Profile cover photo
Profile photo
Юлія Ковалів
Технократ
Технократ
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Дискусії з приводу зарплат СЕО державних підприємств не стихають. Мало, хто розуміє, чому державі дорого і небезпечно платити керівнику 10 тисяч грн. Я багато і часто пояснюю, що топ-менджери світового рівня заробляють набагато більше. Крім того, український ринок праці дуже глобалізований – тому очікувати, що фахівці з міжнародним досвідом будуть орієнтуватися на середній рівень зарплат по країні точно не варто.
Оплата праці керівника повинна бути простою і зрозумілою: 25% від винагороди - це фіксована сума, 75% - бонуси за виконання KPI (ключових показників ефективності). Система КPI для кожного керівника - індивідуальна, але побудована на однакових для всіх принципах.
Більше – в колонці для@НовоеВремя
Add a comment...

Post has attachment
Хочу приєднатися до колег і привітати журналістів із професійним святом
Я дуже люблю, коли журналісти хочуть говорити на складні теми. Коли задають непрості запитання і намагаються розібратися. Я дуже ціную те, що ви готові інтерпретувати нашу заплутану держслужбову реальність для людей, які нічого про неї й чути не хочуть.
Бажаю Вам натхнення і сил невтомно працювати та творити. Бажаю вчитися і навчати інших. Бажаю нам більше порозуміння і спільних досягнень.
З Днем журналіста!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Законопроект #3062 з пропозиціями Президента - нарешті прийнято!
Законопроект дозволить нам перебудувати систему корпоративного управління та підняти рівень прозорості у держкомпаніях до стандартів ОЕСР, які вже давно діють в економічно розвинених країнах.
Що це означає? Це незалежні наглядові ради на держпідприємствах, прозора та публічна фінансова звітність, незалежний якісний аудит та багато іншого. #3062 суттєво зменшує поле для політичного впливу та корупції на держпідприємствах. Він наршеті забезпечує прозорість і професійний підхід до їх управління
Дякую усім хто долучився до розробки законопроекту а особливо тим, хто його сьогодні підтримав
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Минулого четверга Верховна Рада прийняла законопроект #3062 про зміни в політиці корпоративного управління державними підприємствами.

Що зміниться в управлінні державними підприємствами, як закон допоможе поборотися з корупцією та що нас чекає попереду в моїй колонці для ‪#‎Ліга‬

http://biz.liga.net/ekonomika/all/stati/3390923-stop-korruptsiya-kogda-politiki-perestanut-vliyat-na-gosaktivy.htm
Add a comment...

Post has attachment
Сьогодні з Прем'єр-Міністром Volodymyr Groysman з робочим візитом відвідуємо Маріуполь, де складають присягу 172 нові поліцейські.
Я таки встигла зробити своє селфі з новими патрульними, які сьогодні стають до роботи.
В Маріуполі на них покладається величезна відповідальність не лише за безпеку жителів міста, а й безпеки прифтонтової території.
Велика повага і вдячність Arsen Avakov, Khatia Dekanoidze, Mustafa Nayyem та багатьом іншим, які зробили реформу можливою.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Для того, щоб розуміти, що реально відбувається на наших держпідпримєства та як можна підвищити їхню ефективність, в середині 2015 року Уряд прийняв постанову, яка зобов’язали всі найбільші підприємства забезпечувати проведення щорічного аудиту з найбільшими аудиторськими компаніями.
Отож, інформую: станом на сьогодні із 45 найбільших держпідприємств, які мають пройти незалежний аудит, лише 21 компанія виконала зобов’язання, або знаходиться в процесі перевірки фінансової звітності за 2015 рік. Ще три компанії проводять тендерні процедури. Як правило, такі компанії працюють з міжнародними фінансовими організаціями і розраховують на кредити, які неможливо отримати без міжнародного належного аудиту.
Решта - саботують. До таких, зокрема, належать і “Укрпошта”, і “Укркосмос”, і Сумихімпром і багато інших. Всього 21 злісний порушник. Скажіть мені, будь ласка, як наводити лад на держпідприємствах, якщо вони відмовляються пускати до себе незалежних аудиторів, а тим звітам, що вони подюать, вірити абсолютно не можна? Тому - звільнення, конкурси, нові керівники, нові наглядові ради. Сьогодні також голосуємо №3062.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
В мене сьогодні справжній день знань.
Зранку була на останньому дзвонику своєї першокласниці! Я досі дивуюся як швидко летить час, ще недавно вела на перший дзвоник і хвилювалася, мабуть більше, ніж Яся. А сьогодні впевнена і ділова першокласниця виправила мене і каже, що вона уже в другому класі)
А потім мала неймовірну зустріч в своїй Alma Mater Могилянці!
Ділилася досвідом майже 360 days in government і запрошувала студентів до нас в команду
PhotoPhotoPhoto
2016-05-27
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
В п’ятницю 13-го під номером 4666...народні депутати зареєстрували законопроект про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністюНовий закон – це реформа, що стосується діяльності майже 500 000 товариств (43% від усіх юридичних осіб зареєстрвоаних в Україні) та безпосередньо впливає на розвиток малого та середнього бізнесу.
ТОВ є найбільш поширеною організаційно-правовою формою для малого та середнього підприємництва. При цьому недоліки в регулюванні, яке було прийняте ще 1992 року, створюють можливості для незаконного набуття контролю над підприємствами, привласнення активів; блокування діяльності товариства у разі виникнення незначних розбіжностей між учасниками, тощо.
Законопроект 4666 створює сучасне регуляторне поле, яке дозволить впорядкувати багато проблемних питань в сфері діяльності ТОВ.
Особлива подяка Економічному комітету та@АндріюІванчуку та Victoria Ptashnyk
Photo
Add a comment...

Post has attachment
А от і мої фото у вишиванках:)
Зі святом всіх нас і побільше нам таких красивих робочих днів
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Незалежна наглядова рада Нафтогаз України - Naftogaz розпочала свою роботу. Вчора на засіданні рада обрала голову та сформували ключові комітети. Наглядову раду очолила Yuliya Kovaliv, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України; її заступником обраний незалежний директор Пол Уорвік.
Незалежні директори також очолили три постійні комітети - з питань аудиту (Чарльз Проктор), з призначень та винагород (Пол Уорвік); та з питань етики (Маркус Річардс).
Комітети наглядової ради проведуть ряд робочих зустрічей 11-13 травня.
Детальніше про наглядову раду та її функції: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1002-2015-п
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded