Profile

Scrapbook photo 1
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Latvijas Pilsoniskā alianse Biedrība
Lived in Riga
83 followers|86,849 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

1
Add a comment...
 
Video "Kā orientēties likuma džungļos" ir par to, kā top likums un kā NVO var iesaistīties likumu veidošanas procesā. 
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Latvijas Pilsoniskajai aliansei atjaunota mājaslapa!
Ieskaties http://www.nvo.lv un izmanto visas iespējas, lai uzlabotu savas NVO darbu, izglītotu savas NVO cilvēkus un uzzinātu NVO sektora aktualitātes.
 ·  Translate
1
Aleksejs Loskutovs's profile photoLatvijas Pilsoniskā alianse Biedrība's profile photo
2 comments
 
Problēmas atrisinātas, nu jau viss darbojas!
 ·  Translate
Add a comment...
 
Diskusijā figurēja tādas tēmas, kā: daudzdzīvokļu īpašnieku nomas maksa mēnesī zemes īpašniekam (18 stāvu mājā tie ir pat Ls 30);; iedzīvotāju maksātspēja un zemes kadastra vērtība ir nesamērīgi atšķi...
1
1
Add a comment...
 
Iepazīsties ar konsorcija viedokli - izrāviens no "0" punkta
 ·  Translate
21.05.2012. notika Latvijas nevalstisko organizāciju „Līdzdalības konsorcija” sēde, kurā tā partneri analizēja Nacionālā attīstības plāna (NAP) „0” versijas dokumentu. Konsorcija partneri izmantoja ie...
1
Add a comment...
 
Sveicināti eLPA biedri, sadarbības partneri un NVO e-ziņu lasītāji! Vēlam skaistus Ziemassvētkus un interešu aizstāvības aktivitātēm bagātu Jauno 2013. gadu!...
1
Add a comment...
2
Aigars Cinis's profile photo
 
Paldies Alianse!
 ·  Translate
Add a comment...
 
Piedalies diskusijā Daugavpilī!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Tiem, kas Latvijā darbojas interešu aizstāvībā, ir skaidrs, ka darba nedēļu veido tādas aktivitātes kā: pirmdienas rītā iepazīstas ar Saeimas likumdošanas komisiju darba kārtību;; pirmdienas novakarē ...
1
Norberts Vizulis's profile photo
2 comments
 
Zemgales Latviešu strēlnieku biedrība
Šī zeme ir mūsu.
link< http://www.draugiem.lv/patriotiem.lv/a>
 ·  Translate
Add a comment...
 
Šodien eLPA birojā 2. ideju brokastis - "Zemes nomas griesti un grīda Rīgā".
Diskutē: valsts un pilsētas ierēdņi, eksperti, NVO pārstāvji un iedzīvotāji.
Diskusija notiek eLPA projekta TILTS 2012 ietvaros.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Par stipru pilsonisko sabiedrību
Introduction
Civic Alliance - Latvia (CAL) is an umbrella NGO headquartered in Latvia, which was founded in 2004. CAL advocates interests of the NGO sector in Latvia, identifies and tries to resolve problems in the non-governmental (NGO) sector, supports and fosters the participation incentives on NGOs in the decision making process and represents the interests of NGOs in communication with public authorities.

Civic Alliance - Latvia unites more than 127 non-governmental organizations and private members. CAL and its member organizations together representing more than 30 000 socially active people in Latvia.

Latvijas Pilsoniskā alianse ir dibināta 2004.gada 14.decembrī un reģistrēta 2005.gada 17.janvārī. eLPA ir neatkarīga bezpeļņas nevalstiskā organizācija - biedrība, kuras mērķis ir

stiprināt pilsonisko sabiedrību Latvijā, atbalstot Latvijas nevalstisko organizāciju kopējās intereses un veidojot labvēlīgu vidi biedrību un nodibinājumu darbībai.

eLPA
darbojas kā NVO platforma - dažādu jomu organizāciju oficiāli reģistrēts sadarbības tīkls. eLPA ar LR Finanšu Ministrijas 30.06.2005. lēmumu Nr. 270 piešķirts sabiedriskā labuma statuss, kas ziedotājiem ļauj saņemt nodokļu atlaides.

eLPA aktīvi darbojas kā NVO sektora interešu aizstāvis, sekojot līdzi lēmumu pieņemšanai valsts pārvaldē, kā arī aicinot Latvijas NVO aktīvi līdzdarboties un aizstāvēt savas intereses. eLPA pārstāvji piedalās Ministru Kabineta un ministriju darba grupās, iknedēļas valsts sekretāru sanāksmēs, kā arī LR Saeimas komisiju sēdēs. Mērķis, piedaloties padomēs un darba grupās, un citās sanāksmēs, ir nodrošināt NVO kā ieinteresētās puses līdzdalību politikas dokumentu un tiesību aktu izstrādē un izmaiņu ieviešanā.

eLPA apvieno 132 biedrus
- NVO sektorā aktīvas juridiskas organizācijas un privātpersonas. Juridiskās personas ir platformas (19.5%), nacionāla (26.8%), reģionāla (15.9%), vietēja (37.8%) līmeņa biedrības un nodibinājumi, kas apvieno vairāk kā 28 000 sabiedriski aktīvus cilvēkus!

Bragging rights
2010.gadā eLPA saņēma prestižo Ministru Kabineta balvu par pilsoniskās sabiedrības iesaistīšanun un līdzdalības veicināšanu politikas procesu īstenošanā un par iesaistīšanos 2010. gadā ditarba grupās valsts funkciju izvērtēšanai.
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Previously
Riga
Work
Occupation
NVO
Employment
  • NVO, 2012
Basic Information
Gender
Decline to State
Other names
NVO