Profile

Cover photo
Česká tisková kancelář, ČTK
654 followers|534,905 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Přijmeme zpravodaje do centrální redakce v Praze. Požadujeme VŠ vzdělání, orientaci v politickém dění a výbornou znalost češtiny. Více http://www.ctk.cz/o_ctk/kariera/
 ·  Translate
1
1
Add a comment...
 
Londýn - Británie si oddechla, neboť královna Alžběta II. se dnes po nemoci objevila na veřejnosti. Společně se svým chotěm princem Philipem a dalšími členy královské rodiny se devadesátiletá panovnice zúčastnila nedělní mše v místním kostele v Sandringhamu, kde má jedno ze svých venkovských sídel.
3
Add a comment...
 
Peking - V jihozápadní Číně byl včera pro dopravu otevřen nejvyšší most na světě. Zavěšen je nad říčním kaňonem Ni-čou ve výšce 565 metrů a jeho výstavba přišla na zhruba jednu miliardu jüanů (3,8 miliardy Kč). Informovala o tom agentura Reuters. Most je v provincii Kuej-čou.
5
Add a comment...
 
Istanbul - V Turecku byl slavnostně otevřen silniční Euroasijský tunel, který spojí Evropu s Asií. Ceremonii byli přítomni vysocí představitelé Turecka včetně prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana a premiéra Binaliho Yildirima.
1
Vráťa Hůla's profile photo
 
Snad lepsi v tehle casech nic takovyho neotvirat..
Add a comment...
 
Prostějov - Tenistka Petra Kvitová byla ráno přepadena ve svém bytě v Prostějově. Při přepadení se bránila a má řezné rány na levé ruce, ve které drží raketu. Podle mluvčího fedcupového týmu Karla Tejkala je dvojnásobná wimbledonská vítězka v péči lékařů, její poranění ale není vážné.
1
Add a comment...
 
Praha - Českého prodejce zahradní techniky a bazénů Mountfield kupuje čínská skupina Eurasia Development Group Limited. Informovaly o tom dnes servery Novinky.cz a IHNED.cz s odvoláním na zakladatele a většinového akcionáře Mountfieldu Ivana Drbohlava. Cenu transakce nesdělil.
3
Add a comment...
 
Orientujete se na sociálních sítích? Přijďte 24. ledna na kurz Akademie ČTK LinkedIn, Twitter, média a firemní komunikace. Lektoruje mediální poradkyně Eliška Vyhnánková.
 ·  Translate
1
1
Add a comment...
 
Praha - České firmy zřizují podle zahraničních vzorů novou pozici - manažera štěstí. Zaměstnavatelé věří, že kromě jistoty pracovního místa, přiměřeného platu či několika dní volna navíc je pro kvalitní výkon zaměstnanců důležité také prosté štěstí a jejich spokojenost. Do Česka tento trend dorazil v uplynulém roce, zatím se týká přibližně desítek firem, podle odborníků se ale asi bude rozšiřovat.
1
Add a comment...
 
Hledáme nové kolegy - redaktora do zahraniční redakce a zpravodaje pro ekologii a vědu. Více na našem webu v rubrice Volná místa http://www.ctk.cz/o_ctk/kariera/
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Praha - Historie lidstva je podle etnografa Miloslava Stingla, který v pondělí oslaví šestaosmdesáté narozeniny, nikdy nekončící historií stěhování. Proto ani k současné migrační krizi není tak zcela skeptický. Řekl to při ceremoniálu, na kterém obdržel čestné občanství Prahy 10. Znalec indiánských kultur a čestný náčelník indiánského kmene Kikapú žije ve Strašnicích.
3
Add a comment...
 
Praha - Dvě procenta Čechů neslaví Vánoce vůbec, tři procenta jen občas. Většinou jde o seniory. Na půlnoční mši letos plánuje jít 31 procent lidí. Mezi zvyky, které lidé dodržují v době vánočních svátků nejvíce, patří především návštěva příbuzných, zdobení vánočního stromečku nebo zpívání vánočních koled. Více než 10.000 korun plánuje utratit za dárky osm procent lidí. Vyplývá to z průzkumu společnosti GfK.
1
Add a comment...
Story
Tagline
Česká tisková kancelář (ČTK): spolehlivost - rychlost - nezávislost.
Introduction
ČTK je veřejnoprávní institucí, která byla zřízena zákonem č. 517/1992 Sb. ČTK není dotována ze státních prostředků, ani nečerpá finance z žádných jiných veřejných zdrojů.
ČTK je politicky i ekonomicky nezávislá. Ve své práci se řídí heslem: spolehlivost - rychlost - nezávislost.
Výběr ze svého zpravodajství zveřejňuje na zpravodajském webu České noviny.cz.
Contact Information
Contact info
Phone
+420 222 098 111
Email
Address
Opletalova 5 110 00 Praha 1 Česká republika