Profile cover photo
Profile photo
Grabinex Sp. z o.o. Wydobycie i przerób granitu. Kopalnia granitu
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Płyty granitowe można wykorzystać również jako parapety i płyty posadzkowe. Sprawdzą się zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Oferujemy płyty w różnych rozmiarach. Co istotne, płyty granitowe są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Polecamy - http://www.grabinex.pl/pl/produkty/plyty-posadzkowe-chodnikowe-fasadowe-parapety/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy wysokiej jakości bryły i bloki granitowe naszej produkcji. Bloki granitowe charakteryzują się wyjątkowymi właściwościami. Są mrozoodporne, odznaczają się niską nasiąkliwością i są bardzo wytrzymałe. Pozyskuje się je w naturalny sposób, dlatego na ich powierzchni pojawiają się charakterystyczne spękania i przebarwienia - http://www.grabinex.pl/pl/produkty/bryly-bloki/.
Add a comment...

Post has attachment
Zainteresowała Państwa nasza oferta sprzedaży granitowej kostki brukowej? W takim razie zachęcamy do kontaktu. Mogą Państwo do nas zadzwonić, wysłać wiadomość mailową lub skorzysta z formularza kontaktowego. W zakładce Kontakt znajdą Państwo również dane kontaktowe do poszczególnych działów naszej firmy - http://www.grabinex.pl/pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Płyty granitowe to wybór, który niesie ze sobą wiele korzyści. Można je z powodzeniem wykorzystać do ułożenia powierzchni tarasów i innych powierzchni użytkowych. Płyty tego typu są nie tylko ekonomiczne, lecz także proste w montażu. Dodatkowo łatwo utrzymać je w czystości. Płyty granitowe oferujemy w różnych rozmiarach, zachęcamy do kontaktu - http://www.grabinex.pl/pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przy budowach i przebudowach dróg oraz autostrad z pewnością przydadzą się oporniki i krawężniki granitowe. Są bardzo odporne na mróz, odznaczają się niską nasiąkliwością i są bardzo wytrzymałe. Oferujemy granitowe krawężniki łukowe oraz oporniki proste i łukowe o standardowych rozmiarach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://www.grabinex.pl/pl/produkty/krawezniki-oporniki/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do wykończeń polecamy kamień murowy. Jego podstawowym budulcem jest granit, co oznacza, że jest bardzo wytrzymały, a zarazem estetyczny. Świetnie radzi sobie z działaniem warunków atmosferycznych. Oferujemy kamień murowy o różnych kształtach, dzięki czemu na pewno uda się Państwu przy jego użyciu zaaranżować przestrzeń wokół domu. Polecamy - http://www.grabinex.pl/pl/produkty/kamien-murowy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Asortyment firmy Grabinex obejmuje także granitowe płyty fasadowe. Można je wykorzystać np. przy wykonywaniu elewacji budynków, a także jako wykończenia dużych powierzchni w eleganckim stylu. Płyty fasadowe Grabinex z jednej strony stanowią ozdobę budynku, a z drugiej chronią przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Polecamy - http://www.grabinex.pl/pl/produkty/granitowe-plyty-fasadowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkie nasze wyroby posiadają sprawdzone parametry techniczne. Zapewniamy, że są odporne na działanie mrozu, wiatru, wilgoci. Poza tym są bardzo wytrzymałe i zniosą duże obciążenia związane z ich użytkowaniem. Dodatkowo nasze wyroby z granitu odznaczają się wyjątkowymi walorami estetycznymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.grabinex.pl/pl/produkty/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wydobyciem i obróbką granitu zajmujemy się już od wielu lat. Surowiec pozyskujemy na własnym złożu, które mieści się w Strzegomiu. Sprzedaż naszych wyrobów prowadzimy na terenie całego kraju, jak również poza jego granicami. W ofercie posiadamy wysokiej jakości wyroby granitowe, takie jak płyty chodnikowe i okładzinowe, krawężniki, kostka brukowa. Zapraszamy do współpracy - http://www.grabinex.pl/pl/firma/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że granit wydobywano już w starożytności? To właśnie z granitu powstała słynna Czerwona Piramida w Daszhur czy olbrzymi sarkofag wewnątrz Piramidy Cheopsa. Surowiec ten wykorzystywano także przy tworzeniu budowli użytkowych, takich jak: kolumny, framugi drzwi, parapety, ościeżnice i podłogi. Więcej na temat granitu mogą Państwo przeczytać w naszym artykule, polecamy - http://www.grabinex.pl/aktualnosci/4-granit-slowo-o-surowcu.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded