Profile cover photo
Profile photo
BUD-CHEM, P.H.U.
About
Posts

Post has attachment
Współczesne artykuły budowlane, to materiały ułatwiające wszelkie prace remontowe. W przeciwieństwie do swoich poprzedniczek, dzisiejsze farby czy zaprawy są praktycznie bezobsługowe, gotowe do użycia, a także dostępne w wielu wersjach. Ponadto charakteryzują się większą trwałością, a przede wszystkim wydajnością: http://budchembytom.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Coraz częściej okres urlopów wykorzystywany jest w celu przeprowadzenia remontu. Jeżeli Państwo również planują jakiekolwiek prace remontowo – budowlane, zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką gamą produktów najwyższej jakości: http://budchembytom.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkich chętnych do osobistego sprawdzenia naszych magazynów, zapraszamy do odwiedzenia sklepu stacjonarnego przy ul. Katowickiej 24 w Bytomiu lub dodatkowym punkcie sprzedaży w Psarach Śląskich przy ul. Głównej 93. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo również mapki z lokalizacją obu obiektów: http://budchembytom.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zróżnicowane zaplecze materiałowe naszej hurtowni zapewni Państwu odpowiedni dobór produktów zarówno podkładowych i przygotowawczych, jak i wykończeniowych. Niezależnie od etapu prac remontowych, każdy znajdzie optymalne rozwiązanie, odpowiednie do swoich indywidualnych potrzeb: http://budchembytom.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bogata oferta naszej firmy, to wyłącznie renomowane produkty tak rozpoznawalnych marek, jak ATLAS, DULUX, TIKKURILA, ŚNIEŻKA czy NORGIPS. Wysokiej jakości materiałom towarzyszą wyjątkowo atrakcyjne ceny. Decydując się na zakupy w naszej hurtowni, fachowe doradztwo otrzymują Państwo gratis: http://budchembytom.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, od 1990 roku nieustannie rozwijamy swoją działalność usługową. Zdobyte w tym czasie doświadczenie zawodowe pozwala nam służyć Państwu fachowym i rzetelnym doradztwem oraz specjalistycznym zapleczem materiałowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://budchembytom.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uzupełnieniem oferty firmy BUD – CHEM jest szeroki wachlarz materiałów budowlanych, niezbędnych przy zabezpieczeniu i przygotowaniu powierzchni pod dalsze działania remontowe, a także materiałów wykończeniowych, jak fugi czy tynki. Szczegóły oferty zamieściliśmy na naszej stronie internetowej: http://budchembytom.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z pełną ofertą firmy Bud – Chem oraz do skorzystania z naszych usług! Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Pozostajemy do Państwa dyspozycji: http://budchembytom.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gorąco namawiamy Państwa do wizyty w naszym sklepie stacjonarnym lub na zakupy drogą wysyłkową. Nasi pracownicy pozostają w gotowości, aby Państwu objaśnić każdy szczegół asortymentu i jego przeznaczenia. Dane teleadresowe firmy Bud – Chem zawiera strona: http://budchembytom.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz magazyn zapewni Państwu nie tylko różnorodność materiałów na każdy etap prac okołobudowlanych i wykończeniowych, lecz także ogromny wybór kolorów i rodzajów w ramach jednej kategorii produktów, o czym przekonają się Państwo dzięki stronie: http://budchembytom.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded