Profile cover photo
Profile photo
Biały Serwis Opon
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Zima to okres, w którym sprawne opony to podstawa bezpiecznej jazdy samochodem. Jeśli ogumienie Twojego auta jest zniszczone, szybko je wymień. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty www.serwisbialy.pl .
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wybierając się w podróż podczas zimowego urlopu, warto sprawdzić stan techniczny opon. Zima to czas, kiedy warunki na drogach szybko ulegają zmianom. Dobrze jest być przygotowanym na każdą sytuację! Jeśli potrzebujecie wsparcia, zapraszamy do naszego serwisu http://serwisbialy.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
SEZON DOBIEGA KOŃCA - DZIĘKUJEMY !

Chcielibyśmy przede wszystkim bardzo podziękować tym z Was, którzy obdarowali nas zaufaniem i skorzystali z zakupów opon zimowych oraz naszych usług w kończącym się właśnie sezonie wymiany opon zimowych.
Mamy nadzieję, że podczas „sezonówki” dołożyliśmy wielu starań, aby jakość obsługi pozostawiła miłe wrażenia i Wasze zadowolenie.
Zbliża się początek kalendarzowej zimy, a my zabieramy się już do pracy, aby w sezonie „letnim” 2018/2019 czekały na Was ponownie nowe promocje usług wymiany opon oraz korzystne ceny opon letnich.
Zapraszamy do odwiedzin naszej strony - www.serwisbialy.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Praca mechanika samochodowego wymaga precyzji, dokładności i czasu. Dotarcie do przyczyny usterki i jej usunięcie może być czasochłonne. Dlatego lepiej jest odwiedzać serwis regularnie, co może uchronić auto przed poważną awarią. Zapraszamy do nas. Więcej informacji znajdziecie na stronie http://serwisbialy.pl/ .
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdy kierowca powinien pamiętać o regularnej wymianie oleju. Po przejechaniu konkretnej ilości kilometrów, należy podjechać do serwisu w celu wymiany oleju, a może także i filtrów. Jeśli potrzebujecie wsparcia, zachęcamy do współpracy z nami. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://serwisbialy.pl . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Renowacja lub zakup nowych felg? Przed tym dylematem staje każdy posiadacz samochodu. W ofercie naszego serwisu znajdziecie kompleksowe usługi wulkanizacyjne. Więcej informacji znajdziecie na stronie http://serwisbialy.pl/6-opony . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Na naszej stronie http://serwisbialy.pl/6-opony znajdziecie wyszukiwarkę opon. Proste i przejrzyste wyszukiwanie umożliwi wam szybkie znalezienie odpowiednich opon. Zapraszamy serdecznie.
Add a comment...

Post has attachment
Czas na zimówki
Wielkimi krokami zbliża się zima, a wraz z nią wymiana opon.

Opony zimowe nie są obowiązkowe w naszym kraju, ale nie ukrywajmy – znacząco poprawiają właściwości jezdne w niekorzystnych warunkach pogodowych.

W Polsce zima bywa kapryśna.

Niekiedy opady śniegu są bardzo sporadyczne, ale jeśli już się pojawią, potrafią dać się we znaki nawet mieszkańcom wielkich miast, zaś służby drogowe nie nadążają z odśnieżaniem.

Teoretycznie „sezon na zimówki” zaczyna się na przełomie października i listopada, ale jest to termin umowny. Zdarza się, że już w połowie października zima daje o sobie znać.

Wybór opon zimowych decyduje nie tylko o trakcji w trudnych warunkach, ale i o bezpieczeństwie wszystkich pasażerów.

Warto wziąć pod uwagę potencjalne zastosowanie wybieranego zestawu.

Jeśli mieszkamy za miastem, zima zazwyczaj ma większy wpływ na warunki jazdy. W centrum miasta służby drogowe dbają o przejezdność głównych ulic, nieco inaczej jest na osiedlach i peryferiach.

Wyższy profil opony zapewni nieco lepszą trakcję i komfort, ale odbije się to na stabilności w trasie i przy wyższych prędkościach.

Zapraszamy do odwiedzin zakładki Aukcje na Allegro: http://allegro.pl/myaccount/sell.php/p,3
i zapoznanie się z promocyjnymi cenami opon zimowych.

Pragniemy również podkreślić, że przy zakupie opon w naszej firmie usługę wymiany wykonujemy GRATIS !!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obecnie w naszym serwisie mamy wiele ciekawych promocji. Wśród nich między innymi sprawdzanie szczelności kół. Tylko wytrzymałe, niezniszczone opony gwarantują bezpieczną jazdę. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://serwisbialy.pl/8-promocje . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli szukasz odpowiednich opon do swojego samochodu, u nas je znajdziesz. Na stronie http://serwisbialy.pl/6-opony znajduje się wyszukiwarka, która ułatwi znalezienie odpowiedniego modelu opon i ich zakup. Jeśli macie pytania, zachęcamy do kontaktu.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded