Profile cover photo
Profile photo
Арт-центр Павла Гудімова Я Галерея
22 followers
22 followers
About
Арт-центр Павла Гудімова Я Галерея's posts

Post has attachment
Світ культової кінострічки Сергія Параджанова «Тіні забутих предків» оживе у рамках проекту «Тіні забутих предків. Виставка».

З 23 березня по 10 квітня у Мистецькому Арсеналі ви зможете стати причетними до етапного фільму українського кінематографу, яким захоплювалися режисери світового рівня: Андрій Тарковський, Мартін Скорсезе, Федеріко Фелліні, Мікеланджело Антоніоні, Акіра Куросава та Жан-Люк Годар.

Понад 100 артефактів, 20 ексклюзивних інтерв’ю, унікальні фото- та відеоматеріали з архівів, розвінчування легенд, експозиція робіт сучасного мистецтва та зустріч з учасниками зйомок: Ларисою Кадочниковою, Мирославом Скориком та Іваном Драчем, – це тільки початок масштабного дослідження «Тіней…».

Організаторами виставки виступили арт-центр Павла Гудімова Я Галерея, FILM.UA Group, НКММК «Мистецький Арсенал»; за підтримки благодійного фонду Бориса Ложкіна.

Куратори проекту: Павло Гудімов, Андрій Алферов
Проект здійснюється за підтримки Міністерства культури України
Дати проведення: 23.03 – 10.04.2016

Де: Мистецький Арсенал (Київ, вул. Лаврська 10-12)
‪#‎ПараджановЖивий‬ ‪#‎ВиставкаТіні‬
http://tiniproject.com.ua/

Post has attachment
Нова виставка Миколи Малишка у київському арт-центрі Я Галерея отримала назву «Дистанція». Тематично чотири дерев’яні скульптури не об’єднуються. Ізольовані одна від одної, вони містять зв’язки з широкою мережею культурних традицій. У той же час, акценти автор робить на образотворчості, але не на сюжетності. Великі за розміром скульптури поміщуються у невеликий простір арт-центру, що формує залежність сприйняття глядачем твору від середовища. Потреба невербального спілкування і встановлює дистанцію, за допомогою якої погляд на скульптурний твір відкриває його у всій повноті контексту.

http://www.yagallery.com.ua/artexhib/381/


Photo

Post has attachment
Проект Катерини та Валерія Кузнєцових під назвою «Полетіли» тримається напрямку, який був заданий попередніми виставками авторів. Основним матеріалом знову стає деревина, тоді як концептом – звернення до еще одного філософського поняття. На цей раз провідною ідеєю стає розуміння свободи як польоту. Вона може бути головною умовою життя, а може конкретизуватися у просторових пошуках самого себе – еміграції. Проект виходить за межі простору – на терасу арт-центру просто неба – демонструючи протилежну сторону свободи.

http://www.yagallery.com.ua/artexhib/377/
Photo

Post has attachment
Новий проект Олени Бланк запрошує відвідати Барокову вечерю, на якій презентовані обеліски, опори та сталагміти з керамічних гарбузів, патисонів та капуст. Бланк пропонує глядачеві досвід «чистої естетики», таку присутність, в якій об’єкт цікавить нас сам по собі, незалежно від змісту який він може приховати. Адже за гарбузами можна сховати безліч смислів, тоді як форма мистецького твору самостійно потрапляє у поле зору.

http://www.yagallery.com.ua/artexhib/378/
Photo

Post has attachment
28 жовтня в центральному Парку культури та відпочинку міста Сімферополя було відкрито персональну виставку автора арт-центру Я Галерея Олександра Каднікова − "Вальс-Ностальгія". До виставки ввійшло близько 40 фотографій, що були зроблені за останній рік. Роботи автор приколов до дерева виделками.

http://www.yagallery.com.ua/news/478/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-11-13
9 Photos - View album

Post has attachment
Персональний проект Павла Макова у дніпропетровському арт-центрі Я Галерея – це сьогочасна сума низки роздумів, сформованих на хронологічному відрізку 2011-2015 років. Ланцюг, що розпочався виставкою «Ковдра, Город, Башта, Хрест, Доля» (PinchukArtCentre, 2011) та продовжився «Paradiso Perduto» (Національний художній музей України, 2014) і «Межею» (Я Галерея у Києві, 2015) – це історія, яка почалася своєрідним «етнографічним дослідженням» людей, які оточують та поділяють з тобою спільний простір, з їхнім власним баченням Щастя за земного життя. У новій експозиції додатком до офортів є тимчасова інсталяція, складена з сотні зменшених у масштабі бетонних блоків. У київській експозиції вона мала спіралевидну форму у вигляді відбитку пальця людини, що з близької відстані нагадувала цілком харківський ландшафт на кшталт конструктивістського генплану. Тепер блоки складають фундамент – те, для чого вони й існують, хай їхня сучасна функція значно розширилася.

http://www.yagallery.com.ua/artexhib/371/

Запрошуємо на відкриття виставки за участю автора, що відбудеться у вівторок, 27 жовтня, з 19.00 до 21.30, в арт-центрі Я Галерея на Гусенка, 17.
Photo

Post has attachment
Плоди – це новий проект Олега Грищенка, що завершує серію творчих експериментів, реалізованих у 2013 та 2014 роках, та входить до своєрідної «смисловії трилогії»: Пам’ять зерен, Процвітання, Плоди. Автор стверджує, що після «зерен» все пішло символічним циклом із «аграрним душком», «шматками чорнозему», «длубаючись» в якому, художник шукає життєві смисли. Плоди – вінець попередніх досліджень. Обростаючи великою кількістю різноманітної візуальної інформації, формально «плоди» перетворювалися у книги, схожі за формою, але необмежені в можливостях передачі змістів. Метафора книги як плоду – вкрай проста. Однак саме ця простота дозволяє показати весь діапазон такого порівняння, а також самі етапи розвитку плоду як об’єкта (дозрівання, стиглість, гниття, перехід у нову форму існування).


Запрошуємо Вас на відкриття проекту за участю автора, що відбудеться в середу, 28 жовтня, з 19.00 до 21.30, в арт-центрі Я Галерея, на Хорива, 49Б.

http://www.yagallery.com.ua/artexhib/372/

Олег Грищенко, Темна копанка III, 2015, папір, акварель
Photo

Post has attachment
«Рік Малишка» в арт-центрі Я Галерея продовжується на Батьківщині скульптора - Дніпропетровщині. Тут, у селі Знаменівка, народився Микола Малишко, у самому Дніпропетровську закінчив художнє училище, та у своїй квартирі-майстерні 60-х збирав компанію художників-однодумців, де з-поміж інструментів і фарб, що лежали «тут і там», - велися бесіди про мистецтво.

А сьогодні твори Миколи Малишка вперше потрапили до Дніпропетровського художнього музею, де півстоліття тому він учнем опановував основи мистецтва. Одночасно, дніпропетровська Я Галерея представляє другий персональний проект художника в арт-центрі, пригадуючи, що чотири роки тому саме проект Миколи Малишка «Сцена І. Сцена ІІ» був однією з перших експозицій нововідкритого арт-центру.

http://www.yagallery.com.ua/artexhib/367/
http://www.yagallery.com.ua/artexhib/366/

Дніпропетровський художній музей на Шевченка, 21 працює з 10.00 до 17.30, понеділок та вівторок - вихідні.

Арт-центр Я Галерея на Гусенка, 17 працює з 10.00 до 19.00, неділя - віхідний.
Photo

Post has attachment
Вигляд експозиції проекту Миколи Малишка ЛІНІЯ в Дніпропетровському художньому музеї 
17.09 - 15.10.15

http://www.yagallery.com.ua/artexhib/367/
Фотограф - Олег Самойленко

Exposition view of the Mykola Malyshko project Line
in Dnipropetrovsk Art Museum
17.09 - 15.10.15
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-10-06
28 Photos - View album

Post has attachment
Вигляд експозиції проекту Миколи Малишка ГЛИНА 
арт-центр Я Галерея у Дніпропетровську
17.09 - 15.10.15

http://www.yagallery.com.ua/artexhib/366/
Фотограф - Олег Самойленко

Exposition view of the Mykola Malyshko project Clay
in Ya Gallery art center in Dnipropetrovsk
17.09 - 15.10.15

http://www.yagallery.com.ua/artexhib/366/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-10-06
16 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded