Profile cover photo
Profile photo
Mapa-2. PPHU. Matysiak T.
About
Posts

Post has attachment
Inwentaryzacja dendrologiczna to czynność, która powinna zostać powierzona profesjonalistom. Bowiem należy dobrze znać się na gatunkach roślin, aby podjąć jakiekolwiek działania. Jeśli więc szukacie firmy, która rzetelnie wykona powierzone zadanie – skontaktujcie się z nami! Więcej informacji znajduje się na stronie: http://mapa-2.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
MAPA-2 niesie profesjonalną pomoc dotyczącą pielęgnacji ogrodów już od 23 lat. Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów nieustannie poszerzamy nasz park maszynowy. Zapoznajemy się także z nowymi odmianami roślin oraz ich pielęgnacją. Więcej informacji dotyczących naszej działalności znajdziecie Państwo na stronie: http://mapa-2.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma MAPA-2 znajduje się w Jarosławiu. Na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności chętnie odpowiemy telefonicznie. Zapraszamy Państwa również do przesyłania zapytań za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie: http://mapa-2.pl/kontakt/. Możliwie najszybciej odpowiemy na każde zgłoszenie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odnieśliśmy już wiele sukcesów dotyczących pielęgnacji zieleni. Specjalnie dla Was na stronie: http://mapa-2.pl/oferta/ dostępne są informacje dotyczące naszych realizacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, ponieważ pragniemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Główną działalnością naszej firmy jest przeprowadzanie ekspertyz dendrologicznych. Na specjalne życzenie Klienta podejmujemy się również innych usług ogrodniczych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na podjęcie się nawet najtrudniejszych zleceń! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://mapa-2.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pomogliśmy już wielu osobom zrealizować marzenia. Jeśli więc i Wy szukacie specjalistów, którzy przygotują dla Was wymarzony ogród – nasza oferta jest właśnie dla Was! Z pewnością dokładnie wysłuchamy Waszych oczekiwań i dołożymy wszelkich starań, aby im sprostać. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi realizacjami dostępnymi na stronie: http://mapa-2.pl/galeria/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie znaleźliście jeszcze firmy, która zajmie się Waszym ogrodem wiosną? W takim razie zachęcamy do kontaktu. Sprawimy, że trawa oraz pozostałe rośliny będą się świetnie prezentować. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://mapa-2.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gdy temperatura ustabilizuje się i będzie wynosić więcej niż 0 stopni C możecie Państwo zająć się zdejmowaniem osłon chroniących drzewa i krzewy. Przypominamy również, aby czynność tą wykonać w pochmurny dzień. Wtedy rośliny nie będą narażone na gwałtowną zmianę temperatury. http://mapa-2.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nieustannie poszerzamy wiedzę dotyczącą nowych gatunków roślin. Dodatkowo praca jest dla nas pasją, dlatego z przyjemnością podejmujemy się realizacji każdego zlecenia. Profesjonalizm, terminowość oraz rzetelność to tylko nieliczne cechy naszej działalności. Przekonajcie się sami! http://mapa-2.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie jesteście pewni, którą firmę zajmującą się pielęgnacją ogrodów wybrać? Zachęcamy Państwa zatem do zapoznania się z galerią dostępną na stronie: http://mapa-2.pl/galeria/. W naszej pracy dbamy o każdy szczegół, dzięki czemu efekt końcowy zachwyca wszystkich Klientów. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded