Profile cover photo
Profile photo
Bay Kahin
79 followers
79 followers
About
Bay's posts

Post has attachment
BayKahin'in İzmir den Anıtkabir'e yürüyüşü 

Post has attachment

Post has attachment
Sevgili Dostlar 


     Dora Mühendislik ve Çevre olarak bize vakit ayırdığınız için Teşekkür Eder, bu münasebetin sizler ve bizler için yeni fırsatlar yaratmasını dileriz.

Serdar Güvenç

İletişim : 0.232.371 10 11 Fax : 0.232.371 55 47 GSM : 0.532.225 71 83

     Hastalık taşıyan haşereler ve böcekler, yaşadığımız ortamlarda sağlığımızı tehdit eden en önemli faktörlerdendir. Haşere ilaçlama ile hem bu zararlılardan kurtulmuş, hem de kendimizin ve çevremizde yaşayanların sağlığını güvence altına almış oluruz. Bu nedenle DORA İLAÇ size verdiği değerle, her zaman güven kazanmış ve profesyonelliği ile sorunlara daha kalıcı çözümler sunmuştur.

     DORA İLAÇ, eviniz ile ilgili uygulamaları, WHO ( Dünya Sağlık Teşkilatı ), EPA ( Çevre Koruma Ajansı ) Standartları ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış halk sağlığı ilaçları ile gerçekleştirmektedir. 

HAŞERE İLE MÜCADELEDE KULLANDIĞIMIZ HALK SAĞLIĞI İLACI

DELTAMOS 50 SC ( Süspansiyon Konsantre İnsektisit)

Deltamos 50 SC, WHO tarafınbdan değerlendirilen diğer tüm ürünlerden daha düşük dozlarda sivrisinek ve karasinek kontrolü sağlayan yüksek oranda aktif pyretroid insektisit olan Detamethrin içerir. Sivrisinek ve Krasineklere ek olarak hamam böceği, tahtakuruları gibi ev haşerelerin de mükemmel etki sağlar.

ÖZELLİKLERİ

• Mükemmel Aktivite.
• Hem açık hem kapalı alanda kullanılır.
• Uygulandığı yüzeyde kalıntı bırakmaz.
• Her türlü haşereye karşı etkili.
• Biodegrable’dır . Çevrede birikime neden olmaz.
• Su bazlıdır, yüzeylere zarar veren solvent ve yağları içermez.
• Ruhsatlıdır Sağlık Bakanlığı ve WHO tavsiyesi bulunmaktadır.

HAKKIMIZDA

1999 ARGON Çevre Kuruldu ( www.argoncevre.com )
2007 ARGON Çevre koku kontrol departmanı açıldı. Kimyasal bazlı sistemlerin satışı başladı.
2008 DORA Bayraklı ofisinde sadece koku, gaz arıtım odaklı teknik ekibi ve Argon kurumsal kültüründen gelen idari anlayışı ile faaliyete geçti.
2008 Atölye ve depolama için ek hizmet şubemiz açıldı
2010 Türkiye’de ilk ileri Biyolojik Gaz Arıtım Sisteminin ( 75000 m3/saat ) kurulumu Adana, Yüreğir AAT gerçekleştirildi.
2011 DORA, ileri biyolojik gaz arıtım sistemlerine ait araştırma geliştirme çalışmalarını tamamladı.
2012 Türkiye’de ilk defa Fethiye’de kurulan Solar Çamur Kurutma tesisi için biyolojik koku giderim sistemi REMONDIS’e teslim edildi.
2013 DORA, mart ayı itibariyle PWT Wasser und Abwassertecnik GmbH tarafından 9,00 m3/saat ileri biyolojik gaz arıtım sistemi siparişini almış olup, azami oranda yerli imalat yaparak kendi  markası ile bu teknolojiyi üretmeye başlayan ilk Türk firması olmuştur. 

İçin de bulunduğumuz Galaksi ortalama 150 milyar yıldızdan oluşuyor. Bir ucundan diğer ucuna 100.000 ışık yılında gidiliyor. Bunun gibi Trilyonlarca galaksi olduğuna göre, her galakside mutlaka 1 gezegende yaşam olduğuna göre ve biz insanlar işemeden, sıçmadan yaşayamadığımıza göre TANRI bizi çokta sallıyor olamaz. Görmüyor olması da mümkün hatta unutsa yeridir.   

İçin de bulunduğumuz Galaksi ortalama 150 milyar yıldızdan oluşuyor. Bir ucundan diğer ucuna 100.000 ışık yılında gidiliyor. Bunun gibi Trilyonlarca galaksi olduğuna göre, her galakside mutlaka 1 gezegende yaşam olduğuna göre TANRI bizi çokta sallıyor olamaz. Görmüyor olması da mümkün hatta unutsa yeridir.   

Post has attachment
çok ayıp ::)))))
Photo

İçimde öyle bir heyecan büyüyor ki artık gelsin şu 8 Nisan. Bu heyecanı da  boşuna büyütmedik Silivri de patlatacağım. Verecek bir canım var, varsın o da cumhuriyetin bekçilerine saldıran polisin elinden olsun, en azından şehit derler ... 

Hırsızlık yapmayın, çünkü devlet rekabetten hoşlanmaz.

Hırsızlık yapmayın, çünkü devlet rekabetten hoşlanmaz.

Hırsızlık yapmayın, çünkü devlet rekabetten hoşlanmaz.
Wait while more posts are being loaded