Profile cover photo
Profile photo
Metalex-Szyma. Zakład kowalstwa artystycznego
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Poszukują Państwo fachowców, którzy wykonają specjalnie na Państwa życzenie balkon stalowy? Lepiej nie mogli Państwo trafić! Wykonujemy balkony zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne, które są oparte na niezwykle trwałych konstrukcjach stalowych. Są Państwo zainteresowani? Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.szyma-metalex.pl/oferta.html, gdzie zamieściliśmy więcej informacji o tym, co znajduje się w naszej ofercie.
Photo

Post has attachment
Jesteśmy firmą, która zajmuje się, między innymi, kowalstwem artystycznym, o czym zresztą już Państwo doskonale wiedzą. A czy wspominaliśmy o tym, że możemy poszczycić się naprawdę niemałym doświadczeniem na tle innych firm z branży? Naszą firmę założyliśmy w 1992 roku, czyli 25 lat temu! Jak widać, warto zaufać doświadczeniu profesjonalistów! Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, a także do odwiedzenia strony internetowej: http://www.szyma-metalex.pl/o-firmie.html, gdzie znajdą Państwo więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Nie boimy się wyzwań! Niech Państwo nie myślą sobie, że to puste słowa. Jesteśmy ekipą, która buduje balkony w starych, przedwojennych kamienicach, które wcześniej nie miały balkonów. Brzmi jak coś niemożliwego, prawda? Warto nam zaufać. Na stronie internetowej: http://www.szyma-metalex.pl/oferta.html zamieściliśmy więcej informacji o naszej ofercie.
Photo

Post has attachment
Jesteśmy profesjonalistami, którzy w każde zlecenie wkładają całe serce. Wiedzieli Państwo o tym, że nasze bramy czy ogrodzenia wykonujemy ręcznie? Imponujące, prawda? Dziś mało która firma świadcząca usługi z zakresu ślusarstwa posiada umiejętności do tego, by zagłębiać się w rękodzieło… Jak widać, w tej kwestii jesteśmy tradycjonalistami. Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni z końcowych efektów. Na stronie internetowej: http://www.szyma-metalex.pl/oferta.html znajdą Państwo więcej informacji o naszej ofercie.
Photo

Post has attachment
Budują Państwo dom? Zatem czas najwyższy, by pomyśleć o ogrodzeniu i o bramie, prawda? Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która jest imponująca. Naszym Klientom oferujemy to, co najlepsze! Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.szyma-metalex.pl/oferta.html, gdzie zamieściliśmy więcej informacji o ofercie.
Photo

Post has attachment
Kowalstwo artystyczne to nasz konik. Mamy głowy pełne pomysłów, a do tego wyczucie estetyczne, dlatego też mogą mieć Państwo pewność tego, że nasze realizacje będą jedyne w swoim rodzaju! Po więcej inspiracji zapraszamy na stronę internetową: http://www.szyma-metalex.pl/galeria.html, gdzie znajdą Państwo galerię naszych zdjęć.
Photo

Post has attachment
Nasza firma wykonuje szereg prac związanych ze ślusarstwem budowlanym. Działamy zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i tych użyteczności publicznej. W produkcji balkonów stalowych nie mamy sobie równych, dlatego bez problemu zrekonstruujemy dla Państwa również te w stylu przedwojennym. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://www.szyma-metalex.pl/oferta.html
Photo

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze nasze balustrady i ogrodzenia kute. Specjalizujemy się w zakresie kowalstwa artystycznego, a także ślusarstwa budowlanego. Jeżeli szukacie zjawiskowych i nietuzinkowych balkonów stalowych, tarasów czy schodów, zapraszamy do kontaktu.
http://www.szyma-metalex.pl/kontakt.html
Photo

Post has attachment
Specjalizujemy się m.in. produkcji ogrodzeń kutych. Zajmujemy się nie tylko tradycyjnym kowalstwem artystycznym, ale także projektowaniem ogrodzeń, bram, krat czy balustrad. Jeżeli potrzebujecie Państwo solidnych schodów stalowych lub tarasu na konstrukcji stalowej, zapraszamy do współpracy. Chętnie osobiście przedstawimy szczegóły oferty i zaproponujemy optymalne rozwiązania.
http://www.szyma-metalex.pl/oferta.html
Photo

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. bramy i balustrady. Wykonujemy zarówno te wewnętrzne, jak i zewnętrzne ze stali nierdzewnej. Ponadto zajmujemy się produkcją lamp ogrodowych, żyrandoli, gablot czy świeczników. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, a także zapoznania się ze szczegółami oferty.
http://www.szyma-metalex.pl/oferta.html
Photo
Wait while more posts are being loaded