Profile cover photo
Profile photo
Faben s.c.
About
Posts

Post has attachment
Uwielbiacie swój samochód? Silnik jednak nie sprawdza się najlepiej? Żaden problem! Chętnie podejmiemy się remontu silnika, dzięki czemu nie będziecie musieli rezygnować ze swojego pojazdu. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://www.faben.pl/o-firmie.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Możecie na nas liczyć w zakresie naprawy zawieszenia. Specjalizujemy się w wymianie wszystkich elementów, dzięki czemu nasza oferta jest kompleksowa. Nam możecie zaufać! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnej na stronie: http://www.faben.pl/o-firmie.html oraz skorzystania z naszych usług.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy obawiacie się, że zapłacicie dużą sumę pieniędzy za badania techniczne pojazdu? Nie u nas! Specjalnie dla Was na stronie: http://www.faben.pl/cennik.html dostępny jest cennik. Nam warto zaufać!
Photo
Add a comment...

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów prowadzimy Okręgową Stację Kontroli Pojazdów zarówno w Pruszkowie, jak i Jankach. Na stronie: http://www.faben.pl/nasze-stacje/o-s-k-p-pruszkow.html dostępne są dodatkowe informacje. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.
Add a comment...

Post has attachment
Czy chcielibyście wykonać pierwsze badania techniczne pojazdu? A może planujecie wykonanie okresowych badań technicznych? W takim razie skontaktujcie się z nami! Dokładnie wykonamy powierzone nam zadanie. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://www.faben.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z pasją wykonujemy naszą pracę, co odzwierciedla najwyższa jakość usług. Specjalizujemy się zarówno w serwisie klimatyzacji, jak i pogwarancyjnych przeglądach pojazdów. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, a także zapewniamy terminową realizację zleceń. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://www.faben.pl/.
Photo
Add a comment...

Nasz serwis samochodowy cechuje przede wszystkim wielopłaszczyznowa niezawodność – dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie wykorzystywane przez nas elementy były nie tylko najwyższej jakości, ale również idealnie zamontowane i konserwowane. http://www.faben.pl/
Add a comment...

Post has attachment
Na czas prowadzonych napraw oferujemy samochód zastępczy, dzięki czemu będą mogli Państwo zachować mobilność i nie rezygnować z codziennej wygody przemieszczania się własnym pojazdem. Zapraszamy! http://www.faben.pl/
Photo
Add a comment...

Każda, nawet najmniejsza usterka może być przyczyną powstania dalszych problemów z pojazdem, dlatego warto zajmować się każdym z elementów na bieżąco. Zapraszamy do naszego warsztatu na ekspresową diagnozę i ewentualne naprawy. http://www.faben.pl/
Add a comment...

Wieloletnie doświadczenie naszych mechaników, posiadana wiedza techniczna oraz nowoczesny sprzęt pozwalają nam na zapewnienie Państwu profesjonalnej obsługi w zakresie napraw wszystkich marek samochodów osobowych i ciężarowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy! http://www.faben.pl/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded