Profile cover photo
Profile photo
CIRYAM
6 followers -
CIRYAM ' rock alternatywa prog metal '
CIRYAM ' rock alternatywa prog metal '

6 followers
About
Posts

Post has attachment
Blady w szeregach CIRYAM!
Więcej na www.ciryam.pl
Photo

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy na oficjalne profile Ciryam, dzieje się dużo!
Photo
Photo
19.12.2017
2 Photos - View album

Post has attachment
Gitarowe party – studio cz.3
Opublikowano 16 czerwca 2014 Autor: OkoArtManagement

Dzisiaj kilka słów i fotek na temat studyjnej pracy naszych strunowców. Na pierwszy strzał: Jakub Czubik specjalista ds. gitarowych i solowych. Instrumenty i ich brzmienie odpowiednio wcześniej przygotowywane, ustawiony sound i power. Gitarowo zawsze lubimy trochę zamieszać. Zapraszamy koniecznie do działu; Foto-sesje by tam zobaczyć jak przebiegała praca Kuby.
(…) KUBA
Po zarejestrowaniu śladów perkusji i basu przyszedł czas na gitary. Był to mój pierwszy pobyt w profesjonalnym studiu nagrań, w związku z czym, miałem niemałego „stresa”. Ostatnie tygodnie przed wejściem do studia to czas moich intensywnych ćwiczeń nad wszystkimi partiami, tak aby w studiu wszystko poszło sprawnie. Moje nagrania w Lynx Music trwały 3 dni. Stresu jednak nie było, realizator Ryszard Kramarski okazał się przemiłym facetem, który niewątpliwie potrafił rozluźnić panującą w studiu atmosferę.
Sam proces rejestracji śladów gitar poszedł bardzo sprawnie. Praktycznie wszystko było rejestrowane po maksymalnie 2-3 podejściach, co dodało pewien czasowy komfort pracy, który pod koniec nagrywania gitar umożliwił skupienie się nad różnymi ozdobnikami. Podsumowując, bardzo miło wspominam pobyt w studiu Lynx oraz poznanie Ryszarda Kramarskiego.Być może jeszcze nie jeden raz nasze drogi skrzyżują się.
PhotoPhotoPhoto
2014-07-22
3 Photos - View album

Post has attachment
Raport ze studia, część 2 – bas i skrzypce!
Opublikowano 31 maja 2014 Autor: OkoArtManagement

Druga część realizacji materiału; najniższe częstotliwości naszej muzy czyli basowe rejestry, za które odpowiada Darek Daroo Matz i jego nieodłączna 5 strunowa partnerka sceny. Z wielkim zacięciem, bez trzymanki ruszył do rejestracji śladów
a po dwóch dniach walki bez wody i pożywienia cel został osiągniety!
DAREK (…)
Nagrania przebiegały w spokojnej i wyluzowanej atmosferze.
Planowaliśmy zarejestrować ścieżki basu w jeden dzień, w praktyce wyglądało to nieco inaczej (jak to zwykle bywa), wiele partii modyfikowałem na miejscu sugerując się również doświadczeniem realizatora ( Ryszarda). Ostatecznie moja praca zajęła dwa dni. Po pierwszym dniu, wieczór spędziłem z Robertem analizując i rozmawiając o dalszych działaniach i planach zespołu…Osobiście nie było to moje pierwsze zderzenie z profesjonalnym studiem,
 zatem wiedziałem czego się spodziewać i z pewnością udało się, że stres mnie nie doganiał. Na nowej produkcji znalazł sie dodatkowy instrument, którego dawno nie gościliśmy w naszej muzie – skrzypce. Tym razem w elektronicznej wersji w wykonaniu Agaty (Żylety) Żylińskiej, która do kilku kompozycji zarejestrowała partie skrzypiec wzbogacajac materiał o dodatkowy bagaż kolorowych dzwieków.
PhotoPhotoPhotoPhoto
2014-07-22
4 Photos - View album

Post has attachment
Raport z pracy w studiu (Bębny,Lynx Music)! #1
Opublikowano 18 maja 2014 Autor: OkoArtManagement

Materiał na nowy album zespołu został przygotowany w bardzo krótkim czasie.Intensywne spotkania i systematyczność wpłynęły na ekspresowe rezultaty.Nowe utwory, w trakcie ich ogrywania, szybko nabrały ostatecznych kształtów.
 Przygotowany materiał pod względem muzycznym i tekstowym nagrano i zrealizowano w dwóch wybranych przez nas studiach.
Wszystkie ścieżki do nowego albumu zostały zarejestrowane
 w krakowskim studiu LYNX MUSIC, pod dowództwem Ryszarda Kramarskiego. Wybór studia był jednoznaczny; odpowiednie warunki techniczne, sympatyczna atmosfera i dogodna lokalizacja. Pracę rozpoczęliśmy w lutym 2013 roku. Realizacja została rozpoczęta od nagrywania bębnów, zatem na horyzoncie pojawił się perkusista Mateusz.
PhotoPhotoPhoto
2014-07-22
3 Photos - View album

Post has attachment
Zapraszamy do Sanoka na 22 Finał Wośp!
Impreza startuje od 19:30. 
Photo

Post has attachment
Witamy w 2014 Ro(c)ku !
 
Oby ten Ro(c)k należał do niezapomnianych, aby każdy znalazł w nim tyle radości ile zdoła unieść, żeby dobra muzyka zarażała pozytywnym klimatem, by każdy dostrzegał drugiego człowieka, żeby ludzie więcej się śmiali i żeby energii nikomu nie zabrakło w realizacji swoich marzeń, tego życzymy Wam i sobie samym – Ciryam.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Fotki Ciryam, archiwalne z sesji w 2012. fot.R.Jermak.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2013-12-28
63 Photos - View album

Post has attachment
Pełnych miłości – bo to sens życia, nadziei - bo wtedy niemożliwe jest możliwe oraz wielu wielu radości z każdej małej – wielkiej chwili, tego Wam i Sobie w te Święta życzy Ciryam Group.
A dla ciekawskich i tych którzy szperają w sieci i tych którzy bacznie śledzą nasze newsy mamy niepublikowane dotąd fotosy zespołu, które podczas pewnej naszej sesji z 2012 roku wykonał niejaki Radosław Jermak ( pozdrawiamy). Fotki do zlookania w zakładce foto- zdjęcia zespołu, dodane do sesji „marzec 2012”.
Photo
Wait while more posts are being loaded