Profile cover photo
Profile photo
Wirtualny-Marketing.com
Co w marketingu "piszczy"
Co w marketingu "piszczy"
About
Posts

Post has attachment
STRONA INTERNETOWA - CO WPŁYWA NA JEJ WARTOŚĆ?
Od czego zależy pozycja witryny w wyszukiwarkach?
Jakie są cechy dobrej i profesjonalnej strony?
Firmowa strona www - jak być powinna?

#firmowastrona #www #internetowa #cowpływanawartośćstrony #pozycjastronywgoogle #google #profesjonalnastrona #dobrastrona #najlepszastrona #cechydobrejstrony #internetowej
Add a comment...

Post has attachment
DARMOWE BANKI VIDEO 🎬 🎥
Aktualna lista stron z bezpłatnymi klipami video do dowolnego wykorzystania, również na licencji CC0 (bez konieczności wskazania autora).
Taki klip można z powodzeniem zamieścić w tle strony, aby dodać jej dynamiki.
Bardzo podobają nam się takie rozwiązania.

Zachęcamy do zapoznania się z całą listą i korzystania z niej, oraz polecania innym :).

#bezpłatneplikiwideo #darmowewideo #stockvideo #darmowebankifilmówvideo #dowykorzystanianastronie #dowykorzystaniakomercyjnego #nalicencjiCC0 #nalicencjiCC #bankwideo #bankivideo #klipywideo #plikiwideo #video #darmowe #bezpłatne #darmoweklipystockowe #bankujęćfilmowych #filmystockowe
Bezpłatne pliki wideo
Bezpłatne pliki wideo
wirtualny-marketing.com
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
❗DARMOWE 😜 PLIKI VIDEO NA LICENCJI CC0
Bez żadnych zobowiązań 😍, na licencji CC0 (do dowolnego wykorzystania bez konieczności przypisu autora). Serwis pomoże znaleźć idealny plik video do każdego projektu. Pliki są pogrupowane w kategorie i są dobrej jakości.
Już przygotowujemy dla Was kolejną listę takich stron, którą udostępnimy wkrótce. 😊

#darmoweplikivideo #darmowevideodowykorzystaniakomercyjnego #darmowevideonalicencjiCC0 #videoplikzadarmo #darmoweklipystockowe #videoCC0 #filmynawolnejlicencji #pexelsvideo #freestockvideos
Add a comment...

Post has attachment
Z dumą prezentujemy naszą nową stronę internetową, którą znaleźć można pod linkiem: http://wirtualny-marketing.com/

Nowe wydanie strony posiada już najważniejsze elementy, jakimi charakteryzować powinna się nowoczesna strona www, czyli jest responsywna (dostosowana również do telefonów i tabletów), jest czytelna i ma wiele innych zalet. Mamy nadzieję, że się podoba?

Za jej przygotowanie dziękujemy: https://projekty-graficzne-online.pl/.
Strona przygotowana w bardzo krótkim czasie, zgodnie z naszymi sugestiami.
Dziękujemy i polecamy!

#stronainternetowa #stronawww #nowastrona #taniestrony #nowoczesnastrona
Add a comment...

Post has attachment
DARMOWA MUZYKA
Przekazujemy opracowaną przez nas listę stron z bezpłatnymi plikami muzycznymi do komercyjnego wykorzystania.
Lista zawiera witryny, na których znajdziecie nie tylko pliki muzyczne, ale także efekty dźwiękowe, niekiedy bardzo poszukiwane przez twórców filmów i kreacji.
KORZYSTAJCIE, UDOSTĘPNIAJCIE dalej i zapamiętajcie tą stronę, ponieważ listę będziemy cyklicznie uzupełniać.

Dajcie znać, jeśli znacie stronę, której u nas nie znaleźliście, a powinna się tu znaleźć.

