Profile cover photo
Profile photo
PLEDDG Project
6 followers -
Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС)
Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС)

6 followers
About
PLEDDG Project's posts

Post has attachment
Невдовзі Вінниця має презентувати Програму посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва, до розробки якого долучився Проект #ПРОМІС. Директор профільного департаменту міської ради Віталій Погосян відкриває деталі майбутнього плану аналогів якому - з його слів - немає в Україні. Про що дізналися після розмови з Виталий Погосян - вже на Вінницькому інформаційному порталі #Veжа, #Вінниця

Post has attachment
Не так давно через серію постів про навчальну поїздку з соціального підприємництва ми поділилися з Вами мотивуючими та яскравими прикладами розвитку соціального підприємництва в Україні. Нагадаємо, що протягом 5 днів 12 учасників з міст-партнерів Проекту #ПРОМІС, які представляли різні професійні групи, однак яких об'єднувало спільне бажання дізнатися більше про соціальне підприємництво та соціально відповідальний бізнес в Україні, вивчали кращі практики соціального підприємництва в Україні та дізнавалися про практичні інструменти для його створення та успішного ведення. Ми зібрали для Вас найцікавіші моменти навчальної поїздки у невеличкому відеоролику, який доступний нижче.
Приємного перегляду!📽
#соціальнепідприємництво

Post has attachment
У м.#Хмільник Дорадчий комітет з ефективного врядування і розвитку, створений для впровадження у місті Проекту #ПРОМІС, розглянув та погодив умови ПРОМІС щодо концептуальних заявок на отримання допомоги з Фонду підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку.
Деталі за посиланням:

Post has attachment
З 27 травня по 5 червня 2017 року в рамках Проекту #ПРОМІС відбулася навчальна поїздка міських голів міст-партнерів Проекту ПРОМІС до Канади. Метою навчальної поїздки було ознайомити очільників міст-партнерів з канадськими моделями та кращими практиками ефективного демократичного врядування, з особливим акцентом на таких аспектах, як верховенство права, стратегічне планування розвитку міста, залучення громадян, створення сприятливого бізнес-клімату та сприяння місцевому економічному розвитку.

Post has attachment
Впровадження заходів щодо охорони навколишнього середовища в діяльність ОМС та включення питань екологічної збалансованості в програми розвитку міст з метою переходу територіальних громад до сталого розвитку – такі завдання стоять перед Секцією Асоціації міст України з екологічної збалансованості, яка 31 червня 2017р. зібралася у м. Запоріжжі для проведення робочої зустрічі з метою обговорення ключових питань політики екологічної збалансованості.

Post has attachment
Івано-Франківськ розпочинає роботу над розробкою інвестиційного паспорта області.
Сьогодні у приміщенні Івано-Франківської ОДА відбувається перше засідання робочої групи з питань розробки Інвестиційного паспорту Івано-Франківської області. Інвестиційний паспорт дасть можливість потенційному інвестору отримати повну і достовірну інформацію про економічний потенціал регіону, інвестиційний клімат, систему підтримки підприємництва, та дозволить об’єктивно оцінити привабливість вкладення капіталу, знайти надійних партнерів. Такий продукт сприятиме підвищенню інвестиційного іміджу і подальшому розвитку економіки Івано-Франківщини.
Участь у заході беруть голови структурних підрозділів ОДА, українські експерти та представники бізнес-середовища.
Захід організовано Проектом #ПРОМІС спільно з Івано-Франківською ОДА.
PhotoPhotoPhoto
13.06.17
3 Photos - View album

Post has attachment

Post has attachment
31 травня 2017р. у м.Запоріжжі відбулася робоча зустріч Секції Асоціації міст України з екологічної збалансованості, мета якої - обговорити ключові питання політики екологічної збалансованості. Консультанти Проекту ПРОМІС розповіли про проведення стратегічної екологічної оцінки стратегій розвитку міст-партнерів Проекту ПРОМІС, а також презентували "Стратегію з питань екологічної збалансованості розвитку територіальних громад Асоціації міст України на період до 2030 року" та план її реалізації. 

Post has attachment
У Запоріжжі 30 травня - 1 червня 2017 року відбувся міжнародний екологічний форум «Еко-Форум – 2017». Еко-Форум-2017, до організації якого активно долучився Проект ПРОМІС, включав безпосередній екологічний форум, виставку сучасних технологій захисту навколишнього середовища, круглі столи, майстер-класи та конкурс екологічних проектів. На ньому відбувся обмін передовим національним та міжнародним досвідом у сфері у сфері охорони навколишнього середовища та забезпечення екологічно збалансованого розвитку регіонів та міст. Зокрема, Даг Хікман та Крістіан Фелске поділилися з учасниками форуму інноваційними механізмами екологічного менеджменту, які успішно впроваджуються у Канаді.


https://ztv.zp.ua/u-zaporizhzhi-startuvav-pershiy-mizhnarodniy-eko-forum/

Post has attachment
30 травня 2017 року відбулося друге засідання робочої групи з розробки проекту Положення про громадський бюджет у місті #Енергодар у рамках проекту «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», який реалізується Польсько-українським фондом співпраці #ПАУСІ спільно з Міжнародною благодійною організацією «#ФондСхіднаЄвропа» за підтримки Європейського Союзу та Проекту #ПРОМІС.
Проект має на меті підвищити рівень відкритості міської влади та залучити мешканців міст до розподілу бюджетних коштів на користь міста.
Wait while more posts are being loaded