Profile cover photo
Profile photo
Philip Sushkov
394 followers
394 followers
About
Posts

Post has attachment
Great job! Very usefull

Post has attachment
Тривалість випробування на щільність і герметичність повинна бути не менше 2-4 хв. Для контролю тиску води стенд повинен бути обладнаний перевіреним манометром 9 з пломбою.

Post has attachment
Трубопровідна арматура надходить із заводів-виготовлювачів на монтаж у справному стані з відповідними фланцями, прокладками і кріпильними деталями.

Post has attachment
Водовказівні прилади (покажчики рівня) використовують для контролю за рівнем води в котлі і апаратах. Вони діють за законом сполучених посудин.

Post has attachment
Зворотні клапани вільно пропускають транспортується продукт тільки в одному напрямку і автоматично закриваються при його зворотному русі. По конструкції зворотні клапани поділяються на підйомні і поворотні.

Post has attachment
До приводний арматурі відноситься запірна і дросселирующего арматура. Запірний фланцевий вентиль (мал. 66, а), який застосовують для низького та середнього тисків, складається з корпусу 1, в який запрессовано сталеве або бронзове кільце (клапанне сідло) 9...

Post has attachment
Арматурою називаються спеціальні пристрої, призначені для регулювання витрати продукту, що транспортується, відключення і включення потоків газу, пари та води.

Post has attachment
Нормальні умови роботи трубопроводів в значній мірі залежать від правильної їх установки і міцності закріплень. Для закріплення трубопроводів призначені опори.

Post has attachment
При нагріванні трубопроводи подовжуються. Подовження трубопроводів залежить від їх довжини, матеріалу, з якого вони виготовлені, та температури продукту, що транспортується.

Post has attachment
Прокладочні матеріали застосовують для ущільнення фланцевих з'єднань. Вони повинні бути пластичні, міцні, а також стійкі до температурних умов і корозійного дії середовища.
Wait while more posts are being loaded