Profile cover photo
Profile photo
Vilniaus šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) parapija
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Kviečiame į choro „Langas“ jubiliejinį koncertą.

Gegužės 28 d. 19 val. Bernardinų bažnyčioje – choro „Langas“ 25 metų jubiliejinis koncertas. Dalyvauja Bernardinų bažnyčios choras „Langas“ (vadovė – Rita Kraucevičiūtė, chormeisteriai: Eglė Ignatavičienė, Gabrielius Gaidamavičius ir Algirdas Čiukšys).
Svečiai – Lundo katedros kamerinis choras (Švedija, vadovas – Daniel Åberg), Vilniaus universiteto kamerinis orkestras (vadovas – Paulius Bernardas Koncė).
Programoje - Ola Gjeillo „Saulėtekio mišios“, kt. kūriniai.
Kviečiame!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
2016-uosius popiežius Pranciškus paskelbė Gailestingumo metais: „Labai trokštu, kad tos vietos, kuriose reiškiasi Bažnyčia, ypač mūsų parapijos ir mūsų bendruomenės, taptų gailestingumo salomis abejingumo jūroje!“
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Dvasinės pagalbos grupė sergantiems onkologine liga
Kiekvieną ketvirtadienį po 18 val. šv. Mišių kviečiame visus, susidūrusius su onkologine liga - sirgusius, sergančius ir jų artimuosius - rinktis į dvasinės pagalbos (maldos) grupę.

Lydimi br. Evaldo Darulio OFM mokysimės priimti ir kovoti su šia liga - semtis stiprybės maldoje, dalintis patirtimi ir rūpesčiais, ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus.

Daugiau informacijos: Jolita tel. 8 655 40409 (prašom skambinti po 18 val.).
Add a comment...

Post has attachment
Mieli broliai ir sesės, dėkojame, kad esate su mumis. Mums labai reikia Jūsų palaikymo ir paramos tam, kad kartu galėtume nuveikti dar daugiau darbų artimui savo – kenčiančiam, paliegusiam, stokojančiam, kad galėtume vaisingiau liudyti Evangeliją ir tiesiog puoselėti bendruomenę.

Paremti mus galite labai paprastu būdu – pasinaudodami įstatymo suteikta teise dalį (iki 2%) sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skirdami Vilniaus Bernardinams.
Add a comment...

Post has attachment
Bernardinų parapijoje vyksta GAMA kursas „Bažnyčios dogmos. Kas tai? Kodėl jų reikia?“. Per 10 susitikimų įsigilinsime į šių dogmų esmę, suprasite jų reikalingumą katalikiškame gyvenime, sutvirtinsime savo tikėjimą, susitiksime senus draugus, susipažinsime su naujais žmonėmis diskutuodami grupelėse.
Konferencijas veda broliai pranciškonai, kunigai, pasauliečiai.
Add a comment...

Post has attachment
Balandžio 2 d., šeštadienį, Vilniuje vyks tradicinė ekumeninė Šviesos kelio procesija iš Aušros Vartų į Dievo Gailestingumo šventovę.
Pradžia – 21 val. prie Aušros Vartų Gailestingumo Motinos koplyčios. Kviečiame atsinešti žvakių.
Pasibaigus procesijai Dievo Gailestingumo šventovėje bus giedamas Apreiškimas Jonui (Apocalypsis Joannis).
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded