Profile cover photo
Profile photo
Konrad Karpieszuk
2,215 followers -
Białystok
Białystok

2,215 followers
About
Konrad's posts

Post has attachment
boom! :)
ja wiem, że może was nudziś, ale kliknijcie i posłuchajcie. Tym razem jest wesoło (ja się przynajmniej całkiem dobrze bawiłem) ;)

http://muzungu.pl/2016/11/24/odkurzacz-a-sprawa-orange/give-me-my-money/

+Orange Polska

Post has attachment
Zapraszam na wesołe słuchowisko (ja też już zaczynam się śmiać, bo co innego mogę zrobić?) #orange +Orange Polska

http://muzungu.pl/2016/11/22/jak-wyglada-skladanie-reklamacji-w-orange/give-me-my-money/

Post has attachment

Post has attachment
Strona Toolseta ma nowy wygląd. Ciekaw jestem czy teraz "wordpressowców" bardziej zainteresuje co to za narzędzia i do czego służą :)

https://wp-types.com/

Post has attachment
#php zglupialem. co to za konstrukcja? https://3v4l.org/GDahs

chodzi mi o ten dodatkowy okrągły nawias za anonimową funkcją. co on tu daje? jak to czytać?

(trzy kropki przed zmienną rozumiem)

Post has attachment

Piszę to ludziom w różnych komentarzach, dlaczego by nie powtórzyć do ogółu.

W poprzednich wyborach (2010) głosowałem na B. Komorowskiego. Donald Tusk mówił wtedy, że to przez brak prezydenta Platforma nie może spełniać swoich obietnic (podatek liniowy, walka z biurokracją), bo jeśli mają jakąś fajną ustawę, to ta jest wetowana przez L. Kaczyńskiego. Z Komorowskim na fotelu PO będzie mogła przejść do działania.

I przeszła. Z rzeczy, które mnie najbardziej dotyczą:
- podniosła VAT, a Komorowski ustawę podpisał ("bo w 2013 się go z powrotem obniży")
- zabrała kasę z naszych OFE, a Komorowski to podpisał. Ogółem ponad 150 mld złotych poszło na ratowanie budżetu, a w szczególe każdemu z nas PO z B. Komorowskim z powodu swojej nieudolności zabrała od kilku tysięcy złotych w górę.
Wszystko powyżej by karmić biurokrację, z którą obiecywano walczyć z Komorowskim u boku. Nowe siedziby ZUS? Załatwione. Mercedes za 0.6 miliona dla drogówki by łapać przekraczających prędkość? Nie ma sprawy.
I tyle jeśli chodzi o mnie. Inni mogą sobie jeszcze tu dopisać klepnięcie przez Komorowskiego podwyżki wieku emerytalnego, specustawy Ewy Kopacz by pół miliarda szło na uciszenie protestujących górników.

Sorry, ale na tym polega dla mnie demokracja: wybrałem prezydenta, który nie spełnia obietnic - nie głosuję na niego ponownie. Jeśli ktoś kilka lat temu wkur*iał się na to co robi platforma, a teraz pójdzie głosować na BK jako na mniejsze zło, to mi go nawet nie żal. Debil, który z własnej kieszeni chce finansować wojnę polską-polską między PO a PiS

A do tych, którzy mimo wszystko wciąż po 8 latach takich rządów PO dają się zastraszyć powrotem PiS (który rządził dwa lata): zastanawialiście się co się tak naprawdę stanie jeśli wygra Duda? (Aczkolwiek to nie jest wpis namawiający na głosowanie na PiS, a tłumaczący moje rozczarowanie PO)
- jedną z kompetencji prezydenta jest wetowanie ustaw. Jestem jak najbardziej za takim hamulcem dla Platformy. Dość już przegłosowała.
- drugą jest wnoszenie projektów ustaw, ale muszą one być przegłosowane przez sejm. Widzicie to, że Duda pisze ustawę o zakazie in vitro czy cokolwiek innego z repertuaru PiS, a Platforma to przepuszcza?
- trzecią (to już nie do końca kompetencja) jest jeżdżenie po świecie i bywanie na salonach. Komorowskiemu delikatnie mówiąc kiepsko to wychodzi.
- Duda to preludium do powrotu PiS do władzy: moim zdaniem nie. Wybory są na jesieni i nie da się do jesieni trzymać Kaczyńskiego z Macierewiczem w szafie. Wyjdą, znów będą sobą, znów nie wygrają. Jesienne wybory będą PO vs Kukiz.

Siema G+, mam do was prośbę wzięcie udziału w moim prywatnym sondażu wyborczym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzy proste pytania, odpowiedzi kompletnie anonimowe.

Obiecuję jeszcze przed wyborami podzielić się wynikami i przedstawić je w jakiejś ciekawej formie. Zobaczymy na ile będą podobne do faktycznych wyników ostatecznych.

http://goo.gl/forms/K5YWAKCrwD

p.s. udostępnicie lub dajcie plusa by więcej osób to zobaczyło :)

Post has attachment

“Walking on water and developing software from a specification are easy if both are frozen.”
― Edward Berard
Wait while more posts are being loaded