Profile cover photo
Profile photo
fast zaban
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
به گزارش مجله #بوکیاتو تاریخ عرضه فبلت هوشمند Xiaomi Mi Max 3 اواخر تیر ماه اعلام شد.
منبع #bookiato_ir
Add a comment...

معرفی کامل دانشگاه تهران + ویدیو
شاید یکی از آرزوهای هر دانش آموز، قبول شدن و تحصیل در #دانشگاه تهران باشد. در این مطلب از مجله #بوکیاتو با دانشگاه تهران بیشتر آشنا می شویم و ویدیوی معرفی دانشکده علوم پزشکی را هم خواهیم دید. حتما این مقاله را تا انتها بخوانید.
#bookiato_ir #بوکیاتو
Add a comment...

Post has attachment
اطلاعیه گروه آموزشی استاد #مهرداد_زنگیه_وندی: برگزاری یک دوره #کلاس فشرده برای آمادگی آزمون های زبان دکتری (MSRT ،#EPT# و MHLE#) نوبت مرداد ماه ۹۷ در شهر #تهران با تدریس استاد مهرداد زنگیه وندی برگزار می شود.
برای شرکت در این دوره روی عکس زیر کلیک کنید
#fastzaban #فست_زبان
Add a comment...

Post has attachment
آیا #دوقلوهای_همسان کاملا شبیه یکدیگر هستند + ویدیو
در دنیایی که همه متفاوت به نظر می رسند، دوقلوهای همسان چنین قانونی را نقض کرده اند. در این ویدیو اطلاعات کاملی را در مورد تفاوت های دوقلوهای همسان، این بخش شگفت انگیز از خلقت خداوند، را با هم خواهیم آموخت. حتما این ویدیوی بسیار جذاب را در #مجله_بوکیاتو مشاهده نمایید.


#bookiato_ir #مجله_بوکیاتو
Add a comment...

Post has attachment
مشاور عالی #سازمان_سنجش آموزش کشور از #انتخاب_رشته_ارشد بیش از ۵۹ درصد داوطلبان مجاز در آزمون ارشد خبر داد و گفت: نتایج نهایی این آزمون دهه اول شهریور ماه اعلام می‌شود.
#اخبار_بوکیاتو
#مجله_بوکیاتو
Add a comment...

آغاز توزیع کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷
به گزارش #اخبار_کنکو_بوکیاتو، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز توزیع پرینت #کارت_ورود_به_جلسه_کنکور_سراسری_۹۷ از روزهای سوم تا ششم تیر ماه خبر داد.
#کنکور_۹۷ #bookiato #بوکیاتو

Add a comment...

Post has attachment
⚽️ فناوری وار (#VAR) یا فناوری کمک ویدئویی به داور در مسابقه فوتبال از طریق تصاویر ویدئویی به داور وسط برای اتخاذ تصمیمات دشوار و بحث برانگیز کمک می کند. این سیستم در #جام_جهانی_فوتبال_روسیه ۲۰۱۸ برای نخستین بصورت رسمی مورد استفاده قرار می گیرد.
توضیحات کامل درمورد این فناوری را در لینک زیر از مجله #بوکیاتو حتما بخوانید

https://bit.ly/2l9ub8Z #bookiato_ir #وار_چیست #کمک_داور_ویدیویی
Add a comment...

Post has attachment
درس زیست شناسی، مهم ترین درس بچه های تجربی برای کنکور سراسری هست. در این ویدیوی آموزشی از بوکیاتو، آقای علی نظیف، مشاور تحصیلی، برای شما روش صحیح مطالعه درس زیست شناسی برای کنکور را برای شما توضیح می دهد.
#bookiato #بوکیاتو #مجله-بوکیاتو
Add a comment...

Post has attachment

ميزان و نحوه تاثير سوابق تحصيلی در کنکور ۹۷
به گزارش بوکیاتو طبق اطلاعیه سازمان سنجش، کليه داوطلبان کنکور ۹۷ توجه داشته باشند: بر اساس مصوبه نهمين جلسه شورای سنجش و پذيرش دانشجو مورخ ۹۶/۸/۲۰ ميزان و نحوه تاثير سوابق تحصيلی در آزمون سراسری سال ۹۷ همانند کنکور سال ۹۶ به صورت زير است.

#bookiato #بوکیاتو #کنکور_۹۷
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded