Profile cover photo
Profile photo
Warszawski Triathlon Zimowy
12 followers -
Bieganie, łyżwy, rower - Warszawski Triathlon Zimowy
Bieganie, łyżwy, rower - Warszawski Triathlon Zimowy

12 followers
About
Posts

Rok 2008 - 25 uczestników indywidualnych, rok 2009 - 34, rok 2010 - 43. W ubiegłym sezonie do rywalizacji indywidualnej przystąpiło 80 osób. Czy padnie kolejny rekord frekwencji? Na dwa tygodnie przed zawodami swój udział zapowiedziało ponad 130 osób. Szykuje się wspaniała zabawa i sportowa rywalizacja na XXIII Warszawskim Triathlonie Zimowym. Zapraszamy do startu!
Add a comment...

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom płci pięknej, postanowiliśmy umożliwić paniom rywalizację drużynową w osobnej klasyfikacji. Warszawski Triathlon Zimowy odbędzie się zatem w dwóch kategoriach drużynowych: Open Kobiet i Open Mężczyzn / Zespołów Mieszanych. Stosowne poprawki do regulaminu imprezy wprowadzimy w najbliższych dniach.
Add a comment...

Post has attachment
Schemat trasy XXIII Warszawskiego Triathlonu Zimowego. Zawody odbędą się na trasie składającej się z biegu terenowego na dystansie 2100 metrów (1 okrążenie), biegu łyżwiarskiego na dystansie 2400 metrów (6 okrążeń toru łyżwiarskiego) i jazdy na rowerze na dystansie 12600 metrów (6 okrążeń). Bieg terenowy i jazda na rowerze rozegrane zostaną na terenie przylegającym do Toru Łyżwiarskiego Stegny.
Photo
Add a comment...

Zmieniamy się dla Was! Nowa nazwa, nowe logo Triathlonu Zimowego. Począwszy od XXIII edycji, tradycyjna styczniowa impreza, odbywać się będzie pod nazwą Warszawski Triathlon Zimowy. Zawody zyskały tez nowe logo. Mamy nadzieję, że zmiany przypadną Wam do gustu.
Add a comment...

29 stycznia 2012 roku zapraszamy na Tor Łyżwiarski "Stegny" w Warszawie na kolejny, XXIII Triathlon Zimowy. Tradycyjnie zawody rozegrane zostaną w trzech konkurencjach: bieg terenowy, jazda na łyżwach i wyścig kolarski. Impreza jest otwarta dla wszystkich chętnych, jedynym ograniczeniem uczestnictwa jest ukończenie 10 roku życia. Jak co roku rywalizować możecie indywidualnie i drużynowo. W zawodach drużynowych mogą startować zespoły składające się z 2-3 członków. Dla drużyn stosowana jest osobna klasyfikacja bez podziału na płeć. Serdecznie zapraszamy!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded