Profile cover photo
Profile photo
Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo geologiczne
14 followers
14 followers
About
Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo geologiczne's posts

Post has attachment
Nasza firma posiada różnorodne urządzenia, w tym sondę SLVT. Sonda udarowo-obrotowa SLVT wykorzystywana jest do wykonywania sondowań głównie w celu zbadania gruntów słabonośnych, takich jak plastyczne i miękkoplastyczne grunty spoiste, czy grunty organiczne. Sondowanie pozwala też ustalić ich cechy wytrzymałościowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - http://geoprojekt.szczecin.pl/. 
Photo

Post has attachment
Wykonujemy liczne prace na terenie całego kraju. W Dąbrowie Górniczej we współpracy z firmą FUGRO nasza firma przeprowadziła wiercenia rdzeniowe oraz interpretację sondowań CPT/U dla potrzeb posadowienia zakładu z jednostką rozdziału powietrza projektowanego na terenie Huty Katowice. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług geologiczno-inżynierskich - http://geoprojekt.szczecin.pl/.
Photo

Post has attachment
W zakres naszych usług wchodzi projektowanie badań geotechnicznych i geologicznych, przeprowadzanie robót terenowych i badań gruntu. Przeprowadzamy też badania laboratoryjne, a następnie analizę wyników i opracowanie dokumentacji geologiczno-inżynierskich i hydrogeologicznych. Zajmujemy się też projektowaniem robót geologicznych na obszarach górniczych oraz wykonaniem planów ruchu. Zapraszamy do współpracy - http://geoprojekt.szczecin.pl/.
Photo

Post has attachment
Rzetelna firma jest programem, który zrzesza przedsiębiorców, chcących potwierdzić, że rzetelność i uczciwość w biznesie jest dla nich sprawą priorytetową. Firma Geoprojekt Szczecin spełnia warunki programu Rzetelna Firma i uczestniczy w nim od kilku lat. Certyfikat rzetelności potwierdza naszą wiarygodność, terminowość i jakość wykonywanych usług. Zapraszamy do współpracy - http://geoprojekt.szczecin.pl/. 
Photo

Post has attachment
Nasze przedsiębiorstwo prowadzi specjalistyczne badania geologiczne i geotechniczne, które pozwalają na określenie mechanicznych parametrów gruntu. Jako jedyna firma w Polsce wykonujemy rutynowo badania presjometryczne presjometrem Ménarda. Aktualnie posiadamy dwa takie urządzenia, z czego jedno z możliwością elektronicznego zapisu wyników badania rejestratorem Geospad. Polecamy nasze usługi - http://geoprojekt.szczecin.pl/presjometr/. 

Post has attachment
Przedsiębiorstwo Geologiczne Geoprojekt Szczecin dysponuje aktualnie trzema wiertnicami o napędzie kołowym, wiertnicą poruszającą się na gąsienicach oraz trójnogami wiertniczymi stosowanymi na pontonach lub w trudno dostępnym terenie. Posiadamy także próbniki przelotowe. W zakres naszych usług wchodzą wiercenia geologiczne w celu ustalenia warunków geologiczno-inżynierskich, instalacji kolumn filtrowych studni lub otworów obserwacyjnych. Prowadzimy także wiercenia w poszukiwaniu złóż surowców mineralnych. Zapraszamy - http://geoprojekt.szczecin.pl/. 
Photo

Post has attachment
Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o. ma za sobą liczne realizacje. Między innymi wykonaliśmy kompleksowe badania geologiczno – inżynierskie i geotechniczne na potrzeby rozbudowy Szpitala Uzdrowiskowego Mieszko w Kamieniu Pomorskim. Zadbaliśmy także o dokumentację badań podłoża gruntowego oraz dokumentację geologiczno – inżynierską. Zapraszamy na naszą stronę internetową – do obejrzenia galerii zdjęć z innych realizacji - http://geoprojekt.szczecin.pl/realizacje/. 
Photo

Post has attachment
Sonda dynamiczna LMSR-SPT Vk firmy Nordmeyer GEOTOOL pozwala na wykonanie standardowych sondowań dynamicznych DPL, DPM, DPH oraz DPSH. Sonda posiada młot wieloelementowy, który składa się z kilku obciążników, a także regulowaną wysokość spadu młota. Oprócz sondowań dynamicznych urządzenie wykorzystywane jest też do małośrednicowych wierceń realizowanych przy użyciu próbników przelotowych o maksymalnej średnicy 90 mm. Więcej o sondzie LMSR-SPT mogą Państwo przeczytać na stronie internetowej - http://geoprojekt.szczecin.pl/sondy/. 

Post has attachment
Hydrauliczna wiertnica na gąsienicach BIRDIE 200 wykorzystywana jest do wiercenia otworów w gruncie o różnej konsystencji, twardych skałach oraz betonie. Osprzęt wiertniczy zamontowany jest na podwoziu gąsienicowym o zmiennej szerokości toru. Na podwoziu znajduje się także zespół silnikowy, zasilający ruch i działanie silników. Więcej na temat wiertnicy dowiedzą się Państwo z naszej strony internetowej - http://geoprojekt.szczecin.pl/wiertnice/. 

Post has attachment
W zakres naszych usług wchodzą także różnego rodzaju roboty instalacyjne. Wykonujemy instalacje wodno-kanalizacyjne, burzowe, przydomowe oczyszczalnie ścieków, itp. W tych pracach bardzo istotna jest jakość wykonania. Gwarantujemy wysoki poziom realizacji i terminowość. Zapraszamy do współpracy - http://geoprojekt.szczecin.pl/. 
Photo
Wait while more posts are being loaded