Profile cover photo
Profile photo
Domyślna nazwa
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Malowanie proszkowe ma bardzo wiele zalet. Warto pomyśleć o nim na przykład w momencie, gdy planujemy renowację swojego roweru. Z łatwością dotrzemy do trudno dostępnych miejsc, a farba pokryje każdą powierzchnię. Dodatkowo rower zostanie odpowiednio zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi i korozją. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą http://www.decor.szczecin.pl/oferta.html.
Photo

Post has attachment
Na rynku dostępnych jest wiele farb, które mogą posłużyć do malowania proszkowego. Wyróżniamy farby:
- epoksydowe,
- poliestrowo-epoksydowe,
- poliestrowe.
Profesjonalne przygotowanie do malowania odbywa się każdorazowo w naszym zakładzie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie http://www.decor.szczecin.pl/oferta.html.
Photo

Post has attachment
Podstawową zaletą farb proszkowych jest brak rozpuszczalnika, który w tradycyjnych farbach musi odparować z powierzchni. W ten sposób unika się zanieczyszczenia środowiska. Dlatego malowanie za pomocą farby proszkowej jest zdecydowanie bardziej ekologiczne niż tradycyjne. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową http://www.decor.szczecin.pl/, gdzie dowiedzą się Państwo więcej na ten temat.
Photo

Post has attachment
Podstawą malowania proszkowego jest odpowiednia farba proszkowa. To termoutwardzalna substancja na bazie polimerów. Głównym składnikiem takiej farby jest żywica lub mieszanina żywic w odpowiedniej proporcji, pigmenty i wypełniacze oraz dodatki uszlachetniające bądź powodujące różne efekty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami na naszej stronie internetowej http://www.decor.szczecin.pl/
Photo

Post has attachment
Każdy chciałby cieszyć się pięknym otoczeniem domu przez lata. Dlatego warto zadbać o to, aby ogrodzenia, balustrady, balkony urzekały swoim pięknem, a nie straszył przechodniów. Przed montażem warto pomalować je w malarni proszkowej, w której nie tylko zostaną pokryte warstwą farby, lecz również odpowiednio zabezpieczone przed korozją. Serdecznie zapraszamy na stronę http://www.decor.szczecin.pl/ po więcej informacji. 
Photo

Post has attachment
Malowanie fantazyjnych kształtów pędzlem lub wałkiem jest trudne. Dlatego jeśli masz kute ogrodzenie, bramę, furtkę i chciałabyś je odnowić, zapraszamy do naszej malarni proszkowej. Przygotujemy bramę do malowania, wyczyścimy ją, pokryjemy powłoką antykorozyjną i pomalujemy. Kompleksowa usługa w jednym miejscu. Zapraszamy na http://www.decor.szczecin.pl/ po więcej informacji. 
Photo

Post has attachment
Malowanie proszkowe można wykorzystywać praktycznie na każdej powierzchni, również na drewnie i jego pochodnych płytach MDF. Jakie korzyści może nieść ten sposób malowania dla wszelkiego rodzaju wyrobów? Przede wszystkim projektanci nie muszą ograniczać się, jeśli chodzi o kształt. Nawet najbardziej fantazyjne formy zostaną dokładnie pomalowane. Zapraszamy serdecznie na stronę http://www.decor.szczecin.pl/.
Photo

Post has attachment
W ciągu ostatnich dwudziestu lat malowanie proszkowe zrewolucjonizowało lakiernictwo. Obecnie jest ono standardem przy powlekaniu urządzeń AGD, części samochodowych oraz sprzętów sportowych. Początkowo barierę technologiczną stanowił fakt, że takiemu malowaniu można było poddawać jedynie podłoża wytrzymujące wysokie temperatury. Z czasem została pokonana i malowanie proszkowe możliwe jest praktycznie na każdej powierzchni. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie http://www.decor.szczecin.pl/
Photo

Post has attachment
Wiosna to czas porządków i odświeżania wszystkiego po zimie. Warto również zainteresować się pomalowaniem mebli ogrodowych na nowo. Ponieważ nie każdy z Państwa ma czas, aby malować ręcznie ławki, krzesełka, huśtawki, zapraszamy do skorzystania z usług malarni proszkowej DECOR (http://www.decor.szczecin.pl/). Wykonamy tę pracę za Państwa. 
Photo

Post has attachment
Malowanie proszkowe znacznie usprawnia malowanie nie tylko dużych powierzchni, lecz także przedmiotów i elementów konstrukcyjnych o fantazyjnych, nieregularnych kształtach. Farba rozprowadzana jest za pomocą specjalnej dyszy, która dzięki swojej budowie, umożliwia docieranie do nawet najbardziej ukrytych zakamarków. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.decor.szczecin.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded