Profile cover photo
Profile photo
Сеня Плюшкин
4 followers -
Форма это пустота, а постота суть форма. (с) Алмазная сутра
Форма это пустота, а постота суть форма. (с) Алмазная сутра

4 followers
About
Posts

Post has attachment
УВАГА!
Захід "Конопляний Марш" є акцією громадянської дії, що проводиться відповідно до статті 39 Конституції України у вигляді мирної демонстрації та мітингів. На Марші вітається наявність лише тематичної символіки.
Заборонено використовувати будь-яку політичну символіку (прапори, листівки, зображення із логотипами, назвами політичних сил чи фотографіями їх лідерів тощо)!
Також заборонено використовувати символіку громадських організацій без погодження з організаторами заходу.
Вважаємо за недоцільне брати з собою та курити коноплі під час заходу навіть у невеликій кількості.
Організатори заходу разом з уповноваженими органами докладуть максимум зусиль для охорони Маршу від можливих провокаційних дій.
Бажаючих взяти участь в охороні заходу або допомогти у будь-який інший спосіб просимо надсилати повідомлення за адресою: uacanas@gmail.com
Photo
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
Організатори Маршу вважають, що регулюючі норми діючого законодавства потребують змін — декриміналізації частини 1 статті 309 Карного кодексу України. Ця стаття залишилася у спадок від радянського минулого. Вона передбачає однакову кримінальну відповідальність і за важкі наркотики типу героїну чи кокаїну, і за таку рослину як коноплі. Правоохоронна система, на жаль, часто використовує Карний кодекс України для шантажу та залякування звичайних споживачів конопель. Корупція в цьому питанні є звичним явищем. Часто затриманим особам пропонують "відкупитися", бо в іншому разі проти них порушать карну справу. Статистика кримінальних справ в галузі обігу наркотичних речовин доводить, що найчастіше притягують до відповідальності людей, які не вчинили жодного злочину, які є звичайними споживачами, а от так звані "наркобарони" та контрабандники спокійно продовжують "працювати" й наживатися на розповсюдженні тяжких наркотичних речовин. Вважаємо, що в час проведення широких реформ державних органів, рішучої боротьби з корупцією, декомунізації як позбавлення від нашарувань старої системи, постало на часі й питання реформування правового поля України в галузі конопель.
Ми вимагаємо від Верховної Ради, Кабінету Міністрів та Президента України:
• розмежувати коноплі й важкі наркотики як у кримінальному, так і в адміністративному праві;
• прибрати кримінальну відповідальність за придбання, зберігання, перевезення чи пересилання конопель у невеликій кількості без мети збуту (ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України);
• прибрати адміністративну відповідальність за придбання, зберігання, перевезення та пересилання конопель без мети збуту в невеликих розмірах, а також за посів або вирощування конопель у кількості до десяти рослин (статті 44, 106-2 КУпАП);
• на законодавчому рівні визначити невеликий розмір конопель - до 30 грам включно;
• ввести поняття "медична марихуана", дозволити її використання як лікарського засобу та розпочати в Україні наукові досліди впливу конопель на здоров'я людини;
• спростити правила вирощування конопель фермерами у сільському господарстві для потреб промисловості (ст.106-1 КУпАП);
• змінити визначення стану наркотичного сп'яніння та відповідальність за керування транспортними засобами у випадку вживання конопель (статті 129, 130 КУпАП).
Photo
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
Медична маріхуана

У тих державах, де вживання коноплі не є заборонене законом, її досить активно використовують у медичних та лікувальних цілях. Наприклад Ізраїль — канабіноїди тут вивчають на державному рівні, проводять безліч дослідів без матеріальних обмежень і без обмежень у дослідних матеріалах. Є 4 медичних продукти, виготовлених на основі коноплі, які виписують хворим за рецептом. Найціннішим є екстракт коноплі, яким останніми роками дуже успішно лікують рак. Екстракт коноплі ін’єкційно вводиться у саму пухлину, і за місяць вона зникає.
Дослідження американських вчених підтвердили припущення про те, що канабіноїд ТГК, який міститься у марихуані, допомагає у боротьбі зі смертельною формою раку мозку, зменшує побічні ефекти хіміотерапії, а також допомагає боротися із синдромом втрати ваги при СНІД. Останній ефект зумовлений відомою реакцією організму на куріння травки, коли «пробиває на хавку». Але офіційно лікуватися з допомогою ТГК наразі можуть лише хворі у США, Канаді, Ізраїлі та Західній Європі.
Іншим популярним медикаментом з конопель є мазі на основі конопляної олії із невеликою кількістю канабіноїдів. Вони мають надзвичайно сильні антибактеріальні, загоювальні та регенераційні властивості. Конопляною маззю пропонується змащувати будь-які відкриті рани чи виразки на шкірі. «Люди, які по кілька років ходили з «дірами» на ногах, змащували рани маззю, і за 20 днів вони зникли», – розповідають дослідники.
Конопляна олія – це також цінна косметична сировина. Вона має неперевершені поживні, захисні і регенераційні властивості, повертає м’якість та еластичність шкірі, ефективно бореться зі зневодненням, зміцнює стінки капілярів. Її використовують для догляду за зневодненою, потьмянілою, втомленою та проблемною шкірою і ламким, тьмяним волоссям.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded