naszym klientom. Wystarczy wykonać jeden telefon, by liczyć na to, że nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące naszego sklepu Klips2! Więcej na: http://perukibydgoszcz.pl/kontakt/. 
Photo

Post has attachment
W przypadku choroby czy problemów zdrowotnych, peruka często staje się jedynym wyjściem. Na szczęście jakość naszych usług mówi sama za siebie – naturalne i sztuczne peruki, które sprzedajemy, ciężko jest odróżnić od włosów! Więcej na: http://perukibydgoszcz.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Doświadczenie to spora zaleta naszego sklepu – od 1999 roku radzimy naszym klientom w zakresie tego, jakie dodatki do włosów dobrać, lub z jakich peruk skorzystać. Gwarantujemy, że nasi pracownicy chętnie pomogą i przedstawią odpowiednią ofertę: http://www.perukibydgoszcz.pl/. 
Photo

Post has attachment
Naszym klientom oferujemy między innymi spinki, gumki opaski i kokardki. Nie jest to bynajmniej pełna oferta Klips2, dlatego warto zainteresować się tym, co oferujemy klientom, którzy odwiedzą nasz sklep stacjonarny. Więcej na ten temat przeczytać można na stronie: http://www.perukibydgoszcz.pl/. 
Photo

Post has attachment
Sztuczna biżuteria to tania i gustowna opcja pozwalająca na ubogacenie wybranego stroju, która świetnie może pełnić funkcję atrakcyjnego dodatku. Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu, w którym znaleźć można duży wybór interesujących dodatków: http://www.perukibydgoszcz.pl/. 
Photo

Post has attachment
Wypełniacze do koków pozwalają na łatwe i szybkie ułożenie każdego koka. Dzięki nim z łatwością osiągnie się upragniony cel, oszczędzając przy tym zarówno czas, jak i pieniądze. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie można przeczytać o naszych produktach: http://perukibydgoszcz.pl/. 
Photo

Post has attachment
W Klips 2 kupić można niedrogą, stylową sztuczną biżuterię, wykonaną z różnorodnych materiałów. Dużą popularnością cieszą się filcowe kolczyki, które oferujemy naszym klientkom - zapoznać można się z nimi na naszej stronie, pod adresem: http://perukibydgoszcz.pl/. 
Photo

Post has attachment
Oprócz peruk sprzedajemy także akcesoria, w tym między innymi klipsy (na co wskazuje nazwa naszego salonu!). Nie stronimy także od zatrzasków, gumek, przypinek, a także grzebieni czy szczotek do włosów. O naszym towarze przeczytać można na stronie: http://perukibydgoszcz.pl/. 
Photo

Post has attachment
Peruki to jedno, ale odpowiednia obsługa - drugie! Nasze ekspedientki to nie tylko sprzedawczynie; znajdują się w naszym sklepie po to, by doradzić i pomóc w wyborze peruki, która najlepiej będzie pasować do oczekiwań i typu urody klienta. Więcej na: http://perukibydgoszcz.pl/. 
Photo

Post has attachment
Peruka sztuczna, czy naturalna? Dla nas nie ma różnicy! Nasz sklep oferuje szeroki wybór zarówno jednego, jak i drugiego towaru. Gwarantujemy nie tylko atrakcyjne ceny, ale również doskonałą jakość każdej peruki, która trafia do salonu Klips 2. Więcej na nasz temat przeczytać można pod adresem: http://perukibydgoszcz.pl/. 
Photo
Wait while more posts are being loaded