Profile cover photo
Profile photo
Vita Medya
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Türkiye’den 18-50 yaş arası 1000 kişinin katılımıyla ortaya çıkan sonuçlara göre Türkiye, dinamik ve genç nüfusu nedeniyle akıllı telefon bağımlılığının en yüksek olduğu ülkelerden biri. Hal böyleyken gelecekle güçlü bağlar kuran şirketler, mobil uygulama teknolojilerini erken keşfederek rekabette öne çıkmayı başardı.

Add a comment...

Post has attachment
Vitamedya; günümüz gelişen teknolojilerine uyum sağlamış, gelecek ile güçlü bağlar kurabilmeyi başarmış, yenilikçi ve dinamik ekibi ile sizlerin yanındadır.
Add a comment...

Post has attachment
Vitamedya, firmaların kurumsal kimlik kazanmalarını sağlamak amacıyla onların ihtiyaçlarına yönelik web tasarım-web yazılım ve mobil uygulama ve masaüstü yazılımlar geliştirmektedir.

Vitamedyanın sunmuş olduğu hizmetler arasında, e-ticaret danışmanlık ve yazılım hizmetleri, Google sosyal medya reklam danışmanlığı, mobil uygulama ve masaüstü yazılım hizmetleri ile web tasarım – web yazılım hizmetleri bulunmaktadır.
Add a comment...

Post has attachment
Chipet, öncelikle evcil hayvan sahipleri olmak üzere tüm hayvanseverler için yepyeni bir sosyal ağ.

Chipet ile evcil hayvanını uygun eş bularak çiftleştirebilir, kaybolan evcil hayvanını kayıp bildirimi sayesinde çevredeki diğer Chipet kullanıcılarını haberdar ederek uzaklaşmadan bulabilir, yuva arayan dostlarımızı sahiplenebilir veya sahiplendirebilirsiniz.
Add a comment...

Post has attachment
Firmaya ait taşınmazların Türkiye haritası üzerinde gösterilerek kullanıların ilgili gayrimenkule daha rahat ulaşmasını sağlayan bir web sitesi.

Ayrıca şehir, ilçe, mahalle ve parsel bilgilerine göre filtreleme yapılabilen oldukça kullanışlı bir web sitesi
Add a comment...

Post has attachment
Oldukça zengin içeriğiyle sporseverlerin ve konu ile ilgilenenlerin merakla takip ettiği bir portal
Add a comment...

Spor, sağlık, otel, emlak, yemek, kişisel blog ve kurumsal web siteleri olmak üzere birçok sektöre hitap eden web siteleri ile, mobil uygulamalar ve e-ticaret sitelerine ait referanslarımız
Add a comment...

Chipet yakinda android ve ios markette kullanima hazir hale gelecek bir telefon uygulamasıdır.
Uygulamanın amacı evcil hayvan sahiplerinin evcil hayvanlarıyla aynı cinste evcil hayvanları olan diger insanlarla eşlestirip kedi veya köpeklerini çiftlestirmek, evcil hayvan sahiplenmek isteyen insanlarla evcil hayvan sahiplendirmek isteyen insanlari kolaylıkla bir araya getirmeyi sağlamak, kayıp hayvanlarınızı basit bir ileti sistemiyle yakın çevrenizde uygulamayı kullanan insanlara otomatik ileti göndererek kayıp hayvan çevrenizden uzaklaşmadan bulunmasını sağlamaktır.
Uygulama kâr amacı taşımamaktadır. Pet dostu uygulamamiza desteklerinizi bekliyoruz.
Vitamedya - Bilişim Dünyasının Vitamin Kaynağı
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded