Profile

Cover photo
Česká tisková kancelář, ČTK
658 followers|520,443 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Praha - Hromadné pronásledování krymské Tatary žijící na Ruskem obsazeném Krymu sjednotilo. Vzájemně si pomáhají a vznikla i organizace Krymská solidarita, která podporuje rodiny pronásledovaných finančně nebo právně. V rozhovoru s ČTK to uvedl ruský novinář Anton Naumluk, který spolupracuje s Rádiem Svobodná Evropa/Rádiem Svoboda (RFE/RL) a nezávislým deníkem Novaja gazeta. V posledních měsících mapoval procesy s krymskými Tatary, ale i s Ukraji...
1
Add a comment...
 
Sydney - Pokud všichni zaměstnanci ve firmě pracují pěkně bok po boku, vedle sebe či proti sobě v otevřeném prostoru, kde se mohou volně pohybovat z místa na místo, pak to nepochybně musí zvýšit spolupráci mezi nimi, že? No, vlastně spíš ne, zjistila nová australská studie. Z ní vyplývá, že než pracovat v otevřeném prostoru s dalšími lidmi, je lepší zvolit zaměstnání na dálku z domova, kde vám dělá společnost maximálně vlastní kočka, napsal list ...
3
Add a comment...
 
Praha - Zaměstnanci dál nebudou dostávat náhradu mzdy v prvních třech dnech nemoci. Novelu zákoníku práce, kterou předložili poslanci opoziční KSČM, dnes Sněmovna zamítla na návrh poslanců vládního hnutí ANO a opoziční ODS těsnou většinou hlasů.
1
Add a comment...
 
Olympijské hry očima sportovní redakce ČTK
http://www.ctk.cz/novinky/?id=2551
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Brno - Městský soud v Praze zasáhl do práv pozůstalých, když po nálezu těla na dně Orlické přehrady nepovolil obnovu řízení v případu vraždy. Ústavní soud (ÚS) dnes vyhověl stížnosti rodiny. Soud musí obnovu zvážit znovu, vynesení nového rozsudku je ale prakticky nemožné, protože na konci srpna vyprší zkrácená promlčecí lhůta. Justice původně zprostila dva podezřelé obžaloby kvůli nedostatku důkazů.
1
Add a comment...
 
Brno - V prestižní francouzské publikaci 1000 Vins du Monde bude letos 25 vín z České republiky. Je to o pět vín méně než v loňském roce, informoval dnes Vinařský fond. Význam sborníku je srovnatelný s michelinským průvodcem, v němž hledají inspiraci obdivovatelé nejlepší světové gastronomie.
2
Add a comment...
 
Redakce ČTK se připravuje na krajské a senátní volby http://www.ctk.cz/novinky/?id=2561
2
1
Add a comment...
 
New York - Patnáct let po útocích teroristů na newyorské Světové obchodní středisko (WTC) se dolní část Manhattanu změnila k nepoznání. Revitalizace "ground zero", zajištěná státními i soukromými investicemi v hodnotě 30 miliard dolarů (720 miliard korun), dala vyrůst nejen novému WTC, ale i dvěma obchodním střediskům, desítkám restaurací a novým hotelům s tisíci lůžek.
2
Add a comment...
 
Praha - V úterý večer zemřela ve věku 74 let legendární sportovní gymnastka a sedminásobná olympijská vítězka Věra Čáslavská. O jejím úmrtí informoval na facebooku historik Pavel Kosatík a zprávu posléze potvrdil i Český olympijský výbor. Nejúspěšnější česká olympionička dlouhodobě bojovala s rakovinou slinivky.
7
1
Renáta Vaskova's profile photo
 
Žena s charakterem
 ·  Translate
Add a comment...
 
Tragická bilance zemětřesení ve střední Itálii ve Fotobance ČTK
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Rio de Janeiro - Olympijské hry v Riu byly pro českou výpravu podle medailové bilance nejhorší od her v roce 1932 v Los Angeles, kde měl tehdejší tým sedm členů. Přesto nelze hovořit o totálním neúspěchu. Deset cenných kovů - zlato, dvě stříbra a sedm bronzů - neznamená propadák, k dalším pěti medailím totiž nebylo ze čtvrtých míst daleko. Dojem kazí fakt, že kromě judisty Lukáše Krpálka nikdo další nedosáhl na nejcennější medaili.
3
Add a comment...
 
Rio de Janeiro - Kajakář Josef Dostál si na oslavu stříbrné olympijské medaile na dálku zazpíval s matkou jazzovou zpěvačkou Evou Emingerovou. Pořád ho při tom bolela rozkousaná pusa ze závodu.
1
Add a comment...
Story
Tagline
Česká tisková kancelář (ČTK): spolehlivost - rychlost - nezávislost.
Introduction
ČTK je veřejnoprávní institucí, která byla zřízena zákonem č. 517/1992 Sb. ČTK není dotována ze státních prostředků, ani nečerpá finance z žádných jiných veřejných zdrojů.
ČTK je politicky i ekonomicky nezávislá. Ve své práci se řídí heslem: spolehlivost - rychlost - nezávislost.
Výběr ze svého zpravodajství zveřejňuje na zpravodajském webu České noviny.cz.
Contact Information
Contact info
Phone
+420 222 098 111
Email
Address
Opletalova 5 110 00 Praha 1 Česká republika