Profile cover photo
Profile photo
Юлія Ковалів
Технократ
Технократ
About
Юлія's interests
View all
Юлія's posts

Post has attachment
Дискусії з приводу зарплат СЕО державних підприємств не стихають. Мало, хто розуміє, чому державі дорого і небезпечно платити керівнику 10 тисяч грн. Я багато і часто пояснюю, що топ-менджери світового рівня заробляють набагато більше. Крім того, український ринок праці дуже глобалізований – тому очікувати, що фахівці з міжнародним досвідом будуть орієнтуватися на середній рівень зарплат по країні точно не варто.
Оплата праці керівника повинна бути простою і зрозумілою: 25% від винагороди - це фіксована сума, 75% - бонуси за виконання KPI (ключових показників ефективності). Система КPI для кожного керівника - індивідуальна, але побудована на однакових для всіх принципах.
Більше – в колонці для@НовоеВремя

Post has attachment
Хочу приєднатися до колег і привітати журналістів із професійним святом
Я дуже люблю, коли журналісти хочуть говорити на складні теми. Коли задають непрості запитання і намагаються розібратися. Я дуже ціную те, що ви готові інтерпретувати нашу заплутану держслужбову реальність для людей, які нічого про неї й чути не хочуть.
Бажаю Вам натхнення і сил невтомно працювати та творити. Бажаю вчитися і навчати інших. Бажаю нам більше порозуміння і спільних досягнень.
З Днем журналіста!
Photo

Post has attachment
Законопроект #3062 з пропозиціями Президента - нарешті прийнято!
Законопроект дозволить нам перебудувати систему корпоративного управління та підняти рівень прозорості у держкомпаніях до стандартів ОЕСР, які вже давно діють в економічно розвинених країнах.
Що це означає? Це незалежні наглядові ради на держпідприємствах, прозора та публічна фінансова звітність, незалежний якісний аудит та багато іншого. #3062 суттєво зменшує поле для політичного впливу та корупції на держпідприємствах. Він наршеті забезпечує прозорість і професійний підхід до їх управління
Дякую усім хто долучився до розробки законопроекту а особливо тим, хто його сьогодні підтримав
Photo

Post has attachment
Минулого четверга Верховна Рада прийняла законопроект #3062 про зміни в політиці корпоративного управління державними підприємствами.

Що зміниться в управлінні державними підприємствами, як закон допоможе поборотися з корупцією та що нас чекає попереду в моїй колонці для ‪#‎Ліга‬

http://biz.liga.net/ekonomika/all/stati/3390923-stop-korruptsiya-kogda-politiki-perestanut-vliyat-na-gosaktivy.htm

Post has attachment
Сьогодні з Прем'єр-Міністром Volodymyr Groysman з робочим візитом відвідуємо Маріуполь, де складають присягу 172 нові поліцейські.
Я таки встигла зробити своє селфі з новими патрульними, які сьогодні стають до роботи.
В Маріуполі на них покладається величезна відповідальність не лише за безпеку жителів міста, а й безпеки прифтонтової території.
Велика повага і вдячність Arsen Avakov, Khatia Dekanoidze, Mustafa Nayyem та багатьом іншим, які зробили реформу можливою.
Photo

Post has attachment
Для того, щоб розуміти, що реально відбувається на наших держпідпримєства та як можна підвищити їхню ефективність, в середині 2015 року Уряд прийняв постанову, яка зобов’язали всі найбільші підприємства забезпечувати проведення щорічного аудиту з найбільшими аудиторськими компаніями.
Отож, інформую: станом на сьогодні із 45 найбільших держпідприємств, які мають пройти незалежний аудит, лише 21 компанія виконала зобов’язання, або знаходиться в процесі перевірки фінансової звітності за 2015 рік. Ще три компанії проводять тендерні процедури. Як правило, такі компанії працюють з міжнародними фінансовими організаціями і розраховують на кредити, які неможливо отримати без міжнародного належного аудиту.
Решта - саботують. До таких, зокрема, належать і “Укрпошта”, і “Укркосмос”, і Сумихімпром і багато інших. Всього 21 злісний порушник. Скажіть мені, будь ласка, як наводити лад на держпідприємствах, якщо вони відмовляються пускати до себе незалежних аудиторів, а тим звітам, що вони подюать, вірити абсолютно не можна? Тому - звільнення, конкурси, нові керівники, нові наглядові ради. Сьогодні також голосуємо №3062.
Photo

Post has attachment
В мене сьогодні справжній день знань.
Зранку була на останньому дзвонику своєї першокласниці! Я досі дивуюся як швидко летить час, ще недавно вела на перший дзвоник і хвилювалася, мабуть більше, ніж Яся. А сьогодні впевнена і ділова першокласниця виправила мене і каже, що вона уже в другому класі)
А потім мала неймовірну зустріч в своїй Alma Mater Могилянці!
Ділилася досвідом майже 360 days in government і запрошувала студентів до нас в команду
PhotoPhotoPhoto
2016-05-27
3 Photos - View album

Post has attachment
В п’ятницю 13-го під номером 4666...народні депутати зареєстрували законопроект про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністюНовий закон – це реформа, що стосується діяльності майже 500 000 товариств (43% від усіх юридичних осіб зареєстрвоаних в Україні) та безпосередньо впливає на розвиток малого та середнього бізнесу.
ТОВ є найбільш поширеною організаційно-правовою формою для малого та середнього підприємництва. При цьому недоліки в регулюванні, яке було прийняте ще 1992 року, створюють можливості для незаконного набуття контролю над підприємствами, привласнення активів; блокування діяльності товариства у разі виникнення незначних розбіжностей між учасниками, тощо.
Законопроект 4666 створює сучасне регуляторне поле, яке дозволить впорядкувати багато проблемних питань в сфері діяльності ТОВ.
Особлива подяка Економічному комітету та@АндріюІванчуку та Victoria Ptashnyk
Photo

Post has attachment
А от і мої фото у вишиванках:)
Зі святом всіх нас і побільше нам таких красивих робочих днів
Photo

Post has attachment
Незалежна наглядова рада Нафтогаз України - Naftogaz розпочала свою роботу. Вчора на засіданні рада обрала голову та сформували ключові комітети. Наглядову раду очолила Yuliya Kovaliv, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України; її заступником обраний незалежний директор Пол Уорвік.
Незалежні директори також очолили три постійні комітети - з питань аудиту (Чарльз Проктор), з призначень та винагород (Пол Уорвік); та з питань етики (Маркус Річардс).
Комітети наглядової ради проведуть ряд робочих зустрічей 11-13 травня.
Детальніше про наглядову раду та її функції: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1002-2015-п
Photo
Wait while more posts are being loaded