Profile cover photo
Profile photo
wmargoo
66 followers
66 followers
About
wmargoo's posts

Post has attachment

Post has attachment
<3

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
„Brak samotności ciążył nam bardziej niż brud, głód i wszy. Rzucało się w oczy przede wszystkim rozprężenie, upadek moralny, jeszcze tak niedawno zadowolonych z siebie, pewnych siebie ludzi. Jakby razem z wszami i łachmanami, razem ze zmianą eleganckich mundurów na pobrudzone i wymięte, lub na sowieckie fufajki, niejeden z nich sam się w szmatę zmienił”

Post has attachment

Post has attachment
"Krzesła są łamane, ubrania rozdzierane. Ludzie wynoszeni na noszach. Mdleją. Scena rodem z malarstwa Hieronima Boscha. Wszystkie nastolatki płci żeńskiej z Wielkiej Brytanii przeżywają właśnie swój własny kryzys jednocześnie, dokładnie w tej chwili, zagadkowo, w takt naszej muzyki. To szaleństwo jest zaraźliwe. Jesteśmy katalizatorami tych eksplozji, jednej po drugiej, razy tysiąc".

Post has shared content
KONKURS, w którym do wygrania jest pakiet 8 książek! Czas do 20 maja:) Zapraszam.
KONKURS! Serdecznie zapraszam na konkurs literacki, w którym mam zaszczyt "zasiadać" w komisji konkursowej. Do wygrania pakiet 8 książek, w tym książka "Dziewczyny z powstania" Anny Herbich. ZAPRASZAM:)

Post has attachment
"Morze spokoju" to niezwykła książka. I w przenośni, i dosłownie. To książka o dwójce młodych, zagubionych ludzi, którym los zafundował niezwykłą przyjaźń. Przyjaźń trudną, bolesną i... niesamowitą. Przyjaźń, która w ich brutalnym i pełnym bólu świecie, nie miała prawa się przydarzyć. A mimo to ona przychodzi. Niespodziewanie, w ciszy, w bez-słowie, w bez-dotyku, bez sensu. Przychodzi nieproszona, siada na garażowym blacie i machając nogami wkrada się w ich popieprzone życie.
Wait while more posts are being loaded