Profile

Cover photo
Piotr Śmiechowski
Lives in Gniezno
87 followers|120,152 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Kup teraz na allegro.pl za 399,00 zł - iPod Nano 7G 16GB (6055385608). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
1
Add a comment...
 
Po niecałych dwóch latach od swojej ostatniej aktualizacji, Mac mini wydaje się być zapomnianą częścią linii komputerów Mac, a liczni fani tego małego deskto(...)
1
Add a comment...
 
iPod touch jest ultrasmukły i kolorowy, odtwarza muzykę, filmy, rządzi w świecie gier, uruchamia apki, pozwala prowadzić wideorozmowy, robi fantastyczne zdjęcia i nagrywa wideo w HD.
1
AlmetteEater's profile photo
 
mam.
Add a comment...
 
W zaledwie dzień po oświadczeniu jakie firma Apple wydała w sprawie skarg, że iPhone 6 Plus wygina się w kieszeni użytkownika, Consumer Reports opublikował s(...)
1
AlmetteEater's profile photo
2 comments
 
sory nie Gates tylko Steve Jobs.
 ·  Translate
Add a comment...

Piotr Śmiechowski

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
In his circles
203 people
Have him in circles
87 people
szymon mich's profile photo
Michael AOI's profile photo
EveryAppleAd's profile photo
大坪ハルヨシ's profile photo
PC World Poland's profile photo
Kartar Singh's profile photo
Merelyn Baron's profile photo
Maciej Zawadziński's profile photo
Dawid Motyka (OtherMusic)'s profile photo

Piotr Śmiechowski

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
 
Jest niewiarygodnie smukły i lekki. Choć kryje się w nim niewiarygodna moc i możliwości. Nowy iPad Air pozwala zrobić więcej niż kiedykolwiek. Gdziekolwiek.
1
Add a comment...
 
iTunes to najlepsze na świecie narzędzie do odtwarzania, oglądania — i powiększania — Twojej kolekcji muzyki, filmów, aplikacji, audiobooków i innych multimediów. Na Twoim komputerze Mac lub PC.
1
Add a comment...

Piotr Śmiechowski
owner

Dyskusja  - 
 
Apple wydał właśnie iOS 8.0.2, drugą aktualizację iOS 8 przeznaczoną do poprawienia dwóch największych problemów na jakie napotkali użytkownicy wraz z wprowa(...)
1
AlmetteEater's profile photo
 
ja mam już 8.1.2.
 ·  Translate
Add a comment...

Piotr Śmiechowski

Shared publicly  - 
 
;-) 
1
Add a comment...

Piotr Śmiechowski

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
Story
Tagline
Naj­więcej o mu­zyce zaw­sze nam mówi cisza, która pa­nuje jak ar­tysta występuje.
Introduction
Pielęgnuj swo­je marze­nia. Trzy­maj się swoich ideałów. Masze­ruj śmiało według mu­zyki, którą tyl­ko ty słyszysz. Wiel­kie biog­ra­fie pow­stają z ruchu do przo­du, a nie ogląda­nia się do tyłu. 
Ktoś, kto lu­bi mu­zykę, nie po­winien się zawężać do jed­ne­go gatunku. 
Mu­zyka po­win­na za­palać płomień w ser­cu mężczyz­ny i na­pełniać łza­mi oczy kobiety.Naj­więcej o mu­zyce zaw­sze nam mówi cisza, która pa­nuje jak ar­tysta występuje.

Znak Zodiaku ( BYK )
Cechy charakteru


Byki poświęcają dużo uwagi przyjemnościom zmysłowym i wygodom. Można powiedzieć, że odbierając rzeczywistość wszystkimi zmysłami najbardziej czują, że żyją. Są niezwykle stałe i konsekwentne w swoich upodobaniach i zapatrywaniach. Gdy już coś im się spodoba lub się do czegoś przyzwyczają, trudno je przekonać do zmiany zdania, dlatego znane są z uporu. Byki lubią posiadać, zarówno rzeczy materialne, jak i osoby – przyjaciół lub partnerów. Świadomość, że mają coś lub kogoś swojego jest bardzo ważna dla ich poczucia bezpieczeństwa.

Główne zalety +

Byki są zdecydowane i uparte, doprowadzają swoje zamierzenia do końca. Myślą w sposób pragmatyczny i rzeczowy. Zdolne do tworzenia długotrwałych relacji, bardzo oddane i stałe w uczuciach.

Główne wady -

Bywają apatyczne i powolne. Pewna jednostronność myślenia utrudnia im dostrzeganie niektórych możliwości i rozwiązań. Mają problem z odróżnieniem rzeczy ważniejszych od mniej ważnych. Bywają zaborcze.

+Piotr
Reprezentuje typ posiadacza ziemskiego lub biznesmena, zapewniającego bezpieczeństwo materialne. Stały i wierny.
Bragging rights
Fotografia,Tenis,Muzyka
Basic Information
Gender
Male