#darmowamuzyka #darmowamuzykadoreklam #darmowamuzykadoprezentacji #darmowamuzykadofilmów #bezpłatneplikidźwiękowe #darmowamuzykadowykorzystaniakomercyjnego #darmowamuzykadopobrania #podkładymuzyczne #efektydźwiękowe
Add a comment...

Post has attachment
DARMOWE ZDJĘCIA, OBRAZY
Opracowaliśmy listę stron z BEZPŁATNYMI ZDJĘCIAMI i grafiką, na licencji CC0 (pozwalającą na dowolne wykorzystanie również w projektach komercyjnych).
Mamy nadzieję, że ułatwimy tym samym pracę wielu osób.
Baza jest sprawdzona i aktualna.
Zachęcamy do korzystania z niej i udostępniania wpisu.
https://wirtualny-marketing.com/darmowe-zdjecia

#darmowezdjecia #darmoweobrazy #darmowagrafika #bezpłatnezdjęcia #bazazdjęć #bezpłatnagrafika #bezpłatneobrazy #zdjęcia #grafika #pixabay #bankzdjęć #grafikaobrazy #darmowe
Add a comment...

Post has attachment
📣 Czy możliwe jest, aby za jednym razem przygotować przyciski społecznościowe na stronę internetową? 🌐 I to przygotować je w taki sposób, aby po najechaniu na przycisk wyróżnił się on jakimś efektem: zmienił kolor, odcień na jaśniejszy lub ciemniejszy, odwrócił się lub się obracał? TAK! 😍😍😍

🌐 To spore ułatwienie pracy webmasterom zapewnia narzędzie online znajdujące się pod linkiem: http://profilki.pl/dodatki/przyciski-spolecznosciowe.

Jak to działa❓
Po prostu wklejasz linki do swoich profili społecznościowych, poniżej wybierasz ich styl, kolorystykę, sposób ich prezentacji po najechaniu i wielkość.
Na końcu pobierasz wygenerowany kod i wklejasz na swoją stronę w wybranym przez siebie miejscu.
GENIALNE, prawda? 😁

#ikonkispołecznościowe #przyciskispołecznościowe #przyciskfacebook #przyciskgoogle+ #facebook #google #jakzrobić #generatorprzyciskówspołecznościowych #generatorprzycisków
Add a comment...

Post has attachment
Fajnym darmowym narzędziem online jest zarazem serwis EDIT PHOTOS FOR FREE. Doskonały do tworzenia typografii, bannerów reklamowych, czy promocyjnych. Ma mnóstwo ciekawych rozwiązań, jak usuwanie tła, tworzenie kolarzy, stosowanie filtrów, dodawanie tekstów i tworzenie GIF'ów.
Narzędzie udostępnione w wersji anglojęzycznej i bardzo proste w obsłudze. Co ważne - nie wymaga rejestracji i logowania.
Polecamy!

#editphotoshopfree #edytorgrafiki #darmowyedytorgrafiki #narzędzieonlinedoobróbkigrafiki #programydotworzeniagrafikiwektorowej #tworzeniebanerówonline #jakzrobicreklamęgraficzną #jakzrobićbanerreklamowy
Add a comment...

Post has attachment
PHOTOSHOP - bardzo popularne narzędzie do obróbki zdjęć i obrazów, w wersji komercyjnej nie jest tanim rozwiązaniem. Zwłaszcza jeśli ma służyć tylko "doraźnie".
Jest jednak całkowicie darmowe rozwiązanie online PHOTOSHOP ONLINE FREE, które udostępnione zostało pod linkiem: http://www.onlinephotoshopfree.net/.
Nie należy się jednak po nim spodziewać tak zaawansowanych opcji jak w przypadku pełnej wersji programu, ale dla wielu rozwiązań jest zadowalające i jest to świetna alternatywa.
Zdecydowanie POLECAM!

#photoshop #darmowyphotoshop #photoshoponlinefree #bezpłatnyphotoshop #photoshopzadarmo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded